Program för Arena Vilunda Knatte 2023
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisim Flickor A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
7 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
230 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:30.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
243 |
|
Stina Fleck |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:32.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
8 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:34.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
236 |
|
Lina Alfani |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
237 |
|
Linn Bengtsson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:36.40 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
242 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:37.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
151 |
|
Ida Persson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:38.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
142 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
150 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:39.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
244 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:39.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
195 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:40.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
240 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:40.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
198 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
2:43.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
201 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:43.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
170 |
|
Tova Björk |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:43.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
231 |
|
Elin Bengtsson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
45 |
|
Leah Demirian |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:44.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
233 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:44.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
323 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:44.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
148 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:46.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
46 |
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:46.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
164 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:46.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
139 |
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:47.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
140 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:49.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
204 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
2:50.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
207 |
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:50.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
138 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:51.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
197 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:51.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
113 |
|
Astrid Lindkvist |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:52.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
165 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:53.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
199 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:53.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
208 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:56.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
169 |
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:59.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
193 |
|
Akina Sehasa Meddegoda Gedara |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
203 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:03.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
74 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:03.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
200 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:04.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
36 |
|
Afomia Dubois |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:10.14 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
79 |
|
Jasmine Forsberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:10.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
67 |
|
Aprilia Sjöberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:11.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
21 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
107 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
3:12.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
116 |
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:16.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
24 |
|
Robina Bahi |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:19.20 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
39 |
|
Tilde Hall |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:31.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
22 |
|
Hedvig Nilsson |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:43.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
13 |
|
Caroline Asplund |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
49 |
318 |
|
Maria Grigoriadou |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
161 |
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
314 |
|
Molly Green |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
103 |
|
Moa Pettersson Westergren |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
255 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
14 |
|
Märta Samuelson |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
55 |
319 |
|
Sofie Arnö |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
106 |
|
Ellinor Yousef |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
316 |
|
Petra Hammes |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
322 |
|
Liyonie Withana |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
313 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:29 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
200m Frisim Pojkar A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
228 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
160 |
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:29.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
229 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:29.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
234 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:29.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
338 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:31.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
9 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:33.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
337 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
328 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:37.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
205 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:40.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
194 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:41.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
336 |
|
Theo Frödin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:42.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
196 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:43.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
10 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:44.07 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
156 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:44.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
162 |
|
Christian Inci |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:45.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
326 |
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:46.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
202 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:46.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
261 |
|
Hugo Ek |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:48.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
44 |
|
David Nyman |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:53.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
179 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:54.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
333 |
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:54.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
178 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
2:54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
206 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:54.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
146 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:55.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
334 |
|
Ludvig Franzen |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:58.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
105 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
3:00.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
82 |
|
Ludwig Mäler |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:01.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
157 |
|
Rasmus Ritzl |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:04.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
102 |
|
Arnel Kaur |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
3:15.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
81 |
|
Lucas Zaito |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:15.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
176 |
|
Alexander Holmgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:23.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
335 |
|
Max Shatkus |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
329 |
|
Viking Falkenbert |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
374 |
|
Pranshu Manocha |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
327 |
|
Karl Ansara |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
17 |
|
Einar Eskilsson Frank |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
38 |
324 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
18 |
|
Joel Myrnäs |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
40 |
70 |
|
Caspian Namazi |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
108 |
|
Adam Ghanem |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
25m Fjärilsim Flickor B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
310 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
17.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
248 |
|
Cassandra Edwards |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
18.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
71 |
|
Ella Wrang |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
325 |
|
Elin Skarstedt |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
155 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
18.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
235 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
18.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
251 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
19.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
249 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
19.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
321 |
|
Sigrid Bray |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
19.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
255 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
20.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
189 |
|
Rebecca Klinga |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
20.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
181 |
|
Ida Reinius |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
185 |
|
Melina Sjöstrand |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
21.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
31 |
|
Leia Javier |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
