2023-09-25   21:21:35
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program for Heiton Juhlauinnit 2023

Below are all entry- and startlists shown by session.

Lauantai

Document
Osallistujaluettelo
Heiton juhlauinnit 2023
Paikka: Järjestäjä: Haukiputaan Heitto
Allas: 25m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
15 100m Selkäuinti Naiset
Sponsori: Värisilmä Haukipudas
# ID Nimi Synty
nyt
Seura Kans Ilm. aika Tila
1 120 Reeta Ollonen 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 1:02.21
2 108 Lotta Moilanen 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 1:03.20
3 139 Olivia Riekki 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:06.52
4 124 Netta Moilanen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:08.36
5 137 Milla Haapamäki 2006 Oulun Uinti 1906 FIN 1:09.00
6 127 Edith Ervasti 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:09.40
7 259 Iina Pasuri 2007 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:10.22
8 263 Sara Laukkanen 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:10.31
9 130 Saimi Kiviniemi 2007 Oulun Uinti 1906 FIN 1:11.81
10 229 Milla Mikkonen 2008 Kempeleen Pyrintö FIN 1:12.62
11 161 Saana Runtti 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:12.75
12 6 Vilma Moilanen 2008 Kajaanin Uimaseura FIN 1:13.54
13 144 Matilda Hirvelä 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:15.18 L
14 48 Kaisa Keränen 2007 Oulun Lohet FIN 1:16.09
15 270 Emma Rautio 2010 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:16.48
16 11 Saara Nissinen 2006 Kemin Työväen Uimarit FIN 1:16.81
17 307 Minttu Riekki 2008 Kuusamon Erä-Veikot FIN 1:17.44
18 62 Kirsti Ryynänen 2010 Oulun Lohet FIN 1:17.51
19 118 varpu saastamoinen 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:17.92 L
20 265 Tuuli Leinonen 2009 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:18.63
21 258 Luna Sivonen 2007 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:20.13 L
22 63 Ronja Räsänen 2010 Oulun Lohet FIN 1:20.63
23 24 Lilly Isomaa 2008 Kemin Työväen Uimarit FIN 1:21.58
24 154 Nevia Viuhkola 2009 Oulun Uinti 1906 FIN 1:22.22
25 59 Minja Haapala 2009 Oulun Lohet FIN 1:23.48
26 271 Hilma Tiri 2011 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN 1:24.73
27 173 Reeta Hyry 2010 Oulun Uinti 1906 FIN 1:25.17 L
28 51 Enna Alasuutari 2009 Oulun Lohet FIN 1:25.65 L
29 179 Rongxuan Bai 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 1:28.47
30 221 Mervi Hillukkala 1978 Kempeleen Pyrintö FIN 1:29.79
31 50 Marianna Hiltunen 2011 Oulun Lohet FIN 1:30.45
32 72 Hilla Vilppola 2010 Oulun Lohet FIN 1:30.89
33 159 Tiia Koski 2008 Oulun Uinti 1906 FIN 1:32.12
34 195 Viivi Vesa 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 1:32.15 L
35 13 Minka Adeleine Torvikoski 2011 Kemin Työväen Uimarit FIN 1:33.97
36 22 Iina Kämäräinen 2010 Kemin Työväen Uimarit FIN 1:35.39
37 165 Aino Mattas 2012 Oulun Uinti 1906 FIN 1:36.38 L
38 68 Peppi Räsänen 2012 Oulun Lohet FIN 1:36.74 L
39 88 Sanni Kettunen 2012 Oulun Lohet FIN 1:38.02 L
40 19 Anna Tavi 2011 Kemin Työväen Uimarit FIN 1:39.87
41 84 Pihla Kokko 2011 Oulun Lohet FIN 1:41.06 L
42 316 Minja Tyni 2009 Rovaniemen Uimaseura FIN 1:41.84
43 90 Fiona Kirveskoski 2012 Oulun Lohet FIN 1:42.00 L
44 237 Pinja Palinsaari 2011 Kempeleen Pyrintö FIN 1:49.78 L
45 248 Fredrika Koivisto 2012 Kempeleen Pyrintö FIN 1:49.91 L
46 186 Jessiina Pääkkö 2011 Oulun Uinti 1906 FIN 2:13.56
47 26 Ulla Aalto 2012 Kemin Työväen Uimarit FIN
48 25 Viivi Ylilahti 2012 Kemin Työväen Uimarit FIN
49 188 Adelia Rantsi 2014 Oulun Uinti 1906 FIN
50 317 Sini Niskanen 2009 Rovaniemen Uimaseura FIN
51 234 Minja Kelloniemi 2009 Kempeleen Pyrintö FIN
52 281 Oona Rautio 2012 Haukiputaan Heitto uintijaosto FIN
53 9 Oona Lipponen 2006 Kemin Työväen Uimarit FIN
15.03.2023 10.58.16 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner