Startliste for Gentofte Open Langebane 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1500m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
52 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
18:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
445 |
|
Alberte Rosenstand |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
19:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
45 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
19:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
439 |
|
Malene Reynolds |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
19:32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
58 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
20:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
346 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
20:38.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.40 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
400m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
121 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
4:27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
222 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:32.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
44 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
219 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
ITA |
4:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
4:37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
214 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
56 |
|
Calvin Christian Axen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
261 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:39.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
283 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:40.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
373 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
4:43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
382 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
4:44.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
245 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:48.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
57 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:53.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
284 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
4:59.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
430 |
|
Alexander Groth |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
5:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
21 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:03.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
157 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
5:31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
215 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:57.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
416 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
6:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
208 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
6:36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
337 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
69 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
67 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
800m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
218 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
9:54.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
402 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
10:05.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
4 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
10:10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Amalie Haack |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
10:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
444 |
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
10:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
229 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
10:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
10:30.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
236 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
10:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
287 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
10:55.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
227 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
10:56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
234 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
10:58.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
240 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
11:04.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
18 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
11:06.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
156 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
12:23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
350 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
349 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
441 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
400m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
400 |
|
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:58.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
10 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
244 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
401 |
|
Emil Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
374 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
5:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
257 |
|
Luan Reyneke |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
5:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
409 |
|
Karl-Emil Klinggård Nielsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:29.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
446 |
|
Frederik Schmidt Johansen |
2002 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
5:54.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
400m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
2 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
5:32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
277 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
290 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:57.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
6:07.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
68 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
6:18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
260 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
6:19.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
226 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
6:28.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
6:46.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
225 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
6:56.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
800m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
399 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
2000 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
8:44.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
368 |
|
Victor Dyrhauge |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
9:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
405 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
9:28.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
403 |
|
Simon Hejbroch |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
9:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
53 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
9:40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
371 |
|
Lars Reber Knudsen |
2003 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
9:44.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
282 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
9:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
404 |
|
Peter K. M. Petersen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
9:46.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
289 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
9:52.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
407 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
9:55.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
408 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
10:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
285 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
10:16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
340 |
|
Lauritz Viborg Husum |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
10:22.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
258 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
10:48.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
274 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
12:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
281 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:46.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
275 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:46.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
46 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
439 |
|
Malene Reynolds |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
4:48.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
364 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
4:51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
442 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
4:52.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
276 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:01.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
279 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:03.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
217 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:08.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
1 |
|
Anna Merl Larsen |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
5:11.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
16 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
278 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
55 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
5:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
440 |
|
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
5:13.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
188 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
5:16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
427 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
5:17.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
13 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
412 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:21.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
158 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
5:22.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
456 |
|
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
5:25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
209 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
5:26.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
201 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
5:27.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
19 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
66 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
5:36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
425 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
5:36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
391 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
5:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
415 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:44.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
20 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
5:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
246 |
|
Anabelle Croucher |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
GBR |
5:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
390 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
5:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
413 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
5:56.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
426 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
6:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
414 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
6:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
189 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
6:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
459 |
|
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
457 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
359 |
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
65 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
64 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
1500m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
200 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
17:09.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
367 |
|
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
17:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
339 |
|
Gustav Midtgaard |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
18:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
291 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
18:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
216 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
18:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
70 |
|
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
27.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
375 |
|
Helene Friis Fanø |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
32 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
28.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
276 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
120 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
402 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
442 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
439 |
|
Malene Reynolds |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
341 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
29.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
122 |
|
Alberte Marie Vendborg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
29.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
286 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
50 |
|
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
443 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
29.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
376 |
|
Mathilde Thor Møller |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
450 |
|
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
12 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
2 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
30.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
218 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
90 |
|
Sigrid Pharsen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
30.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
201 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
287 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
427 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
387 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
448 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
65 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
128 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
8 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
277 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1 |
|
Anna Merl Larsen |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
30.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
290 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
425 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
31.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
445 |
|
Alberte Rosenstand |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
338 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
105 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
16 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
455 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
229 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
456 |
|
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
78 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
349 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
347 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
440 |
|
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
346 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
350 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
234 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
142 |
|
Wilma Faber |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
460 |
|
Alberte Hjarbæk |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
125 |
|
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
19 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
352 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
18 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
391 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
226 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
236 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
130 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
441 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
156 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
58 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
33.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
23 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
379 |
|
Annabella Holm Ciampi |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
33.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
386 |
|
Victoria Ljungman |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
33.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
447 |
|
Emma Attrup |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
33.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
188 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
351 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
33.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
415 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
418 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
33.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
93 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
33.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
388 |
|
Caroline Møller |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
158 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
292 |
|
Anna Dorthea Brath |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
348 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
33.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
466 |
|
Caroline Sommerlund |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
28 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
434 |
|
Anna Lustman Siber |
2009 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
457 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
260 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
393 |
|
Celine Bay Eskestad |
2010 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
390 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
66 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
17 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
207 |
|
Julie Jakobsen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
464 |
|
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
35.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
414 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
37 |
|
Olivia Sommer |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
109 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
36.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
189 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
385 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
37.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
141 |
|
Olivia Johannessen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
37.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
359 |
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
38.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
206 |
|
Dina Darabifar |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
432 |
|
Amalie Damm Nielsen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
31 |
|
Malthe Berlin |
2005 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
47 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
222 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
377 |
|
Kristoffer Thaulow |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
25.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
335 |
|
Bertram Olesen |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
202 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
43 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
382 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
378 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
26.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
383 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
26.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
261 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
26.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
438 |
|
Christian Søe Jepsen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
26.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
121 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
332 |
|
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
10 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
373 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
26.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
6 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
337 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
26.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
453 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
27.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
372 |
|
Stefan Angjelovski |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
282 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
27.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
284 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
389 |
|
Villads Hyllested |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
27.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
430 |
|
Alexander Groth |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
27.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
