Startliste for Vest årgang 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Slotssøbadet |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Kolding Svømmeklu |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
21. apr 2023 to 23. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
124 |
|
Julie Schleimann |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:08.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
125 |
|
Marie Schleimann |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
140 |
|
Maja Marie Bager |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
137 |
|
Anni Ruohan Zou |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
131 |
|
Cecilie Anna Nyborg |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
133 |
|
Nanna Rosendal Høgh |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:15.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
108 |
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:17.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:17.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
85 |
|
Emma Dürr Toft-Jensen |
2010 |
Herning Svømmeklub |
DEN |
1:17.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
163 |
|
Nikoline Frederikke Axelsen |
2010 |
Svømmeklubben Sønderborg |
DEN |
1:18.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
101 |
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
Frem Odense |
DEN |
1:18.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
110 |
|
Evalina Jordt-Edwards |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:19.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
97 |
|
Amalie Øgendahl |
2010 |
Haderslev Svømme Klub |
DEN |
1:19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
184 |
|
Alberte Buhl Pinholt |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:19.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
170 |
|
Sofie Udbye |
2010 |
Vejen Svømmeklub |
DEN |
1:19.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
181 |
|
Camilla H Graversen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:20.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
44 |
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
Nyborg Svømmeklub |
DEN |
1:20.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
139 |
|
Kirstine Dyg Lerup |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:20.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
23 |
|
Ida Enderlein |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
22 |
|
Anna Nielsen |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
49 |
|
Julie Mikkelsen |
2010 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
1:20.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
120 |
|
Freja Kawa |
2010 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
1:20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
27 |
|
Mathilde Lisberg Devantie |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:20.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
112 |
|
Bell Møller-Jacobsen |
2010 |
Esbjerg Svømmeklub |
DEN |
1:21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
21 |
|
Dorina Gyeraj |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
76 |
|
Maya Kjær |
2010 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
17 |
|
Mille Lundgreen |
2010 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
1:22.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
185 |
|
Sigrid Rose Lindbjerg Dahl |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
8 |
|
Sofie Frøkjær |
2010 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
1:22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
209 |
|
Kamma Bernt |
2010 |
Svømmeklubben Delfinen |
DEN |
1:23.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
141 |
|
Stine Marie Christiansen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
192 |
|
Freja Dahl |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:23.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
132 |
|
Agnes Seneca |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
66 |
|
Sofia-Elena Plaesu |
2010 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
1:23.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
25 |
|
Marie Lausdahl |
2010 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
1:23.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
214 |
|
Maria Berg |
2010 |
Kolding SK |
DEN |
1:23.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
195 |
|
Signe Flarup |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19-04-2023 16:42.44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|