22.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
58 |
|
Klara Fex |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
104 |
|
Linnea Wångerud |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
22.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
38 |
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
22.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
48 |
|
Emilia Kopec Öhrström |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
23.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
190 |
|
Tilda Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
23.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
285 |
|
Yagmur Aytac |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
23.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
182 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
23.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
227 |
|
Millie Tidey |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
23.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
40 |
|
Lourdes Shaya |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
35 |
|
Clara Coello Petters |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
186 |
|
Mia Ristevska |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
24.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
59 |
|
Lily Namazi |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
25.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
53 |
|
Hedvig Norell Cottino |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
54 |
|
Henny Haglund Åhlqvist |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
167 |
|
Alicia Nguyen Le |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
26.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
56 |
|
Ingrid Fex |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
84 |
|
Nova Jonsson |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
27.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
83 |
|
Laura Lambrigger |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
29 |
|
Aura Guadad |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
28.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
32 |
|
Lydia Okbamicheal |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
50 |
|
Charlotte Thulin |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
52 |
|
Hanna Sidén |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
61 |
|
Maja Hagman |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
31.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
264 |
|
Cornelia Lai |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
33 |
|
Tillie Bloom |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
187 |
|
Märta Heneryd |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
226 |
|
Aurora Menacho |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
269 |
|
Joline Borensjö |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
188 |
|
Nora Baraka |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
211 |
|
Klara Sarv |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
183 |
|
Kitty Law |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
277 |
|
Alice Brost |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
49 |
|
Amelia Lashgar Ara |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
217 |
|
Emilia Lindberg |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
224 |
|
Alva Östblom |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
214 |
|
Sigrid von Seth |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:44 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25m Fjärilsim Pojkar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
69 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
18.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
168 |
|
Patrik Kwiatkowski |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
18.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
253 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
246 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
19.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
252 |
|
Robin Meller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
19.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
254 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
171 |
|
Juliuz Sjöström Salom |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
20.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
137 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
21.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
191 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
308 |
|
Uno Sandqvist |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
23.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
101 |
|
Thorin Kaur |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
23.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
250 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
23.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
177 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
63 |
|
Nils Hjertsson Winberg |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
166 |
|
Linus Persson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
51 |
|
Erik Blixt |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
25.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
28 |
|
Ecio Cameron |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
26.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
66 |
|
Thor Nyman |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
28.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
26 |
|
Nikodemus Kahsay |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
33.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
223 |
|
Akshaj Karra |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
339 |
|
Mio Mittermaier |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
370 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
24 |
60 |
|
Ludwig Larsson |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
280 |
|
Ludwig Palm |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
222 |
|
Lukas Wiberg |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
215 |
|
lion Lilliesköld |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
57 |
|
Jakob Frödin |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
221 |
|
Leo Ren |
2014 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
62 |
|
Morgan Eriksson |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
312 |
|
Hugo Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
55 |
|
Hugo Sahlström |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
30 |
|
Hugo Stolzenberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
25m Ryggsim Flickor B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
325 |
|
Elin Skarstedt |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
19.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
277 |
|
Alice Brost |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
248 |
|
Cassandra Edwards |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
21.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Lydia Okbamicheal |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
26.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
264 |
|
Cornelia Lai |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
167 |
|
Alicia Nguyen Le |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
26.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
92 |
|
Emelie Lambert |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
61 |
|
Maja Hagman |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
88 |
|
Stella Rylander |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
28.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
75 |
|
Hania Saeed |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
89 |
|
Sofia Karlqvist |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
91 |
|
Hedda Mühlenbock |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
90 |
|
Julia Chmielewski |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
73 |
|
Alice Hjertsson Winberg |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
31.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
285 |
|
Yagmur Aytac |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
31.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
49 |
|
Amelia Lashgar Ara |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
87 |
|
Wilhelmina Halvarsson Kull |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
76 |
|
Lea Cameron |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
36.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
224 |
|
Alva Östblom |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
128 |
|
Tove Embretsen |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
118 |
|
Julia Öström |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
278 |
|
Cornelia Blomqvist |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
263 |
|
Alicia Ahmadyan |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
226 |
|
Aurora Menacho |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
217 |
|
Emilia Lindberg |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
227 |
|
Millie Tidey |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
269 |
|
Joline Borensjö |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
310 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
279 |
|
Lilly Blom |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
120 |
|
Mollie Nystrand |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
210 |
|
Selma Sarv |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
122 |
|
Juni Ursin |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
125 |
|
Filippa Touma |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
262 |
|
Adele Boduljak |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
282 |
|
Markiyana Hanna |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
266 |
|
Elise Jägemar |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
121 |
|
Lea Nystrand |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
132 |
|
Frida Andersson |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
212 |
|
Hanna Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
78 |
|
Salem Okbamichael |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
119 |
|
Elly Hernadi Sköld |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
124 |
|
Siri Estman |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:45 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
25m Ryggsim Pojkar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
308 |
|
Uno Sandqvist |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
20.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
252 |
|
Robin Meller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
21.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
246 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
23.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
168 |
|
Patrik Kwiatkowski |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
24.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
250 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
26.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
26 |
|
Nikodemus Kahsay |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
62 |
|
Morgan Eriksson |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
77 |
|
Lionel Javier |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
30.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
64 |
|
Oliver Glycerio Balleste |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
223 |
|
Akshaj Karra |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
280 |
|
Ludwig Palm |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
219 |
|
Gergoriy Tretyak |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
254 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
57 |
|
Jakob Frödin |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
129 |
|
Oliver Söderlund Sisohore |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
225 |
|
Aron Djerf |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
256 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
127 |
|
Charles Banemark |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
126 |
|
Pelle Bruhn |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
339 |
|
Mio Mittermaier |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
