Startliste for Sydkystens Børne- og Årgangscup 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
Sydkystens Børne og Årgangs Cup
|
|
|
|
|
Placering: |
Greve Svømmehal |
Arrangør |
GTI |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
11. mar 2023 to 12. mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
3 |
|
Elsa Holmberg |
2012 |
VELLINGE-N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
4 |
|
Viola Kjørup Boe |
2012 |
GTI-GREVE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
5 |
|
Johanne Vad Hove |
2012 |
ROSKILDE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
2 |
|
Märta Mars |
2011 |
VELLINGE-N |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
3 |
|
Clara Toni |
2013 |
GTI-GREVE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
4 |
|
Freja Malou Stenz |
2012 |
ROSKILDE |
2:22.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
5 |
|
Eyrún Thorvaldsdottir |
2012 |
GTI-ISHØJ |
2:33.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
6 |
|
Ela Vatansever |
2013 |
GTI-GREVE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
7 |
|
Lærke Buchholz |
2011 |
GTI-ISHØJ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
2 |
|
Luna Anna Malling Christensen |
2013 |
GTI-ISHØJ |
2:04.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
3 |
|
Marie Dithmar |
2012 |
GTI-GREVE |
1:48.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
4 |
|
Chili Engelbrecht |
2013 |
KVIK |
1:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
5 |
|
Vigga Veggerby |
2013 |
GTI-GREVE |
1:44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
6 |
|
Vilma Toft Andresen |
2013 |
KVIK |
1:50.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
7 |
|
Aleta Laitinen |
2012 |
GTI-TUNE |
2:18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
2 |
|
Lina Leidecker-Hansen |
2012 |
KVIK |
1:40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
3 |
|
Smilla Magnolia Friis |
2012 |
ROSKILDE |
1:36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
4 |
|
Emma Katrine Mølgaard Gandrup |
2011 |
KVIK |
1:35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
5 |
|
Ingrid Yndigegn |
2010 |
VELLINGE-N |
1:35.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
6 |
|
Vega Bisgaard Bang |
2011 |
KVIK |
1:36.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
7 |
|
Alberte Wibholm |
2012 |
KVIK |
1:40.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
|
Smilla Thit Kjærsvold-Niclasen |
2011 |
KVIK |
1:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
3 |
|
Agnes Bille Nielsen |
2011 |
KVIK |
1:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
4 |
|
Vilma Rosendahl Veggerby |
2010 |
GTI-GREVE |
1:27.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
5 |
|
Arndis Soffia Matthiasdottir |
2012 |
KVIK |
1:28.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
6 |
|
Dana Sesselja Ekblom |
2012 |
KVIK |
1:30.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
156 |
7 |
|
Anna Stendal Keller |
2012 |
GTI-TUNE |
1:34.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 32, 100m Rygsvømning Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
2 |
|
Josefine Nyamadi |
2010 |
GTI-GREVE |
1:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
3 |
|
Liva Blaaberg |
2012 |
KVIK |
1:22.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
4 |
|
Sofia Linnea B. Pedersen |
2009 |
GTI-TUNE |
1:07.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
5 |
|
Lisbeth Kofoed Jensen |
2011 |
KVIK |
1:13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
6 |
|
Mathilde Josefine Holm |
2010 |
GTI-ISHØJ |
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
7 |
|
Marie Borch |
2011 |
ROSKILDE |
1:24.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2023 08:43.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: GTI - Greve |
|
|
|
|