216 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
83 |
|
Gustav Kammer |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
454 |
|
Jonatan Thrysøe |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
28.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
339 |
|
Gustav Midtgaard |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
28.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
424 |
|
Julius Holst Krabbe |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
69 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
21 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
28.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
82 |
|
Mads Nissen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
431 |
|
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
29.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
392 |
|
Gustav Storgaard |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
29.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
57 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
407 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
29.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
333 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
405 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
208 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
81 |
|
Mikkel Rasmussen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
422 |
|
Christian Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
410 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
429 |
|
Sebastian Øster Boisen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
30.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
446 |
|
Frederik Schmidt Johansen |
2002 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
31.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
435 |
|
Christian Nyborg Nielsen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
31.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
157 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
396 |
|
Elliott Thaysen Rohde |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
423 |
|
Kasper Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
33.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
215 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
34 |
|
Vitus L. Vilsholm |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
33.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
36 |
|
Tobias Teodore Ipsen |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
33.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
33 |
|
Bertram Hallberg |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
394 |
|
Bjørn Harlou Bay |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
75 |
|
Bastian Eggert |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
381 |
|
Anders Friis Fanø |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
437 |
|
Karl Prebensen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
274 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
421 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
80 |
|
Lucas Kristiansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
420 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
436 |
|
Konrad Mejnert |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
36.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
417 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
419 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
39 |
|
Tristan Birk Damsgaard |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
38.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:48.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Amalie Mønster Birk |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:50.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:55.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
279 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:59.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
225 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:00.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:00.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
68 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
3:00.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
281 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:10.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
77 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
246 |
|
Anabelle Croucher |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
GBR |
3:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
125 |
|
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:17.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
227 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
217 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:24.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
459 |
|
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
3:26.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
349 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
3:28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
433 |
|
Andrea Holst Krabbe |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
3:35.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
406 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
409 |
|
Karl-Emil Klinggård Nielsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
214 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:38.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
54 |
|
Carl Gustav Christensen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
200 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
219 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
ITA |
2:57.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
424 |
|
Julius Holst Krabbe |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
3:00.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
285 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:02.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
5 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:05.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
363 |
|
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:06.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
275 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
46 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:08.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
13 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:09.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
365 |
|
Sarah Holm Clausen |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:11.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
338 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
32 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
427 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
1 |
|
Anna Merl Larsen |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
443 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
278 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
120 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
352 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
376 |
|
Mathilde Thor Møller |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:17.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
287 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
380 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:18.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
445 |
|
Alberte Rosenstand |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:19.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
440 |
|
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
126 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:21.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
413 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
128 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:22.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
441 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:23.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:24.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
447 |
|
Emma Attrup |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:24.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
226 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:24.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
240 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
20 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:25.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
68 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
93 |
|
Caroline Sterup |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
66 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
209 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:38.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
222 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
59.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:00.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
368 |
|
Victor Dyrhauge |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
370 |
|
Noah Lester |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:01.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
282 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
244 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
283 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
291 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
261 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
378 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
289 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
453 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
245 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
284 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
1:09.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
438 |
|
Christian Søe Jepsen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
76 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
333 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
257 |
|
Luan Reyneke |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
1:15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
69 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
408 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
258 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
67 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
5 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
442 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:34.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Amalie Haack |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:34.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
218 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
402 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
2:38.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
276 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:40.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
290 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:41.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
236 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
55 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
73 |
|
Anna Gregers Jørgensen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:49.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
428 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:50.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
450 |
|
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:51.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
19 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:51.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
380 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:51.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
16 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:52.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
58 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:52.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
234 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:53.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
391 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:56.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
23 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:56.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
188 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:01.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
456 |
|
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
3:04.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
77 |
|
Dyveke Larsen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:04.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
418 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:06.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:09.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
130 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
156 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:12.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
457 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
3:12.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
386 |
|
Victoria Ljungman |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
3:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
432 |
|
Amalie Damm Nielsen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
37 |
|
Olivia Sommer |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
3:36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
388 |
|
Caroline Møller |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
200 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
202 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
374 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Malthe Berlin |
2005 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:25.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
43 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
382 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Sebastian Roesen Larsen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
53 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
216 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
373 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
121 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
74 |
|
Elias Jensen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
383 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
280 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
407 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
446 |
|
Frederik Schmidt Johansen |
2002 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
429 |
|
Sebastian Øster Boisen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
21 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
91 |
|
Oliver Deren |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
79 |
|
Nuoyan Jiang |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:50.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
157 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:53.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
410 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
81 |
|
Mikkel Rasmussen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
274 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
33 |
|
Bertram Hallberg |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
3:17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
417 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
34 |
|
Vitus L. Vilsholm |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
3:29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
421 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
416 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
420 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
419 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
392 |
|
Gustav Storgaard |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
36 |
|
Tobias Teodore Ipsen |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
12 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
49 |
|
Amalie Mønster Birk |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
35.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
8 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
32 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
37.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
278 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
37.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
347 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
37.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
68 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
448 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
42 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
39.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
445 |
|
Alberte Rosenstand |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
217 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
450 |
|
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
40.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
65 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
41.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
349 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
425 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
17 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
427 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
292 |
|
Anna Dorthea Brath |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
43.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
433 |
|
Andrea Holst Krabbe |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
459 |
|
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
43.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
28 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
379 |
|
Annabella Holm Ciampi |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
45.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
141 |
|
Olivia Johannessen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
464 |
|
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
45.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
189 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
46.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
37 |
|
Olivia Sommer |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
46.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
412 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
240 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
434 |
|
Anna Lustman Siber |
2009 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
406 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
456 |
|
Rosa Sofie Wismarch Mørch |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
348 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
47.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
204 |
|
Astrid Egebech Warnaars |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
466 |
|
Caroline Sommerlund |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
50.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
385 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
50.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
432 |
|
Amalie Damm Nielsen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
109 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
52.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
122 |
|
Alberte Marie Vendborg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
393 |
|
Celine Bay Eskestad |
2010 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
335 |
|
Bertram Olesen |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
54 |
|
Carl Gustav Christensen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
438 |
|
Christian Søe Jepsen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
44 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
32.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
214 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
284 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
332 |
|
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
33.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
424 |
|
Julius Holst Krabbe |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
378 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
35.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
367 |
|
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
372 |
|
Stefan Angjelovski |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
36.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
430 |
|
Alexander Groth |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
219 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
ITA |
38.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
423 |
|
Kasper Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
38.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
431 |
|
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
40.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
258 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
127 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
67 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
44.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
437 |
|
Karl Prebensen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
394 |
|
Bjørn Harlou Bay |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
34 |
|
Vitus L. Vilsholm |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
47.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
80 |
|
Lucas Kristiansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
48.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
436 |
|
Konrad Mejnert |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
48.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
435 |
|
Christian Nyborg Nielsen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
48.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
39 |
|
Tristan Birk Damsgaard |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
381 |
|
Anders Friis Fanø |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
13 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
229 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
51 |
|
Anna Steen Petersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
201 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
3:05.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
351 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
339 |
|
Gustav Midtgaard |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:17.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