399 |
|
Milo Cederholm |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
22 |
166 |
|
Linus Persson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
131 |
|
Sebastian Nilsson |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
312 |
|
Hugo Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
215 |
|
lion Lilliesköld |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
222 |
|
Lukas Wiberg |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
370 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
28 |
130 |
|
Gustaf Wessén |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
275 |
|
Valdemar Svedin |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
283 |
|
Noah Oksa |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
133 |
|
Ivar Hallert Liljedahl |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
276 |
|
William Frisk Garcia |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
100m Ryggsim Flickor A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
195 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:14.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
238 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:18.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
239 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
323 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:19.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
230 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:20.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
148 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
170 |
|
Tova Björk |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:23.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
142 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
244 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:23.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
241 |
|
Selma Ånöstam |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:24.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
201 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:24.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
242 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
164 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
46 |
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
240 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
139 |
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
231 |
|
Elin Bengtsson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
340 |
|
Wilma Skarstedt |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:26.72 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
19 |
150 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:28.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
235 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:28.63 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
151 |
|
Ida Persson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
198 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
140 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
204 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
245 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
45 |
|
Leah Demirian |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:29.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
397 |
|
Greta Adamsson |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:30.15 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
28 |
385 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:31.17 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
29 |
138 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
165 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:31.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
197 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.75 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
169 |
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
79 |
|
Jasmine Forsberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:32.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
203 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.11 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
193 |
|
Akina Sehasa Meddegoda Gedara |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
316 |
|
Petra Hammes |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:34.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
113 |
|
Astrid Lindkvist |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:34.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
199 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
207 |
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
74 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:35.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
67 |
|
Aprilia Sjöberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:35.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
208 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
200 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
116 |
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
349 |
|
Ellie Ohlin |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:39.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
143 |
|
Alice Thunström |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:39.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
322 |
|
Liyonie Withana |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
319 |
|
Sofie Arnö |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:45.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
21 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:45.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
161 |
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:45.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
352 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:46.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
24 |
|
Robina Bahi |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:46.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
317 |
|
Julia Figuera |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:47.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
36 |
|
Afomia Dubois |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:47.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
141 |
|
Denise Hedman |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:47.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
43 |
|
Nadia Firouzi |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:48.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
313 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:48.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
22 |
|
Hedvig Nilsson |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:49.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
318 |
|
Maria Grigoriadou |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:52.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
356 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:53.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
25 |
|
Alexie Sjölin |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:54.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
315 |
|
Tina Zhang Karlsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:56.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
39 |
|
Tilde Hall |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:57.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
320 |
|
Vilda Andersson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
371 |
|
Randi Lo Sellén |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
214 |
|
Sigrid von Seth |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
226 |
|
Aurora Menacho |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
6 |
|
Ingrid Pedersen |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
13 |
|
Caroline Asplund |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
70 |
15 |
|
Sophia Strand |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
71 |
237 |
|
Linn Bengtsson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
14 |
|
Märta Samuelson |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
73 |
372 |
|
Viveca Ahuja Lundberg |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
314 |
|
Molly Green |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
321 |
|
Sigrid Bray |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
100m Ryggsim Pojkar A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
228 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:08.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
337 |
|
Valter Kinander |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
232 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
234 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
9 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:20.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
229 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:20.76 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
11 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:21.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
205 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
146 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
333 |
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:23.60 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
194 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
332 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
326 |
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:24.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
162 |
|
Christian Inci |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
10 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:27.51 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
156 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:28.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
111 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:29.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
179 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
202 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:29.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
206 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
338 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:31.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
196 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.25 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
334 |
|
Ludvig Franzen |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:31.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
260 |
|
Oliver Svedin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:31.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
261 |
|
Hugo Ek |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
44 |
|
David Nyman |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:32.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
328 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
82 |
|
Ludwig Mäler |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
336 |
|
Theo Frödin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:34.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
70 |
|
Caspian Namazi |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:35.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
327 |
|
Karl Ansara |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:35.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
81 |
|
Lucas Zaito |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
329 |
|
Viking Falkenbert |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:37.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
157 |
|
Rasmus Ritzl |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
12 |
|
Leonard Burström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:42.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
102 |
|
Arnel Kaur |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:43.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
335 |
|
Max Shatkus |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:44.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
176 |
|
Alexander Holmgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:46.13 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
374 |
|
Pranshu Manocha |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:51.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
