Program för Sydkystens Børne- og Årgangscup 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Søndag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sydkystens Børne og Årgangs Cup
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Greve Svømmehal |
Arrangør |
GTI |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Brystsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
188 |
|
Elliot Rosberg |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
106 |
|
William To Frederiksen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
104 |
|
Malte Thomsen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
191 |
|
Jonathan Thomassen |
2008 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
SWE |
38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Frederik Chabert Laxáfoss |
2009 |
Roskilde Svømning |
DEN |
39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
99 |
|
Christian Suhr |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
45.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
136 |
|
Kalle Sørensen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
98 |
|
Alfred Brekling Brushøj |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
49.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
101 |
|
Mads Hentzen |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
100 |
|
Filip Skov Zacho |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
50.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
108 |
|
William Strømberg Theisen |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
50.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
2 |
|
Anton Ellekær |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
50.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
|
Alvin Konstantin Djørup |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
51.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
19 |
|
Frederik Flach |
2011 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
51.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
3 |
|
Birk Barslund Fosse |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
53.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
138 |
|
Benjamin Torp Simony |
2011 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
57.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
12 |
|
Wilmer Quaade |
2011 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
57.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
139 |
|
Wictor Byriel |
2010 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
1:03.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
161 |
|
Jonas Seierup Von Ahnen |
2012 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
164 |
|
Valdemar Fast Storgaard |
2013 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
163 |
|
Samuel Haldgran Tribler |
2011 |
GTI - Tune I.F. |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
94 |
|
Edgar Nedaskovskij |
2013 |
GTI - Greve |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
93 |
|
Andreas Gam-Jørgensen |
2013 |
GTI - Greve |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:43.58 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: GTI - Greve |
|
|
|
|