370 |
|
Noah Lester |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:21.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
291 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:31.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
405 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:38.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
446 |
|
Frederik Schmidt Johansen |
2002 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
285 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:47.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
76 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
274 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
443 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:08.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
240 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
275 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
281 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:09.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Athena Haugsted Pihl |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
279 |
|
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
50 |
|
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
287 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
48 |
|
Amalie Haack |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:13.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
442 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:13.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
218 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
277 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
225 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
18 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:16.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
1 |
|
Anna Merl Larsen |
2006 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
23 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
55 |
|
Vica Lucie Axen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
290 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
260 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
428 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
65 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
365 |
|
Sarah Holm Clausen |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
460 |
|
Alberte Hjarbæk |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
158 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
236 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:19.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
412 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
227 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:19.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
246 |
|
Anabelle Croucher |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
GBR |
1:21.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
387 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:21.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
20 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
66 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
350 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
455 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
226 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
352 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:22.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
415 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
433 |
|
Andrea Holst Krabbe |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:23.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
234 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:23.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
447 |
|
Emma Attrup |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:24.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
348 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
441 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:24.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
346 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
105 |
|
Emilie Pedersen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
464 |
|
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
188 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
413 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:28.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
142 |
|
Wilma Faber |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
209 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
434 |
|
Anna Lustman Siber |
2009 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:29.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
457 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
459 |
|
Laura Keller Thorgrimson |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
466 |
|
Caroline Sommerlund |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
414 |
|
Alma Neesen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
390 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:35.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
78 |
|
Emilie Stengel Vindekilde |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:38.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
207 |
|
Julie Jakobsen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:43.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
109 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
359 |
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.55 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
222 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
58.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
31 |
|
Malthe Berlin |
2005 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
10 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
261 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
47 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:03.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
374 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
337 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
244 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
289 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
53 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
453 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:09.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
283 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
69 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
219 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
ITA |
1:11.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
422 |
|
Christian Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:12.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
280 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
83 |
|
Gustav Kammer |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:13.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
57 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:14.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
245 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:14.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
215 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
257 |
|
Luan Reyneke |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
1:15.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
389 |
|
Villads Hyllested |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
408 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
454 |
|
Jonatan Thrysøe |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:17.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
409 |
|
Karl-Emil Klinggård Nielsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:18.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
208 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
127 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:21.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
67 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:21.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
435 |
|
Christian Nyborg Nielsen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:22.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
416 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:23.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
36 |
|
Tobias Teodore Ipsen |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:25.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
437 |
|
Karl Prebensen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:28.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
436 |
|
Konrad Mejnert |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
75 |
|
Bastian Eggert |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
33 |
|
Bertram Hallberg |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
423 |
|
Kasper Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:38.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
431 |
|
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
396 |
|
Elliott Thaysen Rohde |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
39 |
|
Tristan Birk Damsgaard |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
98 |
|
Vera Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
33.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
356 |
|
Lucca Skov |
2012 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
134 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
154 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
117 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
353 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
27 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
354 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
35.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
119 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
133 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
159 |
|
Alina Pi Moldestad Knudsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
160 |
|
Luna Faurskov |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
94 |
|
Edith Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
232 |
|
Asia Balistreri |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
178 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
38.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
118 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
253 |
|
Freja Thagesen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
114 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
116 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
155 |
|
Asta Holm |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
101 |
|
Sophia Wordenskjold Nørregaard |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
39.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
299 |
|
Emily Croucher |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
115 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
111 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
296 |
|
Emilie Boel Christensen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
467 |
|
Carla Borella |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
40.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
40 |
|
Iben Nothlev |
2011 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
153 |
|
Maja Just Danielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
224 |
|
Rose Balle Schou |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
41.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
310 |
|
Barbara Vium Madsen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
139 |
|
Mikayla Schlippe-Steffensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
203 |
|
Isolde Viola Hempel |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
304 |
|
Elin Rasmussen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
248 |
|
Eva Birgitte Kjærulf Pedersen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
161 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
43.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
242 |
|
Emily Mouritzen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
44.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
259 |
|
Carmen Kjær |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
175 |
|
Johanna Tindgaard Roth |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
45.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
212 |
|
Laura Lind Riisgaard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
45.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
302 |
|
Rosa Sandal Mølholm Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
47.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
314 |
|
Johanne Wiberg Plougsgaard |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
49.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
313 |
|
Sille Penelope Syber |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
294 |
|
Annika Gilakathula |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
56.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
308 |
|
Elise Lund Juul |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
300 |
|
Anya Jain |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
140 |
|
Smilla Gammelmark West |
2013 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
168 |
|
Claire Charnalia |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
190 |
|
Frigg Zachariassen Svensson |
2015 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
172 |
|
Ffion Morgan |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
106 |
|
Platon Svietlikov |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
27.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
131 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
360 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
33.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
24 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
132 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
129 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
342 |
|
Malthe Enemark Cruse |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
249 |
|
Alvin Wamberg |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
451 |
|
Asger Mørk Attrup |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
34.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
136 |
|
Wille Burin Ratzlaff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
395 |
|
Thor Harlou Bay |
2011 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
30 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
138 |
|
Erik Potthoff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
113 |
|
Anders Reiter Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
462 |
|
Jeppe Denholt |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
36.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
465 |
|
Valdemar Kruuse |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
228 |
|
Alexander Marius Hansen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
103 |
|
Lucas Johannesen |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
37.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
143 |
|
Harry Skak-Nørskov |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
37.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
231 |
|
Anton Egebech Warnaars |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
211 |
|
Albert Tamasauskas |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
38.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
150 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
38 |
|
Villiam Frandsen |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
25 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
39.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
112 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
251 |
|
Marius Wiberg Plougsgaard |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
88 |
|
Alfred Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
39.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
255 |
|
Leopold Nytoft Bergmann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
307 |
|
Sixten Hoffmann Holbek |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
96 |
|
Willum Bech |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
40.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
309 |
|
Sofus Lund Juul |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
41.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
26 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
237 |
|
Cristiano Baiutti |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
42.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
187 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
210 |
|
Myon Coruzzi |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
164 |
|
Alfred Dam Rathmann |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
43.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
297 |
|
Snorre Hansen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
44.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
180 |
|
Villads Valentin Holm |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
303 |
|
Oliver Svenningsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
312 |
|
Aksel Svend Billeskov |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
49.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
173 |
|
Herman Gudmann Einspor |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
54.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
311 |
|
Casper Thor Tolstrup |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
472 |
|
Sahil Contegiacomo |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
56.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.56 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
200m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
458 |
|
Nikoline Bryde Nielsen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:56.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
99 |
|
Sofia Scharff Knudsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:12.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
102 |
|
Isabel Kecia Solvig |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
159 |
|
Alina Pi Moldestad Knudsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
273 |
|
Lilia Castelli |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
ITA |
3:43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
235 |
|
Mai Kirsten Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:50.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
262 |
|
Bjørk Erlandsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:52.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
242 |
|
Emily Mouritzen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:01.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
178 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:02.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
256 |
|
Sade Sophia Kaaberbøl |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
301 |
|
Julia Kjær |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
463 |
|
Emilia Klarskov |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
4:35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
254 |
|
Rebecca Fugl-Meyer |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
267 |
|
Iben Jæger |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:41.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
199 |
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:41.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
111 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
230 |
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
233 |
|
Lily-Rose Malling Cappuccini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
40 |
|
Iben Nothlev |
2011 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
140 |
|
Smilla Gammelmark West |
2013 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
171 |
|
Elfride Zibrandtsen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
266 |
|
Hannibal Bjerregaard- Knudsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
268 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
103 |
|
Lucas Johannesen |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
263 |
|
Daniel Raahauge |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:30.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
131 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:31.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
269 |
|
Samuel Gutman |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
305 |
|
Hector Woznica |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
265 |
|
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:47.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
272 |
|
William Ole Lim Nielsen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:49.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
270 |
|
Sebastian Mollerup |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:52.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
35 |
|
Filip Nielsen |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
4:07.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
183 |
|
Milas Tihic Rasmussen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:10.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
271 |
|
Storm Fogtmann |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
38 |
|
Villiam Frandsen |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
4:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
311 |
|
Casper Thor Tolstrup |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
184 |
|
Siavash Amirakbari |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
174 |
|
Isak Elmedyb |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
307 |
|
Sixten Hoffmann Holbek |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
180 |
|
Villads Valentin Holm |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
154 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
Miriam Bjørnholt |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:28.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
98 |
|
Vera Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
220 |
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:42.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
94 |
|
Edith Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
221 |
|
Nanna Mainz Rode |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
252 |
|
Lea Kirsten Barchard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
235 |
|
Mai Kirsten Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
224 |
|
Rose Balle Schou |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
230 |
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
