Program for DM Junior langbane 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Gladsaxe Svømmehal |
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Gladsaxe Svømmek |
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
2. jul 2023 to 5. jul 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
200m Rygsvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
261 |
|
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:04.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
297 |
|
Christian Damborg Thomsen |
2005 |
Fredericia Svømmeklub |
DEN |
2:04.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
125 |
|
Anton Rytter Bech |
2005 |
Hvidovre Svømmeklub |
DEN |
2:05.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
404 |
|
Sean Petersen |
2006 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:06.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
433 |
|
Christian Duetoft |
2005 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:06.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
238 |
|
Walter N Falborg Pedersen |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
132 |
|
Mikkel Andersen |
2005 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Sebastian Aunt |
2007 |
Næstved Svømmeklub |
DEN |
2:11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
145 |
|
Magnus Steen Andersen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:12.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
209 |
|
Alexander Kühnell |
2006 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
353 |
|
Gustav Majkjær Mikkelsen |
2005 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
DEN |
2:13.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
199 |
|
Nicklas Reinstrup |
2006 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:14.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
167 |
|
Tobias Wemmelund |
2006 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
2:14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
380 |
|
Philip Rindum |
2005 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
DEN |
2:14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
91 |
|
Mathias Hemmingsen |
2007 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:15.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
10 |
|
Vincent Borup Schärer |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
2:15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
307 |
|
Nicolai N. H. Sørensen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
490 |
|
Jacob Kelly |
2007 |
SvømmeKlubben SYD |
DEN |
2:17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
387 |
|
Nicolai Hertz |
2007 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
428 |
|
Malthe Elias Wolgast |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
2:17.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
273 |
|
Oscar Høck Just |
2006 |
Farum Svømmeklub |
DEN |
2:17.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
52 |
|
Frederik Isaksen |
2007 |
Roskilde Svømning |
DEN |
2:18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
451 |
|
Jonas Therkildsen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
2:18.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
332 |
|
Nicklas Lorentsen Mikkelsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
149 |
|
Tristan Jensen |
2006 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:19.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
142 |
|
Hans Bjørn Legind |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
2:19.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
314 |
|
Jonas S. H. Frederiksen |
2006 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
2:19.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
246 |
|
Mark Nielsen |
2007 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:20.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
412 |
|
William Hvid |
2007 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
2:20.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
331 |
|
Lukas Bøgh Worup |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
2:23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
108 |
|
Charlie Bastillini-Noval |
2007 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
2:23.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
115 |
|
Tobias Hesse |
2007 |
Kolding SK |
DEN |
2:23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
35 |
|
Lucas Korger |
2007 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
195 |
|
Storm Bargmann |
2007 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-06-2023 15:42.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|