Program för Stora Coop simmet 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Pepparrotsbadet |
Arrangör: |
SK ENA |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 1 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 25m Frisim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
2 |
|
Saga Moberg Egerås |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
3 |
|
Sofia Lannhard |
2010 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
4 |
|
Katerina Lebid |
2009 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
5 |
|
Freja Svanerö |
2009 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
6 |
|
Wilma Lindeberg |
2010 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 25m Frisim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
1 |
|
Johanna Popp |
2007 |
UPPLANDS-B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
2 |
|
Alma Thorildsson |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
3 |
|
Tindra Granfeldt |
2008 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
174 |
4 |
|
Anita Ghareh Baghi |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
5 |
|
Hanna Kapidzic |
2010 |
VÄSTERÅS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
6 |
|
Ayda Berhane |
2010 |
SK ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
7 |
|
Marina Otter |
2007 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
8 |
|
Sofiia Yelikhova |
2010 |
SALA SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 25m Frisim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
1 |
|
Maja Lidec |
2010 |
ESKILSTUNA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
2 |
|
Yuxin Zhao |
2010 |
SK ENA |
22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Emilia Bakas |
2008 |
SK ENA |
21.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
4 |
|
Céline Kroneskog |
2010 |
ESKILSTUNA |
20.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
5 |
|
Ingeborg Wigren |
2009 |
SK ENA |
20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
6 |
|
Sandra Fredlund |
2010 |
BÅLSTA SK |
21.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
7 |
|
Ann-Sofi Guzman Wigren |
2010 |
SK ENA |
22.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
8 |
|
Alice Åslund |
2010 |
HK SIM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 25m Frisim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
1 |
|
Elin Nilsson |
2007 |
UPPLANDS-B |
19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
2 |
|
Inez Arosenius |
2010 |
SK ENA |
19.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
3 |
|
My Svanerö |
2009 |
ESKILSTUNA |
18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
4 |
|
Disa Mandorf |
2010 |
BÅLSTA SK |
18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Julia Hurtig |
2009 |
SALA SS |
18.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
6 |
|
Leva Atterstrand |
2009 |
BÅLSTA SK |
18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
7 |
|
Maja Lagberg |
2010 |
BÅLSTA SK |
19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Emelie Falk |
2010 |
BÅLSTA SK |
19.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 25m Frisim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
1 |
|
Tuva Bärgård |
2009 |
SK ENA |
17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
2 |
|
Alma Alhällen Thell |
2008 |
ESKILSTUNA |
17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
3 |
|
Isabelle Rosén |
2009 |
ESKILSTUNA |
17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Noelia Cypriansen |
2009 |
UPPLANDS-B |
16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
5 |
|
Alice Agemalm-Westman |
2009 |
SALA SS |
16.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Nova Edin |
2010 |
BÅLSTA SK |
17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
7 |
|
Lea Sidén |
2009 |
ESKILSTUNA |
17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
8 |
|
Novaliie Barthelsson |
2010 |
BÅLSTA SK |
18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 25m Frisim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
183 |
1 |
|
Elsa Zetterlund |
2009 |
HK SIM |
15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Aziza Osman |
2008 |
SK ENA |
14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Tilde Svegårdh |
2005 |
SK ENA |
14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Thea Eriksson |
2006 |
SK ENA |
13.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
5 |
|
Elin Eriksson |
2008 |
UPPLANDS-B |
14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
6 |
|
San Randerstedt |
2006 |
SK ENA |
14.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
7 |
|
Ella Gjälby |
2008 |
SK ENA |
14.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
8 |
|
Elna Zetterberg |
2007 |
SK ENA |
16.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-04-01 09:05:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Simklubben Ena |
|
|
|
|