18 |
|
Joel Myrnäs |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
41 |
17 |
|
Einar Eskilsson Frank |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
42 |
361 |
|
Mario Nieto Casas |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
105 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
16 |
|
Mats Dijkstra |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
45 |
256 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
178 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
324 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
268 |
|
Jayam Sanjiv |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
50m Frisim Flickor B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
236 |
|
Lina Alfani |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
155 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
310 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
183 |
|
Kitty Law |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
71 |
|
Ella Wrang |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
325 |
|
Elin Skarstedt |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
37.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
107 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
37.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
277 |
|
Alice Brost |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
321 |
|
Sigrid Bray |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
38.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
186 |
|
Mia Ristevska |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
249 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
38.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
362 |
|
Tova Björklund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
38.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
38 |
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
38.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
248 |
|
Cassandra Edwards |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
39.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
255 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
39.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
167 |
|
Alicia Nguyen Le |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
251 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
39.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
181 |
|
Ida Reinius |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
39.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
187 |
|
Märta Heneryd |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
40.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
3 |
|
Nellie Donoso Hammar |
2012 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
40.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
182 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
285 |
|
Yagmur Aytac |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
41.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
359 |
|
Eleonora Thor |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
41.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
35 |
|
Clara Coello Petters |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
185 |
|
Melina Sjöstrand |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
41.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
226 |
|
Aurora Menacho |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
41.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
364 |
|
Alexandra Murikoff |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
360 |
|
Lara Alzghoul |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
42.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
104 |
|
Linnea Wångerud |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
42.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
58 |
|
Klara Fex |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
42.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
190 |
|
Tilda Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
43.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
224 |
|
Alva Östblom |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
188 |
|
Nora Baraka |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
44.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
29 |
|
Aura Guadad |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
44.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
31 |
|
Leia Javier |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
44.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
40 |
|
Lourdes Shaya |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
44.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
56 |
|
Ingrid Fex |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
44.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
83 |
|
Laura Lambrigger |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
44.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
227 |
|
Millie Tidey |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
44.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
|
Astrid Lyberg |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
44.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
214 |
|
Sigrid von Seth |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
44.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
33 |
|
Tillie Bloom |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
189 |
|
Rebecca Klinga |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
45.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
106 |
|
Ellinor Yousef |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
46.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
143 |
|
Alice Thunström |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
278 |
|
Cornelia Blomqvist |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
48.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
54 |
|
Henny Haglund Åhlqvist |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
49.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
84 |
|
Nova Jonsson |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
49.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
269 |
|
Joline Borensjö |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
49.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
53 |
|
Hedvig Norell Cottino |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
50.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
50 |
|
Charlotte Thulin |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
50.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
210 |
|
Selma Sarv |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
50.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
52 |
|
Hanna Sidén |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
52.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
32 |
|
Lydia Okbamicheal |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
53.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
59 |
|
Lily Namazi |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
54.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
262 |
|
Adele Boduljak |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
264 |
|
Cornelia Lai |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
56.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
266 |
|
Elise Jägemar |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:03.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
279 |
|
Lilly Blom |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:19.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
217 |
|
Emilia Lindberg |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
125 |
|
Filippa Touma |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
282 |
|
Markiyana Hanna |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
122 |
|
Juni Ursin |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
124 |
|
Siri Estman |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
128 |
|
Tove Embretsen |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
120 |
|
Mollie Nystrand |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
118 |
|
Julia Öström |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
368 |
|
Leni Grela |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
365 |
|
Aliki Keramida |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
119 |
|
Elly Hernadi Sköld |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
212 |
|
Hanna Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
263 |
|
Alicia Ahmadyan |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
6 |
|
Ingrid Pedersen |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
211 |
|
Klara Sarv |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
121 |
|
Lea Nystrand |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
132 |
|
Frida Andersson |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:50 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
50m Frisim Pojkar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
160 |
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
146 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
168 |
|
Patrik Kwiatkowski |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
69 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
35.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
253 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
36.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
68 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
38.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
350 |
|
Floyd Karlmark |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
38.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
308 |
|
Uno Sandqvist |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
38.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
246 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
254 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
39.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
192 |
|
Yuxi Zhu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
39.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
191 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
39.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
4 |
|
Pedro Höfer |
2013 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
39.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
166 |
|
Linus Persson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
363 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
39.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
137 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
312 |
|
Hugo Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
39.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
252 |
|
Robin Meller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
39.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
256 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
40.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
222 |
|
Lukas Wiberg |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
177 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
221 |
|
Leo Ren |
2014 |
Täby Sim |
SWE |
42.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
101 |
|
Thorin Kaur |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
63 |
|
Nils Hjertsson Winberg |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
42.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
339 |
|
Mio Mittermaier |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
43.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
358 |
|
Daryan Notari |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
171 |
|
Juliuz Sjöström Salom |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
|
Ecio Cameron |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
44.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
250 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
44.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
369 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
45.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
225 |
|
Aron Djerf |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
66 |
|
Thor Nyman |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
275 |
|
Valdemar Svedin |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
47.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
283 |
|
