Program for Gentofte Open Langebane 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gentofte Open 2023 - Langbane
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Kildeskovshallen |
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
14. apr 2023 to 16. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
200 |
|
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:14.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
202 |
|
Lucas Misander |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:18.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
10 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:18.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
374 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
31 |
|
Malthe Berlin |
2005 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
2:25.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
43 |
|
Hjalte Lildballe Møller |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:28.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
382 |
|
Cornelius Kemnitz |
2008 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:28.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Sebastian Roesen Larsen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
53 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
216 |
|
Gustav Hørlykke |
2008 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
373 |
|
Benjamin Schultz Hansen |
2005 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:31.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
121 |
|
Otto Damsgaard Reinicke |
2007 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
74 |
|
Elias Jensen |
2006 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
383 |
|
Oskar Heje Lind-Holm |
2007 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
280 |
|
Maximillian Udar |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:35.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
407 |
|
Asger Gregersen |
2008 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
446 |
|
Frederik Schmidt Johansen |
2002 |
Svøm Slagelse Korsør |
DEN |
2:43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
429 |
|
Sebastian Øster Boisen |
2008 |
Værløse Svømmeklub |
DEN |
2:45.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
21 |
|
Nick Nielsen |
2008 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
91 |
|
Oliver Deren |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:50.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
79 |
|
Nuoyan Jiang |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
2:50.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
157 |
|
Laurits Bach Holm |
2008 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:53.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
410 |
|
Maximilian Oxenbøll |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
2:55.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
81 |
|
Mikkel Rasmussen |
2007 |
Hillerød Svømmeklub |
DEN |
3:08.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
274 |
|
Jonas Frahm-Falkenberg |
2009 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
3:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
33 |
|
Bertram Hallberg |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
3:17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
417 |
|
Magnus Eckhardt |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:20.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
34 |
|
Vitus L. Vilsholm |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
3:29.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
421 |
|
Johannes Hovmand |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
416 |
|
Mads Friis Andersen |
2009 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
420 |
|
Simon Schobius Vinther |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
419 |
|
Aske Ravnø |
2010 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
4:00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
392 |
|
Gustav Storgaard |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
36 |
|
Tobias Teodore Ipsen |
2009 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-04-2023 07:32.54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gentofte Svømme Klub |
|
|
|
|