2024-06-15   16:11:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Cetus Games 2023

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Document
Osallistujaluettelo
Cetus Games
Paikka: Järjestäjä: Cetus
Allas: 50m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
20 200m Sekauinti Tytöt
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 2 Wilma Sundt 2006 Helsingfors Simsällskap FIN 2:22.52
2 131 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo FIN 2:24.66
3 91 Sofie Nauklér 2006 Simmis Grani FIN 2:26.00
4 160 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo FIN 2:28.21
5 87 IIda Tawast 2007 Simmis Grani FIN 2:28.78
6 402 Miina-Anniina Härkänen 2008 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:29.28
7 162 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo FIN 2:30.29
8 487 Karola Paju 2008 Viimsi Veeklubi EST 2:31.59 S
9 339 Ebba Simberg 2007 Lahden Uimaseura FIN 2:32.33
10 201 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo FIN 2:33.92 S
11 428 Ilona Kallio 2009 Vanders FIN 2:34.30
12 126 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo FIN 2:34.58
13 476 Iina Ekholm 2007 Espoon Kilpauinti FIN 2:35.82
14 177 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo FIN 2:37.73
15 429 Alisa Myllykoski 2009 Vanders FIN 2:38.70
16 171 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo FIN 2:39.24
17 168 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo FIN 2:39.48
18 169 Eine Idman 2007 Cetus Espoo FIN 2:41.97
19 488 Maria Smirnova 2008 Viimsi Veeklubi EST 2:42.36 S
20 219 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo FIN 2:43.68
21 491 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo FIN 2:43.79 JÄL
22 479 Naomi Hillers 2007 Espoon Kilpauinti FIN 2:44.19
23 111 Jonna Kurki 2008 Simmis Wanda ry FIN 2:44.95
24 489 Krisete Tamm 2008 Viimsi Veeklubi EST 2:46.00 S
25 358 Juuli Salum 2010 Lahden Uimaseura FIN 2:46.21
26 181 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo FIN 2:50.76
27 184 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo FIN 2:50.89
28 505 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo FIN 2:52.36 JÄL
29 191 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo FIN 2:52.55
30 143 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo FIN 2:53.57 JÄL
31 501 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo FIN 2:54.95 JÄL
32 18 Stella Lahtinen 2009 Helsingin Uimarit FIN 2:55.66
33 151 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo FIN 2:55.68
34 493 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo FIN 2:56.06 JÄL
35 101 Andrea Rokkanen 2007 Simmis Grani FIN 2:56.69
36 408 Enni Sinkko 2009 Lappeenrannan Uimarit FIN 2:56.88
37 185 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo FIN 2:57.44
38 94 Emmi Sintonen 2009 Simmis Grani FIN 2:58.05
39 447 Hanna-Mari Kuisma 2009 Nurmijärven Uinti FIN 2:58.95
40 500 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo FIN 2:59.34 JÄL
41 504 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo FIN 3:00.46 JÄL
42 102 Vanessa Nylund 2009 Simmis Grani FIN 3:00.78
43 503 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo FIN 3:01.68 JÄL
44 72 Helmi Oksa 2009 Nummelan Kisaajat FIN 3:04.51
45 331 Helmi Heikkilä 2010 Haminan Uimaseura FIN 3:05.28
46 140 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo FIN 3:05.70
47 496 Lilli Häyrynen 2010 Cetus Espoo FIN 3:07.92 JÄL
48 499 Seera Jartti 2010 Cetus Espoo FIN 3:07.96 JÄL
49 220 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo FIN 3:10.19
50 194 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo FIN 3:10.23
51 450 Emma Ranta 2009 Nurmijärven Uinti FIN 3:11.90
52 239 Siiri Into 2010 Cetus Espoo FIN 3:12.85
53 154 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo FIN 3:13.18
54 497 Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo FIN 3:13.39 JÄL
55 106 Lilli Lehto 2010 Simmis Grani FIN 3:14.15
56 455 Sana Kanerva 2009 Nurmijärven Uinti FIN 3:14.87
57 231 Siiri Närhi 2010 Cetus Espoo FIN 3:16.55
58 200 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo FIN 3:16.69
59 20 Lumi Lintula 2008 Helsingin Uimarit FIN 3:16.73
60 79 Veera Vainio 2011 Nummelan Kisaajat FIN 3:17.46
61 82 Anna Nummela 2008 Nummelan Kisaajat FIN 3:21.92
62 436 Vilja Koskinen 2011 Vanders FIN 3:23.00
63 243 Alla Voronchikhina 2008 Cetus Espoo FIN 3:23.55
64 238 Venla Laine 2011 Cetus Espoo FIN 3:24.27
65 35 Aino Tuhkanen 2011 Helsingin Uimarit FIN 3:27.88
66 70 Carolyn Rusanen 2009 Järvenpään Uintiklubi ry FIN 3:29.51
67 282 Molly Enroth 2012 Cetus Espoo FIN 3:32.64
68 214 Noora Lausala 2008 Cetus Espoo FIN 3:32.70
69 276 Peppi Österberg 2011 Cetus Espoo FIN 3:32.72
70 108 Matilda Koskela 2011 Simmis Grani FIN 3:34.23
71 502 Ella Åström 2010 Cetus Espoo FIN 3:39.58 JÄL
72 258 Hilma Rinne 2011 Cetus Espoo FIN 3:40.25
73 255 Elsa Sistonen 2011 Cetus Espoo FIN 3:40.63
74 264 Senja Heikkinen 2012 Cetus Espoo FIN 3:42.10
75 261 Enni Pirkkalainen 2012 Cetus Espoo FIN 3:44.14
76 253 Swaksha Balajee 2011 Cetus Espoo FIN 3:44.52
77 295 Pola Kuusela 2011 Cetus Espoo FIN 3:45.54
78 77 Kaisla Hirvasniemi 2009 Nummelan Kisaajat FIN 3:56.40
79 259 Ada Murto 2010 Cetus Espoo FIN 3:56.65
80 244 Helmi Hautamäki 2011 Cetus Espoo FIN 4:04.16
81 464 Matilda Karvonen 2013 Nurmijärven Uinti FIN
82 249 Arina Shahgordi 2011 Cetus Espoo FIN
83 260 Sofia Ilina 2014 Cetus Espoo FIN
84 277 Sofia Severin 2011 Cetus Espoo FIN
85 297 Mariia Butenko 2013 Cetus Espoo FIN
86 279 Mame Esane Assyne 2012 Cetus Espoo FIN
87 240 Erika Lindroos 2011 Cetus Espoo FIN
88 289 Charlotte Richard 2013 Cetus Espoo FIN
89 508 Fiona Gardberg 2009 Cetus Espoo FIN JÄL
90 83 Lilja Sorsa 2010 Nummelan Kisaajat FIN
18.03.2023 08:39:02 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Cetus Espoo

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner