Ohjelma Heiton Juhlauinnit 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai
# | Laji | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|
1 | 4x50m Vapaauinti Naiset Final | Putaan Pulla Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
2 | 4x50m Vapaauinti Miehet Final | Putaan Pulla Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Palkintojenjako | |||
3 | 50m Vapaauinti Naiset Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
4 | 50m Vapaauinti Miehet Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
5 | 50m Vapaauinti Naiset Final | Holstinmäen Autolasi Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 50m Vapaauinti Miehet Final | Holstinmäen Autolasi Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 25m Vapaauinti Naiset Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
8 | 25m Vapaauinti Miehet Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
9 | 100m Rintauinti Naiset Final | Tomi Lampila Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 100m Rintauinti Miehet Final | Tomi Lampila Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Palkintojenjako | |||
11 | 400m Vapaauinti Naiset Final | Haukiputaan Sähköosuuskunta | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | 400m Vapaauinti Miehet Final | Haukiputaan Sähköosuuskunta | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | 50m Selkäuinti Naiset Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
14 | 50m Selkäuinti Miehet Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
15 | 100m Selkäuinti Naiset Final | Värisilmä Haukipudas | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 100m Selkäuinti Miehet Final | Oulun Osuuspankki | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Palkintojenjako | |||
0 | Tauko | |||
17 | 200m Sekauinti Naiset Final | Tmi Anu Karp | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 200m Sekauinti Miehet Final | Tmi Anu Karp | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | 100m Sekauinti Naiset Final | Nordic Semiconductor | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | 100m Sekauinti Miehet Final | Nordic Semiconductor | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | 25m Selkäuinti Naiset Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
22 | 25m Selkäuinti Miehet Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
23 | 50m Perhosuinti Naiset Final | PutkiPoke Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
24 | 50m Perhosuinti Miehet Final | PutkiPoke Oy | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Palkintojenjako | |||
25 | 50m Rintauinti Naiset Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
26 | 50m Rintauinti Miehet Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
27 | 25m Rintauinti Naiset Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
28 | 25m Rintauinti Miehet Final | Osallistujaluettelo | Erälista | |
29 | 100m Vapaauinti Naiset Final | Oulun Osuuspankki | Osallistujaluettelo | Erälista |
30 | 100m Vapaauinti Miehet Final | Oulun Osuuspankki | Osallistujaluettelo | Erälista |
0 | Palkintojenjako |