241 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
243 |
|
Emma Brøndum Poulsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
253 |
|
Freja Thagesen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
248 |
|
Eva Birgitte Kjærulf Pedersen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
358 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
29 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
461 |
|
Traian Zacharias Pedersen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:43.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
250 |
|
Felix W. Takla |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:54.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
239 |
|
David Morales |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:56.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
462 |
|
Jeppe Denholt |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
164 |
|
Alfred Dam Rathmann |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
305 |
|
Hector Woznica |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
174 |
|
Isak Elmedyb |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.57 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
458 |
|
Nikoline Bryde Nielsen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:54.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
262 |
|
Bjørk Erlandsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:07.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Sofia Scharff Knudsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
3:16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Ingrid Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
199 |
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:19.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
273 |
|
Lilia Castelli |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
ITA |
3:25.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
256 |
|
Sade Sophia Kaaberbøl |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:27.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
267 |
|
Iben Jæger |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:28.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
254 |
|
Rebecca Fugl-Meyer |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:39.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
155 |
|
Asta Holm |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:58.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
171 |
|
Elfride Zibrandtsen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
233 |
|
Lily-Rose Malling Cappuccini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
203 |
|
Isolde Viola Hempel |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
304 |
|
Elin Rasmussen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
170 |
|
Emma-Sofie Reiter Falgaard |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
263 |
|
Daniel Raahauge |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:48.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
268 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:56.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
270 |
|
Sebastian Mollerup |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:56.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
266 |
|
Hannibal Bjerregaard- Knudsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:57.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
96 |
|
Willum Bech |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
272 |
|
William Ole Lim Nielsen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:07.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
271 |
|
Storm Fogtmann |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:10.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
265 |
|
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:12.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
465 |
|
Valdemar Kruuse |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
3:21.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
132 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
3:30.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Julius Kijne |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
269 |
|
Samuel Gutman |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
249 |
|
Alvin Wamberg |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:33.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
451 |
|
Asger Mørk Attrup |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
3:33.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
239 |
|
David Morales |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:34.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
88 |
|
Alfred Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
255 |
|
Leopold Nytoft Bergmann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
165 |
|
Arthur Cordova Schultz |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:01.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
251 |
|
Marius Wiberg Plougsgaard |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
237 |
|
Cristiano Baiutti |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:36.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
163 |
|
Albert Rasmussen Høegh |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
231 |
|
Anton Egebech Warnaars |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
185 |
|
Thor Lucas Krell-Jørgensen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
154 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
133 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
44.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
353 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
159 |
|
Alina Pi Moldestad Knudsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
46.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
299 |
|
Emily Croucher |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
117 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
47.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
354 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
47.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
134 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
49.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
102 |
|
Isabel Kecia Solvig |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
49.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
241 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
49.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
253 |
|
Freja Thagesen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
50.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
356 |
|
Lucca Skov |
2012 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
50.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
140 |
|
Smilla Gammelmark West |
2013 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
52.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
116 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
52.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
111 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
52.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
118 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
53.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
232 |
|
Asia Balistreri |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
53.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
220 |
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
54.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
243 |
|
Emma Brøndum Poulsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
54.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
252 |
|
Lea Kirsten Barchard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
54.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
115 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
55.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
160 |
|
Luna Faurskov |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
55.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
463 |
|
Emilia Klarskov |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
56.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
259 |
|
Carmen Kjær |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
56.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
310 |
|
Barbara Vium Madsen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
57.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
161 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
58.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
114 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
58.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
221 |
|
Nanna Mainz Rode |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
58.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
155 |
|
Asta Holm |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
212 |
|
Laura Lind Riisgaard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:01.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
314 |
|
Johanne Wiberg Plougsgaard |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
153 |
|
Maja Just Danielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
308 |
|
Elise Lund Juul |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
177 |
|
Kirsten Holst |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
300 |
|
Anya Jain |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
294 |
|
Annika Gilakathula |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
40 |
|
Iben Nothlev |
2011 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
295 |
|
Barbara Sølager |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
139 |
|
Mikayla Schlippe-Steffensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
176 |
|
Mia Cordova Schultz |
2014 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
296 |
|
Emilie Boel Christensen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
190 |
|
Frigg Zachariassen Svensson |
2015 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
467 |
|
Carla Borella |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
358 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
39.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
360 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
44.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
45.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
131 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
38 |
|
Villiam Frandsen |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
46.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
305 |
|
Hector Woznica |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
35 |
|
Filip Nielsen |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
342 |
|
Malthe Enemark Cruse |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
129 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
49.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
228 |
|
Alexander Marius Hansen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
49.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
211 |
|
Albert Tamasauskas |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
52.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
307 |
|
Sixten Hoffmann Holbek |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
26 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
53.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
183 |
|
Milas Tihic Rasmussen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
53.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
250 |
|
Felix W. Takla |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
54.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
113 |
|
Anders Reiter Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
143 |
|
Harry Skak-Nørskov |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
55.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
462 |
|
Jeppe Denholt |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
56.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
112 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
56.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
150 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
57.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
472 |
|
Sahil Contegiacomo |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
312 |
|
Aksel Svend Billeskov |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
311 |
|
Casper Thor Tolstrup |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
187 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:04.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
136 |
|
Wille Burin Ratzlaff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
169 |
|
Daniel Siar |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
138 |
|
Erik Potthoff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
200m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
199 |
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
262 |
|
Bjørk Erlandsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
267 |
|
Iben Jæger |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
273 |
|
Lilia Castelli |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
ITA |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
256 |
|
Sade Sophia Kaaberbøl |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
263 |
|
Daniel Raahauge |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
270 |
|
Sebastian Mollerup |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
266 |
|
Hannibal Bjerregaard- Knudsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
271 |
|
Storm Fogtmann |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
268 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
265 |
|
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
272 |
|
William Ole Lim Nielsen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
269 |
|
Samuel Gutman |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:06.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
303 |
|
Oliver Svenningsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
458 |
|
Nikoline Bryde Nielsen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:22.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
119 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
27 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
356 |
|
Lucca Skov |
2012 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
220 |
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:33.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
101 |
|
Sophia Wordenskjold Nørregaard |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
160 |
|
Luna Faurskov |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
252 |
|
Lea Kirsten Barchard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:37.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
232 |
|
Asia Balistreri |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
235 |
|
Mai Kirsten Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:37.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
153 |
|
Maja Just Danielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:40.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
230 |
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:40.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
248 |
|
Eva Birgitte Kjærulf Pedersen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
224 |
|
Rose Balle Schou |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
242 |
|
Emily Mouritzen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:42.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
89 |
|
Ingrid Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
241 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:42.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
221 |
|
Nanna Mainz Rode |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:42.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
243 |
|
Emma Brøndum Poulsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
139 |
|
Mikayla Schlippe-Steffensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:43.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
175 |
|
Johanna Tindgaard Roth |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:43.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
212 |
|
Laura Lind Riisgaard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
254 |
|
Rebecca Fugl-Meyer |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:44.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
233 |
|
Lily-Rose Malling Cappuccini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:44.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
114 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
115 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:44.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
111 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:50.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
310 |
|
Barbara Vium Madsen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:52.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
161 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:53.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
463 |
|
Emilia Klarskov |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
302 |
|
Rosa Sandal Mølholm Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:55.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
140 |
|
Smilla Gammelmark West |
2013 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:05.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
301 |
|
Julia Kjær |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:11.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
300 |
|
Anya Jain |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
177 |
|
Kirsten Holst |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:28.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
304 |
|
Elin Rasmussen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
314 |
|
Johanne Wiberg Plougsgaard |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
313 |
|
Sille Penelope Syber |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
203 |
|
Isolde Viola Hempel |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
170 |
|
Emma-Sofie Reiter Falgaard |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
467 |
|
Carla Borella |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
168 |
|
Claire Charnalia |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
176 |
|
Mia Cordova Schultz |
2014 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
299 |
|
Emily Croucher |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.59 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
106 |
|
Platon Svietlikov |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
395 |
|
Thor Harlou Bay |
2011 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
132 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
461 |
|
Traian Zacharias Pedersen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:28.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
143 |
|
Harry Skak-Nørskov |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
249 |
|
Alvin Wamberg |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:33.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
465 |
|
Valdemar Kruuse |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:33.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Wille Burin Ratzlaff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:35.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
451 |
|
Asger Mørk Attrup |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
138 |
|
Erik Potthoff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
231 |
|
Anton Egebech Warnaars |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
112 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
255 |
|
Leopold Nytoft Bergmann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
35 |
|
Filip Nielsen |
2010 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
1:39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
165 |
|
Arthur Cordova Schultz |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:39.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
303 |
|
Oliver Svenningsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
228 |
|
Alexander Marius Hansen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:40.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100 |
|
Julius Kijne |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:41.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
150 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:41.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
26 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:42.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
239 |
|
David Morales |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:42.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
30 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
211 |
|
Albert Tamasauskas |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
250 |
|
Felix W. Takla |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
237 |
|
Cristiano Baiutti |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:45.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
25 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:46.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
297 |
|
Snorre Hansen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
187 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:48.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
185 |
|
Thor Lucas Krell-Jørgensen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:50.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
251 |
|
Marius Wiberg Plougsgaard |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:58.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
312 |
|
Aksel Svend Billeskov |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
163 |
|
Albert Rasmussen Høegh |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:05.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
173 |
|
Herman Gudmann Einspor |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
184 |
|
Siavash Amirakbari |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
472 |
|
Sahil Contegiacomo |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
210 |
|
Myon Coruzzi |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
169 |
|
Daniel Siar |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
309 |
|
Sofus Lund Juul |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4x50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
144 |
|
K3’s tøser 2 |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
