Program for Njurundasim 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1 lördag 11/2 em
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 feb 2023 till den 12 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Bröstsim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Laura Wójcicka |
2010 |
NJURUNDA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
3 |
|
Liv Rönnqvist |
2010 |
SUNDSVALL |
54.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
4 |
|
Amanda Wikström |
2010 |
SK ÄGIR |
58.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Bröstsim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
1 |
|
Stella Westlund |
2010 |
SUNDSVALL |
52.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
2 |
|
Lilly Uhlin |
2009 |
SUNDSVALL |
52.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
3 |
|
Lisen Bergman |
2010 |
HÄRNÖSAND |
47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
4 |
|
Ida Ericsson |
2010 |
SUNDSVALL |
50.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Alice Ernerfeldt |
2008 |
NJURUNDA |
52.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Bröstsim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
1 |
|
Antouaneta Bonatou |
2010 |
SUNDSVALL |
47.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
2 |
|
Tilde Carlsson |
2010 |
SUNDSVALL |
45.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
3 |
|
Jonna Johansson |
2008 |
HÄRNÖSAND |
45.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
4 |
|
Theya Ericsdotter |
2010 |
SUNDSVALL |
45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
5 |
|
Astrid Hägg |
2010 |
SUNDSVALL |
47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
6 |
|
Stina Frånberg |
2010 |
HÄRNÖSAND |
47.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Bröstsim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Ellen Magnusdotter |
2009 |
NJURUNDA |
44.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
2 |
|
Linnea Engström |
2004 |
SOLLEFTEÅ |
38.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
|
Ebba Wikström |
2006 |
HÄRNÖSAND |
35.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
4 |
|
Arwen Wikström |
2006 |
SK ÄGIR |
38.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
5 |
|
Miranda Viksten |
2010 |
SUNDSVALL |
43.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
6 |
|
Lexie Holmberg |
2008 |
HÄRNÖSAND |
44.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Bröstsim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
1 |
|
Saga Pihlqvist |
2003 |
NJURUNDA |
34.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
2 |
|
Elise Öberg |
2002 |
NJURUNDA |
32.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
158 |
3 |
|
Sara Strömsöe |
2006 |
NJURUNDA |
32.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
4 |
|
Elsa Bergh |
2002 |
NJURUNDA |
32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
159 |
5 |
|
Agnes Jonasson |
2005 |
NJURUNDA |
33.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
6 |
|
Maja Modin |
2008 |
NJURUNDA |
34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-11 14:43:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Njurunda Simsällskap |
|
|
|
|