Startliste for TYR Invite 2023
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Täby Simhall |
Arrangör: |
Täby Sim |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 2 jun 2023 till den 4 jun 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
100m Bröstsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
454 |
|
Oliver Munn |
2007 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:01.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
342 |
|
Niklas Nyblom |
1999 |
Täby Sim |
SWE |
1:04.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
455 |
|
Ragnar Simonsson |
2004 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:05.43 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
287 |
|
Botvid Wiell |
2005 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:06.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
146 |
|
David Kaspervik |
2003 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
210 |
|
Felix Norlin |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:07.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
537 |
|
Alvin Johansson |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:08.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
19 |
|
Joel Hambraeus |
1998 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:10.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
7 |
|
Bulut Chalashkan |
2006 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
1:11.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
73 |
|
Emil Lundkvist |
2008 |
Luleå Simsällskap |
SWE |
1:11.69 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
116 |
|
Marcus Lundgren |
2006 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
374 |
|
Caspian Humble |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
592 |
|
Gabriel Romero |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:12.18 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
496 |
|
Jonas Kvist |
2006 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:12.22 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
184 |
|
Ludvig Axegård |
2008 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:12.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
45 |
|
Oscar Andersson |
2007 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:13.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
451 |
|
Lukas Jonsgården |
2008 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:13.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
533 |
|
Viggo Johansson |
2008 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:13.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
272 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:14.30 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
335 |
|
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
588 |
|
Justin Åkesson |
2006 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:14.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
11 |
|
Ian Kim |
2008 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:14.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
273 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:15.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
382 |
|
Anton Kamakin |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
260 |
|
Tommy Ritmberg |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
122 |
|
Loke Beronius |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:16.62 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
327 |
|
Oliver Bronsdon |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
120 |
|
Gabriel Ericsson |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
385 |
|
Albin Holmgren |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:17.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
126 |
|
Hugo Hedqvist |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:18.32 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
100 |
|
Vincent Forsberg |
2009 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:18.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
507 |
|
Alexander Andrason |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:18.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
290 |
|
David Negut |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:19.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
510 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:19.60 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
375 |
|
Leo Güleryüz |
2006 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
6 |
|
Eduards Drozdovs |
2007 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:19.77 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
144 |
|
Nathanael Alexanderson |
2006 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:20.68 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
495 |
|
Robin Andersson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:21.10 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
466 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:22.54 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
289 |
|
Hampus Glanshed |
2006 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:23.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
499 |
|
Martin Oskarsson |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:23.47 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
360 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
259 |
|
Simon Hamzehnejad |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:24.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
330 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
26 |
|
Frank Jilkén |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:26.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
508 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:26.87 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
525 |
|
Yngve Järgenstedt |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:26.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
486 |
|
Adam Hniopek |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:27.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
384 |
|
Noel Lundström |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
311 |
|
Erik Broms |
2009 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
1:28.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Alex Ström |
2009 |
Borlänge Simsällskap |
SWE |
1:29.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
23 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
512 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:31.57 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
336 |
|
Ludvig Berndtsson |
2005 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
407 |
|
Arvid Larsson |
2007 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
233 |
|
Linus Kramar |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:33.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
241 |
|
Mitat Delen |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:33.85 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
61 |
|
Alexander Trindade |
2006 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
1:34.88 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
242 |
|
Saimonas Pranckevicius |
2007 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:36.46 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
410 |
|
Raoul Danes |
2008 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
603 |
|
Rubén Pascua |
2009 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:37.02 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
493 |
|
Younis Mohamed El-Ridi |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:37.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
498 |
|
Nils Bach Lindfors |
2009 |
Ösmo Simsällskap |
SWE |
1:40.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
195 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:41.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
22 |
|
Leonard Burström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:41.48 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
244 |
|
Alexander Zhukau |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:41.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
243 |
|
Stefan Miljkovic |
2008 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:47.65 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
438 |
|
Jimmie Boström |
2009 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
345 |
|
Alexander Holmgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
626 |
|
Teodor Rigemo |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
623 |
|
Leon Finnström |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-06-01 18:48:20 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Täby Sim |
|
|
|
|