2024-06-13   16:57:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Ohjelma Heiton Juhlauinnit 2023

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Document
Lähtölista
Heiton juhlauinnit 2023
Paikka: Järjestäjä: Haukiputaan Heitto
Allas: 25m Päivämäärä: 18.03.2023 - 18.03.2023
Laji 24, 50m Perhosuinti Miehet
Final 1 (6)
Sponsori: PutkiPoke Oy
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
15.33
1
2
315 3 Topi Lukkarinen 2000 SCR
28 4 Leevi Kalasniemi 2010 KemTU
15 5 Julius Hyvärinen 2010 KemTU
6
7
8
Laji 24, 50m Perhosuinti Miehet Final 2 (6)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
15.34
1
251 2 Emil Kangas 2012 KemPy 1:06.14
282 3 Johannes Salo 2011 HAHE 46.68
70 4 Jimi Saukko 2011 OuLo 45.96 L
287 5 Jesse Malo 2009 HAHE 46.54
181 6 Tongbo Qu 2012 OU 54.36
292 7 Pietu Pasuri 2012 HAHE
8
Laji 24, 50m Perhosuinti Miehet Final 3 (6)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
15.36
267 1 Matti Leinonen 2011 HAHE 44.41 L
275 2 Patric Laukkanen 2011 HAHE 42.62 L
2 3 Rasmus Kuisma 2009 HK 41.34 L
76 4 Akseli Eteläperä 2011 OuLo 40.15 L
155 5 TongWei Qu 2009 OU 41.21
87 6 Leo Linjala 2011 OuLo 42.45 L
174 7 Henry Paavola 2011 OU 43.75 L
167 8 Joonatan Ryynänen 2011 OU 45.38
Laji 24, 50m Perhosuinti Miehet Final 4 (6)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
15.38
Ilm.Aika
Startti:
164 1 Otto Kyntömaa 2011 OU 39.84
1 2 Saku Numminen 2008 HK 38.34 L
272 3 Santeri Kotijärvi 2008 HAHE 36.32 L
129 4 Tiitus Nygård 2008 OU 36.05 L
233 5 Elias Salmela 2011 KemPy 36.24
158 6 Emil Peuhkuri 2010 OU 37.31 L
85 7 Lenni Pessa 2011 OuLo 39.64
67 8 Otto Havana 2010 OuLo 39.98
Laji 24, 50m Perhosuinti Miehet Final 5 (6)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
15.39
114 1 Peetu Pulkkinen 2010 OU 35.94
17 2 Iivari Tihinen 2009 KemTU 33.16
260 3 Valtteri Kotijärvi 2006 HAHE 32.18 L
133 4 Santeri Vanhala 2008 OU 31.77
125 5 Viljo Soini 2007 OU 32.17 L
268 6 Lukas Ruonakoski 2008 HAHE 32.53
18 7 Eemeli Tihinen 2008 KemTU 33.33 L
151 8 Aaro Kyntömaa 2006 OU 35.95
Laji 24, 50m Perhosuinti Miehet Final 6 (6)
ID
Rata
Nimi
Syntyn
Seura
Ilm.Aika
Startti:
15.40
12 1 Tuomas Nissinen 2008 KemTU 30.47 L
150 2 Onni Tarkiainen 2006 OU 28.75
115 3 Erblin Latifi 2005 OU 27.74 L
111 4 Jere Hannuksela 2004 OU 25.66 L
143 5 Nikita Maximov 2008 OU 27.55 L
99 6 Valtteri Taskinen 2002 OU 28.36 L
14 7 Aleksi Kallioinen 2009 KemTU 30.25
113 8 Arttu Kortetjärvi 2006 OU 30.92 L
18.03.2023 09.04.56 Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 Lisensoitu: Oulun Uinti 1906

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner