Program for Vendsyssel Cup 2023
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Brønderslev Svømmehal |
Arrangør |
BSK08 Brønderslev |
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
11. feb 2023 to 12. feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 50m Frisvømning Damer
|
Finale 12 og yngre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
VEND J2 |
29.45 |
|
Lærke Høgsted |
|
S 68 (DEN) |
Vadum (DEN) |
05-11-2016 |
|
|
VEND J1 |
28.28 |
|
Nikoline Michaelsen |
2007 |
Svømmeklubben S 68 (DE |
Hirtshals (DEN) |
12-02-2022 |
|
|
VEND SE |
27.54 |
|
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
Svømmeklubben S 68 (DE |
Hirtshals (DEN) |
12-02-2022 |
|
|
VEND YJ |
32.08 |
|
Maria Bjørnbak Bostrup |
|
NORD (DEN) |
Hjørring (DEN) |
01-11-2008 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Marie Andreasen |
2012 |
S 68 |
42.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
|
Clara Rask Nielsen |
2012 |
BSK08 |
41.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
3 |
|
Rikke Lund |
2012 |
AABYBRO |
37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
4 |
|
Lærke Stubben Broberg |
2011 |
S 68 |
31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
5 |
|
Mahtob Konisevska Azadi |
2012 |
AABYBRO |
37.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
6 |
|
Caroline Sangelberg Fausing |
2011 |
S 68 |
40.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
7 |
|
Kerttu Aalto |
2012 |
S 68 |
41.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
Finale 13-14 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
1 |
|
Matilde Gårdbo Hellegaard |
2009 |
BSK08 |
34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
2 |
|
Agnes Lindenborg Thomasen |
2010 |
SØHESTEN |
33.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
3 |
|
Astrid Munk Fuglsang |
2009 |
S 68 |
33.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
4 |
|
Ronja Maria Grønkjær Pedersen |
2009 |
NORD |
30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
5 |
|
Sofie Egholm |
2009 |
S 68 |
31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
6 |
|
Mia Dybro |
2009 |
BSK08 |
33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
7 |
|
Anna Tilsted Jørgensen |
2010 |
NORD |
33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
Finale 15-16 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
1 |
|
Luna Kristensen |
2008 |
AABYBRO |
31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
2 |
|
Cecilie Borkmann |
2007 |
NORD |
30.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
3 |
|
Nikoline Michaelsen |
2007 |
S 68 |
29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Nicoline Brun Eliasen |
2008 |
NORD |
29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
5 |
|
Malou Callisen |
2007 |
BSK08 |
29.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
6 |
|
Sofie Jeppesen |
2007 |
AABYBRO |
30.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
7 |
|
Patricia Nættermann |
2007 |
S 68 |
31.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
Finale 17 og ældre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
1 |
|
Freja Christensen |
2006 |
SØHESTEN |
33.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
2 |
|
Cecilie Michaelsen |
2005 |
S 68 |
30.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Caroline Bomholt Jensen |
2005 |
BSK08 |
30.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
4 |
|
Kirstine Jørgensen |
2004 |
S 68 |
29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
5 |
|
Matilde Thirup |
2005 |
S 68 |
29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
6 |
|
Sara Bundgaard |
2003 |
S 68 |
30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
7 |
|
Sara Kokholm |
2005 |
S 68 |
32.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11-02-2023 12:49.50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: BSK08 |
|
|
|
|