Ohjelma Cetus Games 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Cetus |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
18.03.2023 - 18.03.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
200m Rintauinti Tytöt |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
|
Wilma Sundt |
2006 |
Helsingfors Simsällskap |
FIN |
2:38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
487 |
|
Karola Paju |
2008 |
Viimsi Veeklubi |
EST |
2:40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
95 |
|
Linnea Heikkilä |
2008 |
Simmis Grani |
FIN |
2:41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
58 |
|
Helmi Käkelä |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:49.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
341 |
|
Siiri Haverinen |
2007 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
2:49.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
490 |
|
Aino Suominen |
2006 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
2:54.41 |
|
JÄL |
|
|
|
|
|
7 |
169 |
|
Eine Idman |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
2:58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
330 |
|
Lotta Kylmälä |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
3:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
478 |
|
Saga Linnosaari |
2008 |
Espoon Kilpauinti |
FIN |
3:02.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
218 |
|
Kira Kekäle |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:04.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
401 |
|
Sara Uski |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
3:05.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
357 |
|
Aida Laukkanen |
2009 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
3:08.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
494 |
|
Saaga Vesterbacka |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:09.15 |
|
JÄL |
|
|
|
|
|
14 |
66 |
|
Viivi Paavola |
2009 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
3:10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
191 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:10.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
18 |
|
Stella Lahtinen |
2009 |
Helsingin Uimarit |
FIN |
3:11.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
408 |
|
Enni Sinkko |
2009 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
3:16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
505 |
|
Venla Heikkinen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:17.55 |
|
JÄL |
|
|
|
|
|
19 |
94 |
|
Emmi Sintonen |
2009 |
Simmis Grani |
FIN |
3:19.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
405 |
|
Ella Villanen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
3:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
503 |
|
Frida Viinikainen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:20.68 |
|
JÄL |
|
|
|
|
|
22 |
333 |
|
Peppi Stolt |
2009 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
3:22.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
196 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:24.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
173 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
180 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
64 |
|
Tara Hallia |
2010 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
3:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
62 |
|
Susanne Hein |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
FIN |
3:33.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
332 |
|
Anna Chukhlebova |
2008 |
Haminan Uimaseura |
FIN |
3:34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
409 |
|
Nessa Salminen |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
362 |
|
Stella Koistinen |
2010 |
Lahden Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
81 |
|
Olivia Pääkkö |
2010 |
Nummelan Kisaajat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18.03.2023 08:38:58 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Cetus Espoo |
|
|
|
|