Ohjelma Sydkystens Børne- og Årgangscup 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Søndag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Sydkystens Børne og Årgangs Cup
|
|
|
|
|
Placering: |
Greve Svømmehal |
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Frisvømning Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
3 |
|
Ingrid Yndigegn |
2010 |
VELLINGE-N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
4 |
|
Svea Peters |
2012 |
BIRKERØD |
3:35.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
5 |
|
Astrid Simonsson |
2012 |
VELLINGE-N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Frisvømning Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
2 |
|
Caroline Høgh Christiansen |
2012 |
KVIK |
3:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
3 |
|
Molly Lassen |
2012 |
BIRKERØD |
3:05.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Bodil Thomsen |
2011 |
KVIK |
3:01.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
5 |
|
Lærke Lind-Jensen |
2009 |
ROSKILDE |
3:03.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Clara Weng Lind-Christensen |
2011 |
ALLERØD |
3:08.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
|
Agnes Skjoldborg Nicolaisen |
2012 |
BIRKERØD |
3:34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Frisvømning Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Teresa Novak Bro |
2011 |
BIRKERØD |
3:00.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Sine Kjeldahl Norsell |
2012 |
ALLERØD |
2:55.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
4 |
|
Ada Mortensen |
2012 |
ALLERØD |
2:50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Emilia Nora Beyarslan |
2012 |
ROSKILDE |
2:52.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
6 |
|
Kaja Dam Skive |
2010 |
GTI-ISHØJ |
2:59.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
7 |
|
Julia Lundahl |
2011 |
VELLINGE-N |
3:00.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Frisvømning Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Rosa Borch |
2009 |
ROSKILDE |
2:46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
3 |
|
Christine Gam-Jørgensen |
2010 |
GTI-GREVE |
2:45.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
4 |
|
Frida Kirkegaard |
2010 |
GTI-TUNE |
2:42.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
5 |
|
Maja Visbjerg Priskorn |
2011 |
KVIK |
2:44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Emily Novak Bro |
2011 |
BIRKERØD |
2:45.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
7 |
|
Ebba Prössel |
2010 |
VELLINGE-N |
2:46.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Frisvømning Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Caroline Møllebro |
2011 |
BIRKERØD |
2:35.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
3 |
|
Caroline Engsbro |
2010 |
GTI-GREVE |
2:31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
4 |
|
Lisbeth Kofoed Jensen |
2011 |
KVIK |
2:29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Eva De Maeyer |
2009 |
ROSKILDE |
2:30.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
6 |
|
Kathrine R. Svendsen |
2010 |
GTI-TUNE |
2:32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
7 |
|
Kaya Wismar |
2011 |
ALLERØD |
2:41.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 34, 200m Frisvømning Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Silja Sofia Linderoth |
2011 |
ALLERØD |
2:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
192 |
3 |
|
Lilly Renlund |
2009 |
VELLINGE-N |
2:17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
4 |
|
Ella Nyman |
2009 |
VELLINGE-N |
2:14.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
5 |
|
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
GTI-TUNE |
2:16.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Camilla Vastrup |
2011 |
BIRKERØD |
2:23.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
7 |
|
Mathilde Dithmar |
2009 |
GTI-GREVE |
2:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:43.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: GTI - Greve |
|
|
|
|