Noah Oksa |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
47.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
216 |
|
Haoyan Yu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
47.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
55 |
|
Hugo Sahlström |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
51 |
|
Erik Blixt |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
48.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
280 |
|
Ludwig Palm |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
50.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
223 |
|
Akshaj Karra |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
51.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
267 |
|
Frank Aaltonen |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
30 |
|
Hugo Stolzenberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
55.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
62 |
|
Morgan Eriksson |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
58.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
26 |
|
Nikodemus Kahsay |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:01.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
60 |
|
Ludwig Larsson |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:01.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
64 |
|
Oliver Glycerio Balleste |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
127 |
|
Charles Banemark |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
129 |
|
Oliver Söderlund Sisohore |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
373 |
|
Viggo Glimring |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
399 |
|
Milo Cederholm |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
50 |
270 |
|
Lukas Stålberg |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
133 |
|
Ivar Hallert Liljedahl |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
126 |
|
Pelle Bruhn |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
131 |
|
Sebastian Nilsson |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
130 |
|
Gustaf Wessén |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:52 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
4x50m Frisim Mixed B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
172 |
|
El Primo |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:23.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
19 |
|
Danderyd Simklubb |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:24.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
342 |
|
Lag Dunderhonung |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
341 |
|
Lag Hallonsylt |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:26.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
394 |
|
JS Fiskar |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:29.23 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
6 |
377 |
|
Stockholmspolisens IF Simförening |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:29.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
343 |
|
Lag blåbärssylt |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:29.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
294 |
|
Lag Röd |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
173 |
|
Bläckfiskarna |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:33.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
295 |
|
Lag Blå |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
395 |
|
JS Laxar |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:40.27 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
12 |
296 |
|
Lag Grön |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:41.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
297 |
|
Lag Orange |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:49.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
380 |
|
Stockholmspolisens IF Simförening lag 3 |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:53.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
97 |
|
Järfällas maneter |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:54.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
298 |
|
Lag Gul |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:56.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
396 |
|
JS Mörtar |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:59.50 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
18 |
299 |
|
Lag Lila |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
98 |
|
Järfällas hajar |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
300 |
|
Lag Rosa |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
99 |
|
Järfällas krokodiler |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
301 |
|
Lag Guld |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:49.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
100 |
|
Järfällas bläckfiskar |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:52.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
302 |
|
Lag Platinum |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
135 |
|
SKK Penguins |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
134 |
|
SKK Albatrosses |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
379 |
|
Stockholmspolisens IF Simförening lag 2 |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
136 |
|
SKK Dolphins |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
200m Medley Flickor A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
47 |
|
Agnes Elmquist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:38.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
152 |
|
Sofia Travar |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:50.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
153 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:52.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:53.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
230 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:53.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
242 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:53.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
150 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:56.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
236 |
|
Lina Alfani |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:57.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
237 |
|
Linn Bengtsson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:57.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
244 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:58.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
195 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:59.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:59.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
151 |
|
Ida Persson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:00.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
201 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:00.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
164 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:00.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
233 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:03.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
148 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:04.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
46 |
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:04.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
240 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:04.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
239 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:05.61 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
323 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
199 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:08.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
45 |
|
Leah Demirian |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:09.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
245 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
138 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
197 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:14.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
235 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:14.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
165 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:15.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
169 |
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
193 |
|
Akina Sehasa Meddegoda Gedara |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
140 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:20.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
207 |
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:20.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
198 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
3:21.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
208 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:23.09 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
79 |
|
Jasmine Forsberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:29.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
200 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:31.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
21 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
204 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
3:36.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
67 |
|
Aprilia Sjöberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:42.17 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
319 |
|
Sofie Arnö |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
74 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
154 |
|
Vilma Holmer |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
142 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
139 |
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
316 |
|
Petra Hammes |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
161 |
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
107 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
258 |
|
Daisy Andreasson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
318 |
|
Maria Grigoriadou |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
182 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
103 |
|
Moa Pettersson Westergren |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
313 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
315 |
|
Tina Zhang Karlsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
322 |
|
Liyonie Withana |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
200m Medley Pojkar A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
228 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
398 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:35.06 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
330 |
|
Alexander Andrason |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:45.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
232 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:47.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
229 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:49.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
149 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:50.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
160 |
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:52.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
9 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:54.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
338 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:55.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
328 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
196 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:59.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
332 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:59.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
202 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
2:59.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
336 |
|
Theo Frödin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:00.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
205 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:01.89 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