HILS Piger 1 |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:22.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
194 |
|
GSC Pige Børn 1 |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:25.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
327 |
|
Gentofte G4 1 |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
146 |
|
K3's Piger 1 |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
328 |
|
Gentofte G4 2 |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
195 |
|
GSC Pige Børn 2 |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:49.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
329 |
|
Gentofte G4 3 |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:50.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
196 |
|
GSC Pige Børn 3 |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
4x50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
108 |
|
HILS Drenge 1 |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
145 |
|
K3’s drengerøve 1 |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
330 |
|
Gentofte G4 1 |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:29.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
331 |
|
Gentofte G4 2 |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:46.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
192 |
|
GSC Drenge Børn 1 |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:47.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
191 |
|
GSC Drenge Børn 2 |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:52.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
193 |
|
GSC Drenge Børn 3 |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
4x50m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
60 |
|
Køge junior piger 1 |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
318 |
|
#1 |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:56.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
397 |
|
Farum Phoenix |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:56.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
468 |
|
Panos' Turbotøserne |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
319 |
|
#2 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
61 |
|
Køge junior piger 2 |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:01.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
317 |
|
#3 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:03.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
316 |
|
#4 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:05.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
320 |
|
#5 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:07.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
315 |
|
Aquachamps |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.00 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
4x50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
62 |
|
Køge herre 1 |
2002 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:40.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
398 |
|
Farum Phoenix |
2003 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:40.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
322 |
|
#1 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:43.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
323 |
|
#2 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:49.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
324 |
|
#3 |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:50.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
325 |
|
#4 |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:55.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
326 |
|
#5 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:09.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
469 |
|
Hammerfyrene |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:15.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
276 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:01.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
442 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:02.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
363 |
|
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
384 |
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:03.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
439 |
|
Malene Reynolds |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:03.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
42 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:03.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
218 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
49 |
|
Amalie Mønster Birk |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
402 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:04.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
443 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:04.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
8 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
51 |
|
Anna Steen Petersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:05.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
444 |
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:05.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
341 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:05.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
12 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:05.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
450 |
|
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:06.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
201 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
1:06.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
287 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
13 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:06.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
277 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
412 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:07.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
2 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
1:07.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
65 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:07.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
387 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:07.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
16 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
455 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:07.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
246 |
|
Anabelle Croucher |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
GBR |
1:07.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
427 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:07.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
290 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
338 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:07.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
229 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:07.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
425 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:08.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
128 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
448 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:08.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
350 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:08.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
428 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:09.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
18 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:09.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
240 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:09.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
126 |
|
Emma Søgaard Pedersen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
346 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
125 |
|
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:10.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
122 |
|
Alberte Marie Vendborg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
349 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:10.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
445 |
|
Alberte Rosenstand |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
19 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
347 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:10.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
351 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
130 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
352 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
142 |
|
Wilma Faber |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
188 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
58 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
156 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
418 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
415 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
447 |
|
Emma Attrup |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:13.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
68 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
426 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
66 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:14.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
466 |
|
Caroline Sommerlund |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
386 |
|
Victoria Ljungman |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
23 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:14.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
92 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
379 |
|
Annabella Holm Ciampi |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
292 |
|
Anna Dorthea Brath |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
388 |
|
Caroline Møller |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
390 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
234 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
413 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
464 |
|
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
457 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:17.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
393 |
|
Celine Bay Eskestad |
2010 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:17.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
17 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:17.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
433 |
|
Andrea Holst Krabbe |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:17.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
28 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
209 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
64 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
141 |
|
Olivia Johannessen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:21.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
207 |
|
Julie Jakobsen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:21.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
109 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
189 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
385 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
359 |
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
202 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
343 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
55.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
382 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
56.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
43 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
57.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
200 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
57.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
261 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
57.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
121 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
57.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
373 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
367 |
|
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
58.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
438 |
|
Christian Søe Jepsen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
58.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
335 |
|
Bertram Olesen |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
58.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
216 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
58.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
6 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
453 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
59.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
337 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
59.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
383 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
59.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
289 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
59.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
244 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
59.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
284 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
1:00.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
345 |
|
Rasmus Nyland |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:00.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
370 |
|
Noah Lester |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
372 |
|
Stefan Angjelovski |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:00.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
389 |
|
Villads Hyllested |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:00.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
430 |
|
Alexander Groth |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:01.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
56 |
|
Calvin Christian Axen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:01.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
332 |
|
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:01.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
9 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:01.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
257 |
|
Luan Reyneke |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
1:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
21 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
285 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
69 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:04.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
392 |
|
Gustav Storgaard |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:04.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
410 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
245 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:05.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
408 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:05.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
409 |
|
Karl-Emil Klinggård Nielsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:06.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
431 |
|
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:06.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
333 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:06.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
424 |
|
Julius Holst Krabbe |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:07.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
157 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:11.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
416 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
394 |
|
Bjørn Harlou Bay |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:13.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
396 |
|
Elliott Thaysen Rohde |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
205 |
|
Kasper Kølbæk Jensen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
67 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:19.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
421 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
417 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
436 |
|
Konrad Mejnert |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:23.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
420 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
419 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:26.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
275 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
281 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:28.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:32.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
48 |
|
Amalie Haack |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
217 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
45 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:35.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
260 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:42.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
158 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:47.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
365 |
|
Sarah Holm Clausen |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:51.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
440 |
|
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:53.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
348 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:54.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
227 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:07.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
406 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
10 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
214 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:23.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
53 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
282 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:26.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
405 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
219 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
ITA |
2:33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
258 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:35.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
57 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
422 |
|
Christian Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:37.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
283 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:39.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
215 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
274 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:52.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
208 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
381 |
|
Anders Friis Fanø |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
3:03.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
423 |
|
Kasper Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
3:24.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
5 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
28.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
52 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
286 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
364 |
|
Stine Saaby Schmidt |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
50 |
|
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
30.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
363 |
|
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
120 |
|
Silvia Martinsen |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
369 |
|
Maj Jensen |
2003 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
290 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
375 |
|
Helene Friis Fanø |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
442 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
13 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
427 |
|
Mette Roat Jørgensen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
439 |
|
Malene Reynolds |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
338 |
|
Julie Truelsen |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
46 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
444 |
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
32.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
229 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
8 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
32.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
352 |
|
Alba Kunak |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
443 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
428 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Clara Scheibye |
2008 |
A6 JGI-Swim |
DEN |
32.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
276 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
440 |
|
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
33.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
380 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
218 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
236 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
65 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
450 |
|
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
34.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
425 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
460 |
|
Alberte Hjarbæk |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
441 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
240 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
471 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
20 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
226 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
23 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
426 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
36.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
455 |
|
Laura Storm Frimann |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
386 |
|
Victoria Ljungman |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
28 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
246 |
|
Anabelle Croucher |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
GBR |
