Program för DM Junior langbane 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Mandag Indl 09.30
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Gladsaxe Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Gladsaxe Svømmek |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
2. jul 2023 to 5. jul 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
147 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
456 |
|
Anne Katrine Dige |
2006 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
4:34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
232 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
161 |
|
Signe Holst Jacobsen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
4:36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
410 |
|
Anna Andersen |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
4:40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
321 |
|
Caroline Lærkegaard Hyltoft |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
418 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
304 |
|
Isabella Nørgaard |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
4:41.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
330 |
|
Livia Weidick Frische |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
417 |
|
Caroline Hansen |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:42.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
162 |
|
Frida Gode Agersbæk |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
4:43.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
150 |
|
Vigga Varvara Aagaard Jørgensen |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:43.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
49 |
|
Ida Sohn |
2008 |
Rønne Svømme Klub |
DEN |
4:43.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
57 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
458 |
|
Ida-Marie J. C. Hansen |
2007 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
4:44.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
226 |
|
Leonora M Postgaard |
2006 |
Glostrup Svømmeklub |
DEN |
4:45.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
397 |
|
Emilie Hundahl Gravesen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
4:45.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
385 |
|
Annabella Nathansen |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:45.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
4:47.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
419 |
|
Caroline Bjerre |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
88 |
|
Caroline Toftelund Larsen |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:48.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
372 |
|
Seline Nielsen |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
4:50.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
300 |
|
Clara Bendtsen |
2008 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
4:51.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
134 |
|
Ella Stensgaard |
2008 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:53.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
8 |
|
Anna Dietrichsen |
2006 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
4:56.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
81 |
|
Laura Emilie Hoegh |
2008 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
4:57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
461 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
5:00.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
360 |
|
Vigga Skou |
2008 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
5:01.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-06-2023 15:42.17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|