10 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:02.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
179 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:07.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
194 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
44 |
|
David Nyman |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:09.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
12 |
|
Leonard Burström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:13.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
146 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:13.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
261 |
|
Hugo Ek |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:15.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
206 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:18.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
162 |
|
Christian Inci |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:19.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
72 |
|
Hampus Siljekvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
111 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:32.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
81 |
|
Lucas Zaito |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:35.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
70 |
|
Caspian Namazi |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:35.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
335 |
|
Max Shatkus |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:38.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
178 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
3:45.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
156 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
324 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
260 |
|
Oliver Svedin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
17 |
|
Einar Eskilsson Frank |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
35 |
80 |
|
Liam Javier |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
329 |
|
Viking Falkenbert |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
326 |
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
18 |
|
Joel Myrnäs |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
39 |
176 |
|
Alexander Holmgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
105 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
333 |
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
259 |
|
Casper Wildenstam |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
157 |
|
Rasmus Ritzl |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
334 |
|
Ludvig Franzen |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
102 |
|
Arnel Kaur |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
82 |
|
Ludwig Mäler |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
327 |
|
Karl Ansara |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
25m Bröstsim Flickor B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
325 |
|
Elin Skarstedt |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
23.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
248 |
|
Cassandra Edwards |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
224 |
|
Alva Östblom |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
26.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
61 |
|
Maja Hagman |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
26.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
285 |
|
Yagmur Aytac |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Aura Guadad |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
28.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Nova Jonsson |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
28.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Amelia Lashgar Ara |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
32 |
|
Lydia Okbamicheal |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
54 |
|
Henny Haglund Åhlqvist |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
92 |
|
Emelie Lambert |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
91 |
|
Hedda Mühlenbock |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
287 |
|
Ruby Chandra |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
34.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
89 |
|
Sofia Karlqvist |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
76 |
|
Lea Cameron |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
36.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
88 |
|
Stella Rylander |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
75 |
|
Hania Saeed |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
38.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
73 |
|
Alice Hjertsson Winberg |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
40.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
227 |
|
Millie Tidey |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
277 |
|
Alice Brost |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
120 |
|
Mollie Nystrand |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
121 |
|
Lea Nystrand |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
269 |
|
Joline Borensjö |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
125 |
|
Filippa Touma |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
128 |
|
Tove Embretsen |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
122 |
|
Juni Ursin |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
212 |
|
Hanna Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
87 |
|
Wilhelmina Halvarsson Kull |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
278 |
|
Cornelia Blomqvist |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
266 |
|
Elise Jägemar |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
367 |
|
Ingrid Hörndahl |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
279 |
|
Lilly Blom |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
263 |
|
Alicia Ahmadyan |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
78 |
|
Salem Okbamichael |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
213 |
|
Alma Finnström |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
124 |
|
Siri Estman |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
273 |
|
Millie Hellström |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
90 |
|
Julia Chmielewski |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
209 |
|
Olivia Huss |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
226 |
|
Aurora Menacho |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
271 |
|
Emilia Andersson |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
118 |
|
Julia Öström |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
217 |
|
Emilia Lindberg |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
310 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
272 |
|
Klara Fiumana |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
274 |
|
Tess Gjervaldsaeter |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
282 |
|
Markiyana Hanna |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
119 |
|
Elly Hernadi Sköld |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
106 |
|
Ellinor Yousef |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
255 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
33 |
|
Tillie Bloom |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
25m Bröstsim Pojkar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
72 |
|
Hampus Siljekvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
253 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
252 |
|
Robin Meller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
25.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
308 |
|
Uno Sandqvist |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
25.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
250 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
26.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
246 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
27.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
267 |
|
Frank Aaltonen |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
64 |
|
Oliver Glycerio Balleste |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
51 |
|
Erik Blixt |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
30 |
|
Hugo Stolzenberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
60 |
|
Ludwig Larsson |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
66 |
|
Thor Nyman |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
57 |
|
Jakob Frödin |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
283 |
|
Noah Oksa |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
312 |
|
Hugo Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
130 |
|
Gustaf Wessén |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
221 |
|
Leo Ren |
2014 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
265 |
|
Dante Gavric |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
220 |
|
Lucas Rudin |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
370 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
21 |
254 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
223 |
|
Akshaj Karra |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
280 |
|
Ludwig Palm |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
270 |
|
Lukas Stålberg |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
137 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
399 |
|
Milo Cederholm |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
27 |
218 |
|
Vilgot Hederstierna |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
131 |
|
Sebastian Nilsson |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
284 |
|
Stefan Baros |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
275 |
|
Valdemar Svedin |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
123 |
|
Axel Östman |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
216 |
|
Haoyan Yu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
215 |
|
lion Lilliesköld |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
166 |
|
Linus Persson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
256 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
25m Frisim Flickor B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
155 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
17.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
248 |
|
Cassandra Edwards |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
17.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
249 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
19.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
71 |
|
Ella Wrang |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
20.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
54 |
|
Henny Haglund Åhlqvist |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
21.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
31 |
|
Leia Javier |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
21.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
84 |
|
Nova Jonsson |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
22.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
27 |
|
Saha Bihbodzade |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
22.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
61 |
|
Maja Hagman |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
22.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
92 |
|
Emelie Lambert |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
285 |
|
Yagmur Aytac |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
88 |
|
Stella Rylander |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
287 |
|
Ruby Chandra |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
25.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
32 |
|
Lydia Okbamicheal |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
25.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
89 |
|
Sofia Karlqvist |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
264 |
|
Cornelia Lai |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
26.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
91 |
|
Hedda Mühlenbock |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
26.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
75 |
|
