Program for Februarisim 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tyresö Aquarena |
Arrangör: |
Tyresö Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 feb 2023 till den 11 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Bröstsim Damer ABC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
143 |
|
Emma Parsons |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:13.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
168 |
|
Iris Nyberg |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
138 |
|
Judit Skäringer |
2007 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Liv Fahlen |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
|
Ebba Aasvold |
2009 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:35.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
183 |
|
Cecilia Jalde |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:35.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
1 |
|
Clara Cumzelius |
2008 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
1:35.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
197 |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:36.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
17 |
|
Isabelle Moshref |
2008 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
16 |
|
Karina Kurbanova |
2007 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
210 |
|
Tilde Jonasson |
2006 |
Hellas Simklubb |
SWE |
1:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
119 |
|
Tilma Djurman |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
207 |
|
Vilma Karlsson |
2009 |
Hellas Simklubb |
SWE |
1:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
76 |
|
Meja Lindbäck |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:42.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
161 |
|
Julia Lindh |
2008 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:43.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
151 |
|
Wilda Johansson |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:43.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
45 |
|
Hedda Lindgren |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
134 |
|
Mira Hårding-Nordkvist |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:49.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
82 |
|
Fanny Lorentzi |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:50.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
105 |
|
Svea Österling |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
39 |
|
Tilde Barton |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:53.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
166 |
|
Annabelle Sätterström |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:54.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
147 |
|
Alma Sundqvist |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
144 |
|
Majken Järnehall Box |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
88 |
|
Siri Porelius |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-11 14:34:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Tyresö Simsällskap |
|
|
|
|