37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
349 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
38.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
448 |
|
Maria Gandrup Nygaard |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
38.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
457 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
38.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
130 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
68 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
388 |
|
Caroline Møller |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
391 |
|
Yasmin Høck |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
18 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
40.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
434 |
|
Anna Lustman Siber |
2009 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
207 |
|
Julie Jakobsen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
355 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
206 |
|
Dina Darabifar |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
432 |
|
Amalie Damm Nielsen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
189 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
50.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
366 |
|
Frederik Jørgensen |
2003 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
332 |
|
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
26.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
368 |
|
Victor Dyrhauge |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
44 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
202 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
27.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
370 |
|
Noah Lester |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
280 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
27.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
47 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
377 |
|
Kristoffer Thaulow |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
261 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
374 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
28.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
378 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
56 |
|
Calvin Christian Axen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
438 |
|
Christian Søe Jepsen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
9 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
339 |
|
Gustav Midtgaard |
2008 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
453 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
372 |
|
Stefan Angjelovski |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
30.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
57 |
|
Gustav Hejl-Rasmussen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
345 |
|
Rasmus Nyland |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
333 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
454 |
|
Jonatan Thrysøe |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
31.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
344 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
69 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
32.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
123 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
340 |
|
Lauritz Viborg Husum |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
33.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
127 |
|
Lauritz Klint Poulsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
429 |
|
Sebastian Øster Boisen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
157 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
86 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
38.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
394 |
|
Bjørn Harlou Bay |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
67 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
40.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
416 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
41.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
435 |
|
Christian Nyborg Nielsen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
437 |
|
Karl Prebensen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
436 |
|
Konrad Mejnert |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
46 |
|
Rebekka Roed |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:16.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
439 |
|
Malene Reynolds |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
444 |
|
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:19.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Anna Steen Petersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
402 |
|
Hannah Rørbech |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:22.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
278 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
450 |
|
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Emma Spang |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:25.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
365 |
|
Sarah Holm Clausen |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:25.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
287 |
|
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
225 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
384 |
|
Ida L. Færgemann |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
387 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
234 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
425 |
|
Sofie K. Eriksen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
128 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
346 |
|
Liv Emilie Ryberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
445 |
|
Alberte Rosenstand |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
188 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
350 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
19 |
|
Mathilde Rygaard Hansen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
156 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
418 |
|
Adele Svendsen |
2011 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:41.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
142 |
|
Wilma Faber |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:43.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
125 |
|
Karoline Toft Jacobsen |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:44.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
464 |
|
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:44.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
64 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
415 |
|
Alma S. L. Pedersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
447 |
|
Emma Attrup |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:46.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
390 |
|
Caroline Sørensen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:46.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
413 |
|
Alicia Dupont Larsen |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:48.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
92 |
|
Victoria Kryshtalova |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:52.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
434 |
|
Anna Lustman Siber |
2009 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:54.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
466 |
|
Caroline Sommerlund |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:55.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
359 |
|
Freja Skyum Wexøe |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
3:20.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.03 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
368 |
|
Victor Dyrhauge |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:02.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
382 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:03.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
121 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:04.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
367 |
|
Emanuele Holm Ciampi |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:05.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
373 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
283 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
291 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Morten Kilhof |
2000 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
244 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
214 |
|
Aksel Møllenbach |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:12.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
374 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
53 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:14.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
407 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:14.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
337 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
383 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
285 |
|
Oscar Robinson |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
245 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:16.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
21 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:19.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
389 |
|
Villads Hyllested |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:19.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
257 |
|
Luan Reyneke |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
2:19.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
430 |
|
Alexander Groth |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
408 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:24.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
410 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
431 |
|
Nicolai Preben-Andersen |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
69 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:30.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
208 |
|
Johan Løhde Friis |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
392 |
|
Gustav Storgaard |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:36.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
435 |
|
Christian Nyborg Nielsen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
417 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:51.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
421 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:01.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
419 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
86 |
|
Thore Uhre Hansen |
2009 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:07.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
420 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
52 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Amalie Mønster Birk |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
12 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
286 |
|
Malou Soelberg |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
246 |
|
Anabelle Croucher |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
GBR |
1:23.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
48 |
|
Amalie Haack |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:23.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
42 |
|
Emilie Lyngfeldt Boholm |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:24.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
68 |
|
Josephine S. Christensen |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
14 |
|
Clara Vestergaard |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
347 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
229 |
|
Liva Dorff |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:25.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
275 |
|
Anna E.E. Balle |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
65 |
|
Sofia Lindberg |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:27.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
426 |
|
Nanna Hessner |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:27.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
281 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:27.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
58 |
|
Frederikke Schwaner-Hansen |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
217 |
|
Rosa Toft |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:28.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
227 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
201 |
|
Tess van der Laan |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
NED |
1:29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
124 |
|
Thilde Ethelberg |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:30.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
276 |
|
Maja Vejborg |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
240 |
|
Emma Lind Riisgaard |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:31.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
17 |
|
Helena Fritz Larsen |
2007 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
349 |
|
Karoline Melholt Gentin |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:33.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
236 |
|
Sophia Scheel Orloff |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
226 |
|
Josefine Færg Bork |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:34.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
64 |
|
Andrea Glasius Tischer |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
355 |
|
Carla Schønberg Grølsted |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
292 |
|
Anna Dorthea Brath |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
28 |
|
Pia Lindberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
351 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
471 |
|
Sara Gaudesen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
141 |
|
Olivia Johannessen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
66 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
189 |
|
Sophie Spliid |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:40.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
457 |
|
Bianca Uhl |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:41.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
209 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:44.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
406 |
|
Ingrid Schultz |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
432 |
|
Amalie Damm Nielsen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:46.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
441 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:46.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
204 |
|
Astrid Egebech Warnaars |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
109 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:54.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
343 |
|
Emil Schønberg Grølsted |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
289 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
438 |
|
Christian Søe Jepsen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Carl Gustav Christensen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
453 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:12.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
335 |
|
Bertram Olesen |
2005 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
47 |
|
Storm Melgaard |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
284 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
1:14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
216 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:15.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
378 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
43 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
344 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
424 |
|
Julius Holst Krabbe |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
429 |
|
Sebastian Øster Boisen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
280 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
405 |
|
Gustav Jørgensen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
340 |
|
Lauritz Viborg Husum |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
333 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:27.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
215 |
|
Alexander Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
258 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
67 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
437 |
|
Karl Prebensen |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
436 |
|
Konrad Mejnert |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
1:44.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
274 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
443 |
|
Signe Skelvig |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
30.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
369 |
|
Maj Jensen |
2003 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
281 |
|
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
32.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
45 |
|
Mathilde Pedersen |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
32.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
336 |
|
Klara Fris Ottosen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
32.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
288 |
|
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
278 |
|
Laura Klug Christensen |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
380 |
|
Caroline Jørgensen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
34.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
13 |
|
Nicole Damhøj Andersen |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
225 |
|
Josephine Esther Glad |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
218 |
|
Flora Rybak-Andersen |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
18 |
|
Thea Fritz Larsen |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
290 |
|
Laura Raahauge |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
34.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
277 |
|
Ella Bagger Kjær |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
35.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
341 |
|
Lilja Skov |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
365 |
|
Sarah Holm Clausen |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
35.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
412 |
|
Mia Erica Armstead Evans |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
23 |
|
Amalie Vogt Monberg |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
428 |
|
Rosa Marie Sjøberg |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
460 |
|
Alberte Hjarbæk |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
158 |
|
Frida Rasmussen Høegh |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
260 |
|
Elin Ingemann Hansen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
122 |
|
Alberte Marie Vendborg |
2008 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
37.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
447 |
|
Emma Attrup |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
442 |
|
Emilia Pico |
2008 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
348 |
|
Anna Dencher Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
37.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
20 |
|
Anna Eirfeldt |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
445 |
|
Alberte Rosenstand |
2007 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
38.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
387 |
|
Lærke Zeuthen |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
38.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
441 |
|
Adrianna Pedersen |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
38.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
350 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
347 |
|
Caroline Lindberg |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
66 |
|
Josefine Rodriguez Andersen |
2010 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
393 |
|
Celine Bay Eskestad |
2010 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
40.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
464 |
|
Hannah Hultquist Moll |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
40.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
188 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
40.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
433 |
|
Andrea Holst Krabbe |
2010 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
292 |
|
Anna Dorthea Brath |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
466 |
|
Caroline Sommerlund |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
42.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
385 |
|
Emma Yde Haastrup |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
44.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
22 |
|
Emma Mahs |
2009 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
109 |
|
Karen Bøje K. Carøe |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
47.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
10 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
291 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
29.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
261 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
282 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
345 |
|
Rasmus Nyland |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
337 |
|
Gustavs Lopacinskis |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
31.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
219 |
|
Federico Chiappini |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
ITA |
32.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
422 |
|
Christian Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
33.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
454 |
|
Jonatan Thrysøe |
2009 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
34.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
407 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
409 |
|
Karl-Emil Klinggård Nielsen |
2007 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