Hania Saeed |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
49 |
|
Amelia Lashgar Ara |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
90 |
|
Julia Chmielewski |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
29.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
76 |
|
Lea Cameron |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
31.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
87 |
|
Wilhelmina Halvarsson Kull |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
277 |
|
Alice Brost |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
78 |
|
Salem Okbamichael |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
213 |
|
Alma Finnström |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
274 |
|
Tess Gjervaldsaeter |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
227 |
|
Millie Tidey |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
124 |
|
Siri Estman |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
266 |
|
Elise Jägemar |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
212 |
|
Hanna Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
269 |
|
Joline Borensjö |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
278 |
|
Cornelia Blomqvist |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
279 |
|
Lilly Blom |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
367 |
|
Ingrid Hörndahl |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
271 |
|
Emilia Andersson |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
251 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
224 |
|
Alva Östblom |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
144 |
|
Alicia Öhrström |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
125 |
|
Filippa Touma |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
263 |
|
Alicia Ahmadyan |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
226 |
|
Aurora Menacho |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
273 |
|
Millie Hellström |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
73 |
|
Alice Hjertsson Winberg |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
120 |
|
Mollie Nystrand |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
282 |
|
Markiyana Hanna |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
272 |
|
Klara Fiumana |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
104 |
|
Linnea Wångerud |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
118 |
|
Julia Öström |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
119 |
|
Elly Hernadi Sköld |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
122 |
|
Juni Ursin |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
128 |
|
Tove Embretsen |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
121 |
|
Lea Nystrand |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
217 |
|
Emilia Lindberg |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:57 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
25m Frisim Pojkar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
252 |
|
Robin Meller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
68 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
17.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
17.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
253 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
18.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
246 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
171 |
|
Juliuz Sjöström Salom |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
19.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
51 |
|
Erik Blixt |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
22.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
28 |
|
Ecio Cameron |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
22.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
30 |
|
Hugo Stolzenberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
24.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
267 |
|
Frank Aaltonen |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
57 |
|
Jakob Frödin |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
250 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
25.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
26 |
|
Nikodemus Kahsay |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
26.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
60 |
|
Ludwig Larsson |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
26.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
77 |
|
Lionel Javier |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
64 |
|
Oliver Glycerio Balleste |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
31.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
123 |
|
Axel Östman |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
130 |
|
Gustaf Wessén |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
265 |
|
Dante Gavric |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
270 |
|
Lukas Stålberg |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
215 |
|
lion Lilliesköld |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
399 |
|
Milo Cederholm |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
23 |
254 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
284 |
|
Stefan Baros |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
275 |
|
Valdemar Svedin |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
256 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
131 |
|
Sebastian Nilsson |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
218 |
|
Vilgot Hederstierna |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
283 |
|
Noah Oksa |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
276 |
|
William Frisk Garcia |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
223 |
|
Akshaj Karra |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
166 |
|
Linus Persson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
280 |
|
Ludwig Palm |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
370 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:58 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
100m Frisim Flickor A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
47 |
|
Agnes Elmquist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:05.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
152 |
|
Sofia Travar |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:07.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
243 |
|
Stina Fleck |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:07.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
238 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:08.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Vilma Holmer |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:08.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
230 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:08.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:09.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
237 |
|
Linn Bengtsson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:10.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
142 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:10.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
242 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:11.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
150 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:11.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
151 |
|
Ida Persson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
148 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
153 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:12.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
195 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
233 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
240 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
46 |
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:13.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
170 |
|
Tova Björk |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:13.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
201 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
45 |
|
Leah Demirian |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:14.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
164 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
236 |
|
Lina Alfani |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:15.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
139 |
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:15.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
323 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
207 |
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
140 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:16.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
165 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:16.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
231 |
|
Elin Bengtsson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:16.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
239 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:17.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
241 |
|
Selma Ånöstam |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:17.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
245 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:18.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
199 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
197 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
198 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.79 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
340 |
|
Wilma Skarstedt |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:20.69 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
38 |
138 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:21.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
67 |
|
Aprilia Sjöberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
204 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
193 |
|
Akina Sehasa Meddegoda Gedara |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
258 |
|
Daisy Andreasson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
208 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
371 |
|
Randi Lo Sellén |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
79 |
|
Jasmine Forsberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
322 |
|
Liyonie Withana |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:24.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
43 |
|
Nadia Firouzi |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
203 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
356 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:25.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
21 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:26.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
24 |
|
Robina Bahi |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
36 |
|
Afomia Dubois |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:28.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
159 |
|
Ella Larsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:28.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
200 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
352 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:28.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
317 |
|
Julia Figuera |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:28.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
316 |
|
Petra Hammes |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:29.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
103 |
|
Moa Pettersson Westergren |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:29.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
116 |
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:29.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
161 |
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:29.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
349 |
|
Ellie Ohlin |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
348 |
|
Sigrid Mueller |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:30.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
319 |
|
Sofie Arnö |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
