Program for Njurundasim 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 2 söndag 12/2 fm
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 feb 2023 till den 12 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 50m Ryggsim Mixed
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
1 |
|
Matias Alem |
2013 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
2 |
|
Harley Tirzitis |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
3 |
|
Selma Flordal |
2014 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
4 |
|
Alexia Hägg |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
5 |
|
Lovis Gredemyr |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 50m Ryggsim Mixed |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
1 |
|
Vide Elfving |
2013 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
2 |
|
Freja Holmvall |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Samanvi Desai |
2013 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
4 |
|
Elvira Eriksson |
2014 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
5 |
|
Erik Mammadov |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 50m Ryggsim Mixed |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
1 |
|
Mira Hannu |
2014 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
2 |
|
Ellen Dahlström |
2014 |
SUNDSVALL |
1:14.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
3 |
|
Lovisa Backholm |
2013 |
SUNDSVALL |
1:03.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
4 |
|
Embla Engström |
2014 |
SOLLEFTEÅ |
1:14.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
5 |
|
Evelina Viberg |
2013 |
SUNDSVALL |
1:15.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 50m Ryggsim Mixed |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
1 |
|
Loo Boman |
2013 |
SUNDSVALL |
1:00.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Nils Lidén |
2013 |
SUNDSVALL |
52.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
3 |
|
Stella Berggren |
2013 |
SUNDSVALL |
50.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
4 |
|
Nayla Salgut |
2013 |
SUNDSVALL |
52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
5 |
|
Elsa Engdahl |
2013 |
SUNDSVALL |
56.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 24, 50m Ryggsim Mixed |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
1 |
|
Linnéa Täpp |
2013 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
2 |
|
Elsa Forsman |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
3 |
|
Lovisa Viksten |
2013 |
SUNDSVALL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Tryamon Lönnefors |
2014 |
HÄRNÖSAND |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Linn Hertzman |
2013 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-12 07:52:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|