35.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
257 |
|
Luan Reyneke |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
36.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
396 |
|
Elliott Thaysen Rohde |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
424 |
|
Julius Holst Krabbe |
2007 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
381 |
|
Anders Friis Fanø |
2009 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
56 |
|
Calvin Christian Axen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
38.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
423 |
|
Kasper Kempel Laursen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
39.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
344 |
|
Mads Dencher Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
40.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
100m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
85 |
|
Miriam Bjørnholt |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:11.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
98 |
|
Vera Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
154 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:14.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
117 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:15.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
133 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:15.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
152 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:16.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
353 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
27 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:19.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
119 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
159 |
|
Alina Pi Moldestad Knudsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:21.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
160 |
|
Luna Faurskov |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:22.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
354 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:22.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
89 |
|
Ingrid Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
94 |
|
Edith Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:24.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
102 |
|
Isabel Kecia Solvig |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
463 |
|
Emilia Klarskov |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:25.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
230 |
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
114 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:28.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
118 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:28.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
115 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
253 |
|
Freja Thagesen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
155 |
|
Asta Holm |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
116 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:29.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
232 |
|
Asia Balistreri |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
241 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:32.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
111 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:32.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
248 |
|
Eva Birgitte Kjærulf Pedersen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
299 |
|
Emily Croucher |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
233 |
|
Lily-Rose Malling Cappuccini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:33.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
243 |
|
Emma Brøndum Poulsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
247 |
|
Emma Martini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:35.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
220 |
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:37.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
304 |
|
Elin Rasmussen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
221 |
|
Nanna Mainz Rode |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
178 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:39.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
203 |
|
Isolde Viola Hempel |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:40.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
310 |
|
Barbara Vium Madsen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
161 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:43.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
252 |
|
Lea Kirsten Barchard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:45.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
171 |
|
Elfride Zibrandtsen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:51.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
298 |
|
Laura Kølbæk Jensen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
170 |
|
Emma-Sofie Reiter Falgaard |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:06.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
177 |
|
Kirsten Holst |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
314 |
|
Johanne Wiberg Plougsgaard |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
313 |
|
Sille Penelope Syber |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
139 |
|
Mikayla Schlippe-Steffensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
259 |
|
Carmen Kjær |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
100m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
147 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:08.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
148 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:08.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
24 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:12.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
470 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
452 |
|
Asbjørn Kristiansen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:14.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
360 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:15.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
395 |
|
Thor Harlou Bay |
2011 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
451 |
|
Asger Mørk Attrup |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
342 |
|
Malthe Enemark Cruse |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
465 |
|
Valdemar Kruuse |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:18.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
29 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
136 |
|
Wille Burin Ratzlaff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
113 |
|
Anders Reiter Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:18.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
462 |
|
Jeppe Denholt |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:19.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
129 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
138 |
|
Erik Potthoff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:20.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
358 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:21.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
25 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:21.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
96 |
|
Willum Bech |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
143 |
|
Harry Skak-Nørskov |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
112 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
357 |
|
Gustav Skov |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:24.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
88 |
|
Alfred Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
100 |
|
Julius Kijne |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:24.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
103 |
|
Lucas Johannesen |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
150 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:27.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
223 |
|
Oliver Robinson |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
255 |
|
Leopold Nytoft Bergmann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
187 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:30.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
211 |
|
Albert Tamasauskas |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
26 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:33.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
228 |
|
Alexander Marius Hansen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:34.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
231 |
|
Anton Egebech Warnaars |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
309 |
|
Sofus Lund Juul |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
174 |
|
Isak Elmedyb |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:37.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
250 |
|
Felix W. Takla |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
149 |
|
Noah Emil Schultz |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
307 |
|
Sixten Hoffmann Holbek |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:46.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
311 |
|
Casper Thor Tolstrup |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:49.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
297 |
|
Snorre Hansen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:49.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
251 |
|
Marius Wiberg Plougsgaard |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
472 |
|
Sahil Contegiacomo |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:57.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
312 |
|
Aksel Svend Billeskov |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:08.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
173 |
|
Herman Gudmann Einspor |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:08.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
169 |
|
Daniel Siar |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
210 |
|
Myon Coruzzi |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.05 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
200m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
151 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:48.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
199 |
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:05.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
273 |
|
Lilia Castelli |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
ITA |
3:19.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
267 |
|
Iben Jæger |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
262 |
|
Bjørk Erlandsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
235 |
|
Mai Kirsten Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
256 |
|
Sade Sophia Kaaberbøl |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:44.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
101 |
|
Sophia Wordenskjold Nørregaard |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:49.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
212 |
|
Laura Lind Riisgaard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
179 |
|
Victoria Blem-Brynov |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
224 |
|
Rose Balle Schou |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
242 |
|
Emily Mouritzen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
302 |
|
Rosa Sandal Mølholm Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
263 |
|
Daniel Raahauge |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
470 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:51.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Scott Halfdan Hausner Stevenson |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
270 |
|
Sebastian Mollerup |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
265 |
|
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:14.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
266 |
|
Hannibal Bjerregaard- Knudsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
268 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:22.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
271 |
|
Storm Fogtmann |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:25.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
249 |
|
Alvin Wamberg |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:34.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
269 |
|
Samuel Gutman |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:38.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
237 |
|
Cristiano Baiutti |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
95 |
|
Constantin Ortmann |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:57.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
272 |
|
William Ole Lim Nielsen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:02.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
239 |
|
David Morales |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
4:04.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
184 |
|
Siavash Amirakbari |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
180 |
|
Villads Valentin Holm |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
185 |
|
Thor Lucas Krell-Jørgensen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
183 |
|
Milas Tihic Rasmussen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
173 |
|
Herman Gudmann Einspor |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
50m Butterfly Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
151 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
152 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
98 |
|
Vera Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
37.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
133 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Sofia Scharff Knudsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
39.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
241 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
119 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
41.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
134 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
299 |
|
Emily Croucher |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
42.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
27 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
220 |
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
43.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
230 |
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
44.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
247 |
|
Emma Martini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
44.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
94 |
|
Edith Hildebrand |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
46.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
254 |
|
Rebecca Fugl-Meyer |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
203 |
|
Isolde Viola Hempel |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
224 |
|
Rose Balle Schou |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
253 |
|
Freja Thagesen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
463 |
|
Emilia Klarskov |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
354 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
47.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
212 |
|
Laura Lind Riisgaard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
47.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
161 |
|
Maiken Metine Nielsen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
48.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
155 |
|
Asta Holm |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
48.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
175 |
|
Johanna Tindgaard Roth |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
50.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
298 |
|
Laura Kølbæk Jensen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
242 |
|
Emily Mouritzen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
57.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
243 |
|
Emma Brøndum Poulsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
153 |
|
Maja Just Danielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:02.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
177 |
|
Kirsten Holst |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
117 |
|
Ida Holm-Hansen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
294 |
|
Annika Gilakathula |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
232 |
|
Asia Balistreri |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
310 |
|
Barbara Vium Madsen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
233 |
|
Lily-Rose Malling Cappuccini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
190 |
|
Frigg Zachariassen Svensson |
2015 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
172 |
|
Ffion Morgan |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
50m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
148 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
31.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
32.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
131 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
35.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
360 |
|
Oliver Nielsen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
132 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
452 |
|
Asbjørn Kristiansen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
38.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
129 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
462 |
|
Jeppe Denholt |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
29 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
461 |
|
Traian Zacharias Pedersen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
43.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100 |
|
Julius Kijne |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
43.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
451 |
|
Asger Mørk Attrup |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
43.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
255 |
|
Leopold Nytoft Bergmann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
44.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
231 |
|
Anton Egebech Warnaars |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
44.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
250 |
|
Felix W. Takla |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
357 |
|
Gustav Skov |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
50.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
305 |
|
Hector Woznica |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
51.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
228 |
|
Alexander Marius Hansen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
51.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
187 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
53.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
303 |
|
Oliver Svenningsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
53.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
150 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
53.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
174 |
|
Isak Elmedyb |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
54.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
95 |
|
Constantin Ortmann |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
54.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
251 |
|
Marius Wiberg Plougsgaard |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
237 |
|
Cristiano Baiutti |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:00.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
472 |
|
Sahil Contegiacomo |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
211 |
|
Albert Tamasauskas |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
184 |
|
Siavash Amirakbari |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
169 |
|
Daniel Siar |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
309 |
|
Sofus Lund Juul |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
180 |
|
Villads Valentin Holm |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
164 |
|
Alfred Dam Rathmann |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
311 |
|
Casper Thor Tolstrup |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
307 |
|
Sixten Hoffmann Holbek |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
152 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:48.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
199 |
|
Agnes Kølle Frøjk |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:57.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
262 |
|
Bjørk Erlandsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:58.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
353 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:58.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
160 |
|
Luna Faurskov |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:01.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
273 |
|
Lilia Castelli |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
ITA |
3:02.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
256 |
|
Sade Sophia Kaaberbøl |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:05.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
267 |
|
Iben Jæger |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
175 |
|
Johanna Tindgaard Roth |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
248 |
|
Eva Birgitte Kjærulf Pedersen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
304 |
|
Elin Rasmussen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
200m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
470 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
263 |
|
Daniel Raahauge |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:32.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
270 |
|
Sebastian Mollerup |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:37.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
268 |
|
Kasper Han Cai |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
