Program för Tureberg knatte cup 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Turebergs simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 mar 2023 till den 25 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m ryggsim mix |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
359 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:24.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
121 |
|
Felix von Arronet |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
421 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
302 |
|
Arvid Vogt |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
312 |
|
Maja Ahlgren |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:34.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
409 |
|
Sigrid Bray |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
292 |
|
Hilda Muribi |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:38.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
412 |
|
Arvid Åström |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
458 |
|
Wilma Alén |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:41.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
411 |
|
Uno Sandqvist |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:42.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
450 |
|
Axel Lingman |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:45.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
393 |
|
Sigrid Bach Lindfors |
2012 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:47.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
127 |
|
Eric Malmgren |
2012 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:48.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
286 |
|
Linnea Saga Metzendorf |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
326 |
|
Beatrice Edward |
2011 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
1:50.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
454 |
|
Maksim Silinski |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:53.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
391 |
|
Emilie Swärdsén |
2012 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
185 |
|
Emilis Jakubauskas |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:54.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
446 |
|
Alice Gauffin |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
327 |
|
Lovis Lantz |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
449 |
|
Astrid Värna |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
191 |
|
Linn Casserstedt |
2011 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
26 |
|
Sara Kuess |
2011 |
Bålsta Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
278 |
|
Malcom Romell |
2011 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
107 |
|
Sophia Arvered |
2013 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
190 |
|
Alex Omazic |
2012 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
386 |
|
Dante Goliats |
2012 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
67 |
|
Adam Hammarqvist |
2012 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
447 |
|
Amanda Freiholtz |
2013 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
290 |
|
Stina Bolin |
2012 |
Upsala Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-16 13:59:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Turebergs Simklubb |
|
|
|
|