Ohjelma Umestänket 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Navet |
Arrangör: |
Umeå Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 feb 2023 till den 26 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-24 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
51 |
|
Joel Täljsten |
2007 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:09.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Isak Olsson |
2002 |
Bureå Simsällskap |
SWE |
1:09.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
139 |
|
Johan Dellbring |
2005 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
281 |
|
Rasmus Prinsback |
2007 |
Höga Kustens Simsällskap |
SWE |
1:18.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
221 |
|
Jonah Norberg |
2005 |
Örnsköldsviks Allmänna SS |
SWE |
1:23.65 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
Örnsköldsviks Allmänna SS |
|
1:36.69 |
|
|
|
223 |
Felix De Santana |
2005 |
SWE |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
Bodens Simförening |
|
1:37.40 |
|
|
|
264 |
Emil Molander |
2007 |
SWE |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
Örnsköldsviks Allmänna SS |
|
1:44.45 |
|
|
|
226 |
Anton Rastbäck |
2007 |
SWE |
|
14-15 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
98 |
|
Samuel Henze |
2008 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:10.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
37 |
|
Emil Lundkvist |
2008 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:11.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
80 |
|
Lukas Sagmo |
2008 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
79 |
|
Isak Norgren |
2009 |
Sundsvalls Simsällskap |
SWE |
1:21.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
52 |
|
Viking Månsson |
2008 |
Njurunda Simsällskap |
SWE |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
287 |
|
Emanuel Hammerin |
2008 |
Piteå Sim |
SWE |
1:26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
Per Lindqvist |
2008 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
190 |
|
Manfred Ågren |
2009 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:32.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
74 |
|
Edvard Waller |
2009 |
Skellefteå Simklubb |
SWE |
1:34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
27 |
|
Joel Lindmark |
2008 |
Burträsk Simpolare |
SWE |
1:37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
172 |
|
Rasmus Eriksson |
2009 |
Umeå Simsällskap |
SWE |
1:39.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
66 |
|
Wilmer Karlsson |
2009 |
Skellefteå Simklubb |
SWE |
1:41.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
278 |
|
Ebbe Nordin |
2009 |
Höga Kustens Simsällskap |
SWE |
1:44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
22 |
|
Viktor Lindgren |
2009 |
Burträsk Simpolare |
SWE |
1:47.94 |
|
|
|
12-13 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
285 |
|
Cewin Nilsson |
2011 |
Piteå Sim |
SWE |
1:45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
64 |
|
Emanuel Holmefur |
2010 |
Skellefteå Simklubb |
SWE |
1:47.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
245 |
|
Filip Kotnarowski |
2011 |
Simklubben Ägir |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 och äldre |
|
# |
ID |
|
Namn |
Born |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
No participants |
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-23 18:46:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
|
|
|
|