265 |
|
Frederik Gunni Bergh |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:46.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
30 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
266 |
|
Hannibal Bjerregaard- Knudsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:50.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
271 |
|
Storm Fogtmann |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:51.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
272 |
|
William Ole Lim Nielsen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:51.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
465 |
|
Valdemar Kruuse |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:58.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
150 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:09.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
165 |
|
Arthur Cordova Schultz |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
223 |
|
Oliver Robinson |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
249 |
|
Alvin Wamberg |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:16.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
149 |
|
Noah Emil Schultz |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:31.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
269 |
|
Samuel Gutman |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
163 |
|
Albert Rasmussen Høegh |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:44.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
164 |
|
Alfred Dam Rathmann |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:56.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
303 |
|
Oliver Svenningsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
309 |
|
Sofus Lund Juul |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
239 |
|
David Morales |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
100m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
151 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
99 |
|
Sofia Scharff Knudsen |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
154 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
133 |
|
Filippa Transel |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
152 |
|
Lara Viig Seitzberg |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:36.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
85 |
|
Miriam Bjørnholt |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:42.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
159 |
|
Alina Pi Moldestad Knudsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:44.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
111 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:45.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
463 |
|
Emilia Klarskov |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
247 |
|
Emma Martini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:46.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
89 |
|
Ingrid Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:46.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
253 |
|
Freja Thagesen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:51.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
242 |
|
Emily Mouritzen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:53.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
118 |
|
Dagmar Legardh Lindblad |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:55.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
178 |
|
Siri Lund Kilen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:55.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
235 |
|
Mai Kirsten Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:56.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
102 |
|
Isabel Kecia Solvig |
2012 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:57.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
220 |
|
Matilde Kegel Sørensen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:58.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
299 |
|
Emily Croucher |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:59.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
224 |
|
Rose Balle Schou |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:00.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
115 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:00.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
241 |
|
Elinor Znaider |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:01.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
114 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:04.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
221 |
|
Nanna Mainz Rode |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:05.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
254 |
|
Rebecca Fugl-Meyer |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:06.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
301 |
|
Julia Kjær |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:13.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
252 |
|
Lea Kirsten Barchard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
155 |
|
Asta Holm |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
179 |
|
Victoria Blem-Brynov |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:02.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
153 |
|
Maja Just Danielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
233 |
|
Lily-Rose Malling Cappuccini |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
139 |
|
Mikayla Schlippe-Steffensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
168 |
|
Claire Charnalia |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
232 |
|
Asia Balistreri |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
176 |
|
Mia Cordova Schultz |
2014 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
314 |
|
Johanne Wiberg Plougsgaard |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
310 |
|
Barbara Vium Madsen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
259 |
|
Carmen Kjær |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
100m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
147 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
148 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:31.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
358 |
|
Ludvig Rasmussen |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
24 |
|
Oliver Thøsing Skourup |
2010 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
88 |
|
Alfred Høygaard Egebjerg |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:40.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
342 |
|
Malthe Enemark Cruse |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
136 |
|
Wille Burin Ratzlaff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
305 |
|
Hector Woznica |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:48.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
451 |
|
Asger Mørk Attrup |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:49.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
129 |
|
Sander Martinsen |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:49.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
96 |
|
Willum Bech |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:51.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
255 |
|
Leopold Nytoft Bergmann |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:56.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
228 |
|
Alexander Marius Hansen |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:57.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
103 |
|
Lucas Johannesen |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:57.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
112 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
1:57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
239 |
|
David Morales |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:02.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
231 |
|
Anton Egebech Warnaars |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:05.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
183 |
|
Milas Tihic Rasmussen |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:19.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
167 |
|
Carl August Selch Aabakke |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
187 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:42.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
311 |
|
Casper Thor Tolstrup |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
138 |
|
Erik Potthoff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
312 |
|
Aksel Svend Billeskov |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
303 |
|
Oliver Svenningsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
185 |
|
Thor Lucas Krell-Jørgensen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
165 |
|
Arthur Cordova Schultz |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
143 |
|
Harry Skak-Nørskov |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
472 |
|
Sahil Contegiacomo |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
163 |
|
Albert Rasmussen Høegh |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
50m Rygsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
151 |
|
Sofie Juhl Hansen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Emma Klug Christensen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
134 |
|
Olivia Lutomska Byder |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
38.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
119 |
|
Katixa Gudme |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
41.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
27 |
|
Caroline Bøtcher |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
101 |
|
Sophia Wordenskjold Nørregaard |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
42.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
353 |
|
Ida Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
42.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
354 |
|
Matilde Melholt Gentin |
2011 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
43.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
160 |
|
Luna Faurskov |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
116 |
|
Terese Bergman Larsen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
44.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
111 |
|
Ella Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
212 |
|
Laura Lind Riisgaard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
45.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
139 |
|
Mikayla Schlippe-Steffensen |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
252 |
|
Lea Kirsten Barchard |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
159 |
|
Alina Pi Moldestad Knudsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
46.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
230 |
|
Anna Vilde Bohnsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
115 |
|
Aura Amalie Pamperin |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
203 |
|
Isolde Viola Hempel |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
153 |
|
Maja Just Danielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
47.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
114 |
|
Ellen Kruse Merland |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
221 |
|
Nanna Mainz Rode |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
47.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
254 |
|
Rebecca Fugl-Meyer |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
235 |
|
Mai Kirsten Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
48.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
296 |
|
Emilie Boel Christensen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
48.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
248 |
|
Eva Birgitte Kjærulf Pedersen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
51.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
304 |
|
Elin Rasmussen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
51.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
314 |
|
Johanne Wiberg Plougsgaard |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
53.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
302 |
|
Rosa Sandal Mølholm Hansen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
54.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
301 |
|
Julia Kjær |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
54.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
243 |
|
Emma Brøndum Poulsen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
170 |
|
Emma-Sofie Reiter Falgaard |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
56.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
171 |
|
Elfride Zibrandtsen |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
57.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
298 |
|
Laura Kølbæk Jensen |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
57.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
294 |
|
Annika Gilakathula |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
58.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
176 |
|
Mia Cordova Schultz |
2014 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
1:01.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
259 |
|
Carmen Kjær |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
190 |
|
Frigg Zachariassen Svensson |
2015 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
168 |
|
Claire Charnalia |
2013 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
313 |
|
Sille Penelope Syber |
2013 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
50m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
148 |
|
Mikas Van Deurs |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
470 |
|
Felix Cordova Schultz |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
36.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
87 |
|
Theodor Ortmann |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
147 |
|
Emil Tihic Rasmussen |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
452 |
|
Asbjørn Kristiansen |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
39.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
132 |
|
Albert Redestam |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
249 |
|
Alvin Wamberg |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
40.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
131 |
|
Mathias Bendtsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
40.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
461 |
|
Traian Zacharias Pedersen |
2011 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
40.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
29 |
|
Mads Bøtcher |
2013 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
40.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
138 |
|
Erik Potthoff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
41.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
113 |
|
Anders Reiter Koefoed |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
41.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
143 |
|
Harry Skak-Nørskov |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
465 |
|
Valdemar Kruuse |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
42.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
395 |
|
Thor Harlou Bay |
2011 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
42.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
462 |
|
Jeppe Denholt |
2010 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
43.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
136 |
|
Wille Burin Ratzlaff |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
43.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
26 |
|
William Petersen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
30 |
|
Magnus Thøsing Skourup |
2012 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
44.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
357 |
|
Gustav Skov |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
44.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
211 |
|
Albert Tamasauskas |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
45.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
223 |
|
Oliver Robinson |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
112 |
|
Neo Borup |
2012 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
45.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
150 |
|
Simon Preuss Nielsen |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
46.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
307 |
|
Sixten Hoffmann Holbek |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
46.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
25 |
|
Victor Nielsen |
2011 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
48.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
312 |
|
Aksel Svend Billeskov |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
305 |
|
Hector Woznica |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
49.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
297 |
|
Snorre Hansen |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
50.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
309 |
|
Sofus Lund Juul |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
50.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
187 |
|
Tøger Troelsen Holst |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
237 |
|
Cristiano Baiutti |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
52.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
250 |
|
Felix W. Takla |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
53.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
149 |
|
Noah Emil Schultz |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
54.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
251 |
|
Marius Wiberg Plougsgaard |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
55.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
167 |
|
Carl August Selch Aabakke |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
55.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
210 |
|
Myon Coruzzi |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
4x50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
194 |
|
GSC Pige Børn 1 |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
107 |
|
HILS Piger 1 |
2011 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:39.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
327 |
|
Gentofte G4 1 |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:45.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
144 |
|
K3’s tøser 2 |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:53.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
146 |
|
K3's Piger 1 |
2011 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:53.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
195 |
|
GSC Pige Børn 2 |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:05.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
328 |
|
Gentofte G4 2 |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:10.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
329 |
|
Gentofte G4 3 |
2012 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
196 |
|
GSC Pige Børn 3 |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:32.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
4x50m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
192 |
|
GSC Drenge Børn 1 |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:22.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
108 |
|
HILS Drenge 1 |
2010 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:28.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
362 |
|
FS drenge |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:38.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
145 |
|
K3’s drengerøve 1 |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:46.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
330 |
|
Gentofte G4 1 |
2011 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:52.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
331 |
|
Gentofte G4 2 |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
191 |
|
GSC Drenge Børn 2 |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
193 |
|
GSC Drenge Børn 3 |
2011 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
3:42.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
197 |
|
GSC Drenge Børn 4 |
2012 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
4x50m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
60 |
|
Køge junior piger 1 |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:07.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
318 |
|
#1 |
2004 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:07.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
397 |
|
Farum Phoenix |
2002 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:07.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
468 |
|
Panos' Turbotøserne |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:08.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
319 |
|
#2 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
317 |
|
#3 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:12.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
316 |
|
#4 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:15.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
61 |
|
Køge junior piger 2 |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
320 |
|
#5 |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:22.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
4x50m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
322 |
|
#1 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:51.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
398 |
|
Farum Phoenix |
2003 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:53.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
62 |
|
Køge herre 1 |
2002 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:54.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
323 |
|
#2 |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:57.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
324 |
|
#3 |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:58.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
325 |
|
#4 |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:07.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:33.08 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|