Ohjelma Viking Line- uinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Osallistujaluettelo |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Impivaaran uimahalli |
Järjestäjä: |
Aurajoen Uinti ry |
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
11.02.2023 - 11.02.2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
400m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 ja nuoremmat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
160 |
|
Akseli Englund |
|
Raision Urheilijat |
|
5:36.56 |
|
|
|
|
|
2011 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
2 |
298 |
|
Elmer Eepo Mikael Wirth |
|
Åbo Simklubb |
|
5:44.49 |
|
|
|
|
|
2010 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
3 |
149 |
|
Anto Loukine |
|
Raision Urheilijat |
|
5:45.29 |
|
|
|
|
|
2010 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
4 |
269 |
|
Eino Rantala |
|
Åbo Simklubb |
|
5:55.45 |
|
|
|
|
|
2011 |
FIN |
S |
|
|
|
|
|
5 |
157 |
|
Ola Sipilä |
2011 |
Raision Urheilijat |
FIN |
5:59.31 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
437 |
|
Peetu Oksanen |
2012 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
6:09.92 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
171 |
|
Elias Hirvonen |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
6:12.76 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
435 |
|
Matias Holma |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
6:14.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
313 |
|
Eelis Kaila |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
6:19.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
448 |
|
Lauri Vuori |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
6:34.33 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
460 |
|
Verneri Skog |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
7:07.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Sami Passinen |
2010 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
7:15.09 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
465 |
|
Viljami Rantanen |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
21 |
|
Rasmus Koikkalainen |
2010 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
29 |
|
Jami Torvikoski |
2010 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
466 |
|
Matias Soitamo |
2011 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
28 |
|
Emil Kontio |
2011 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-16 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
47 |
|
Roope Liimatainen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:09.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Tommi Mosconi |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:21.24 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
49 |
|
Leo Mannonen |
2007 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:21.59 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
245 |
|
Joel sulonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:24.86 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
255 |
|
Milo Kallio |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:40.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
496 |
|
Alvar Tuomenoksa |
2008 |
Octopus Lohja |
FIN |
4:43.26 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
132 |
|
Juuso Käär |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
4:44.06 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
134 |
|
Eero Carne |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
4:44.42 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
131 |
|
Jesper Isotalo |
2007 |
Raision Urheilijat |
FIN |
4:52.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
360 |
|
Onni Matti Elmeri Savolainen |
2008 |
Nokian Pyry |
FIN |
5:28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
283 |
|
Eloi Norrman |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
5:30.53 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
478 |
|
Max Kulmala |
2008 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
6:02.81 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
539 |
|
Matvey Chekhonin |
2009 |
Swimming Team Rauma |
FIN |
6:09.80 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
262 |
|
Kasper Snickars |
2008 |
Åbo Simklubb |
FIN |
6:16.96 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
522 |
|
Henry Pettinen |
2009 |
Loimaan Uimaseura |
FIN |
6:25.76 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
504 |
|
Otso Jalli |
2008 |
Gladius Kirkkonummi |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
155 |
|
Aatos Viljanen |
2008 |
Raision Urheilijat |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17-99 vuotiaat |
|
# |
ID |
|
Nimi |
Synty nyt |
Seura |
Kans |
Ilm. aika |
|
|
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
34 |
|
Roope Paatos |
2002 |
Cetus Espoo |
FIN |
3:52.07 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
39 |
|
Risto Kallström |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:04.40 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
547 |
|
Jesper Lietzén |
2002 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
4:04.57 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
115 |
|
Ville Suojasto |
2006 |
Raision Urheilijat |
FIN |
4:15.95 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
107 |
|
Kasperi Heikkinen |
2005 |
Raision Urheilijat |
FIN |
4:16.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
192 |
|
Teppo Malinen |
2002 |
Raision Urheilijat |
FIN |
4:26.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
237 |
|
Frans Sandblom |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:27.44 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
234 |
|
Jeremia Varonen |
2004 |
Åbo Simklubb |
FIN |
4:29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
550 |
|
René-Peter Vuorio |
2006 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
4:30.12 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
46 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
4:35.56 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
14 |
|
Elias Tuukkanen |
2006 |
Riihimäen Uimaseura |
FIN |
5:00.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
551 |
|
Roni Piilinen |
2005 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
5:10.61 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
42 |
|
Mikael Rasinmäki |
2006 |
Cetus Espoo |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.02.2023 09.23.03 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Aurajoen Uinti Ry |
|
|
|
|