Program for Gentofte Open Langebane 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
100m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
222 |
|
Valdemar Hoffmann Hyldig |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
59.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Joachim Poulsen |
2006 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
1:00.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
368 |
|
Victor Dyrhauge |
2004 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
370 |
|
Noah Lester |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:01.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
282 |
|
David Johannes Dahl |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
244 |
|
Valther B. Wadstrøm |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
283 |
|
August Bülow Sandersen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:02.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
291 |
|
Theodor Nytoft Bergmann |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:03.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
261 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:04.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
Malte Hjalholt |
2003 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
1:04.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
378 |
|
Benjamin Krohn Markussen |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
1:06.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
289 |
|
Frederik Mindegaard |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:06.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
453 |
|
Viktor Kristiansen |
2006 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
245 |
|
Vincent W. Takla |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
284 |
|
Sebastian Reyneke |
2005 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
1:09.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
438 |
|
Christian Søe Jepsen |
2005 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
1:10.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
76 |
|
Sebastian S. Sørensen |
2008 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
1:12.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
333 |
|
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
1:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
257 |
|
Luan Reyneke |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
RSA |
1:15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
69 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
408 |
|
Jakob Hansen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
1:17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
258 |
|
Storm Krogh Kaastrup |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
1:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
67 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
1:45.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|