318 |
|
Maria Grigoriadou |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:33.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
255 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:33.10 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
313 |
|
Ebba Färnqvist |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:34.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
107 |
|
Alina Wrangel |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:34.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
314 |
|
Molly Green |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:35.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
315 |
|
Tina Zhang Karlsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:36.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
39 |
|
Tilde Hall |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:38.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
25 |
|
Alexie Sjölin |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:38.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
22 |
|
Hedvig Nilsson |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
163 |
|
Olivia Bengtsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:41.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
372 |
|
Viveca Ahuja Lundberg |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
141 |
|
Denise Hedman |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:02.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
106 |
|
Ellinor Yousef |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
321 |
|
Sigrid Bray |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
13 |
|
Caroline Asplund |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
79 |
15 |
|
Sophia Strand |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
80 |
281 |
|
Marion Hanna |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
14 |
|
Märta Samuelson |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:32:59 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
100m Frisim Pojkar A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
228 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
398 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:02.70 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
330 |
|
Alexander Andrason |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:04.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:07.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
234 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:07.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
160 |
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:07.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
338 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:07.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
232 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:08.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
149 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:08.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
229 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
205 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:09.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
328 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:10.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
11 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
336 |
|
Theo Frödin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:11.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
202 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:12.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
332 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:13.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
10 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:13.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
162 |
|
Christian Inci |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
80 |
|
Liam Javier |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
333 |
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
12 |
|
Leonard Burström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:15.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
196 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
111 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:16.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
261 |
|
Hugo Ek |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:16.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
156 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:16.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
326 |
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
194 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
146 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
206 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
334 |
|
Ludvig Franzen |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:18.57 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
327 |
|
Karl Ansara |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:19.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
179 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:19.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
44 |
|
David Nyman |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
72 |
|
Hampus Siljekvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:21.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
329 |
|
Viking Falkenbert |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
260 |
|
Oliver Svedin |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:22.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
105 |
|
Rami Ghanem |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
324 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:24.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
102 |
|
Arnel Kaur |
2011 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:25.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
178 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
81 |
|
Lucas Zaito |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:26.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
176 |
|
Alexander Holmgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:28.12 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
259 |
|
Casper Wildenstam |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
335 |
|
Max Shatkus |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
361 |
|
Mario Nieto Casas |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:32.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
374 |
|
Pranshu Manocha |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:33.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
311 |
|
Marouane Haddari |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
268 |
|
Jayam Sanjiv |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:29.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
16 |
|
Mats Dijkstra |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
50 |
17 |
|
Einar Eskilsson Frank |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
51 |
223 |
|
Akshaj Karra |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
157 |
|
Rasmus Ritzl |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
108 |
|
Adam Ghanem |
2010 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
18 |
|
Joel Myrnäs |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:00 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
100m Medley Flickor B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
310 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:29.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
348 |
|
Sigrid Mueller |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
74 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:30.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
155 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
71 |
|
Ella Wrang |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:31.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
183 |
|
Kitty Law |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:33.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
143 |
|
Alice Thunström |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:35.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
362 |
|
Tova Björklund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
14 |
|
Märta Samuelson |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
248 |
|
Cassandra Edwards |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:36.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
159 |
|
Ella Larsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:36.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
13 |
|
Caroline Asplund |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:37.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
249 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:37.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
251 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
23 |
|
Freja Ahlén |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:37.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
325 |
|
Elin Skarstedt |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:39.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
181 |
|
Ida Reinius |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
1:42.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
404 |
|
Mia Pelletier-Owalekar |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:43.80 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
19 |
38 |
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
41 |
|
Darina Smit |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
359 |
|
Eleonora Thor |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:44.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
360 |
|
Lara Alzghoul |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:44.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
190 |
|
Tilda Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
40 |
|
Lourdes Shaya |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:45.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
187 |
|
Märta Heneryd |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
141 |
|
Denise Hedman |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:45.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
27 |
|
Saha Bihbodzade |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
184 |
|
Lilly Alsén |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
1:47.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
15 |
|
Sophia Strand |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:47.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
144 |
|
Alicia Öhrström |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:48.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
185 |
|
Melina Sjöstrand |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:48.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
35 |
|
Clara Coello Petters |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:49.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
189 |
|
Rebecca Klinga |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
1:50.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
104 |
|
Linnea Wångerud |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
285 |
|
Yagmur Aytac |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
31 |
|
Leia Javier |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:54.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
58 |
|
Klara Fex |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:54.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
83 |
|
Laura Lambrigger |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
48 |
|
Emilia Kopec Öhrström |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:59.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
56 |
|
Ingrid Fex |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:04.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
227 |
|
Millie Tidey |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:05.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
59 |
|
Lily Namazi |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
364 |
|
Alexandra Murikoff |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
287 |
|
Ruby Chandra |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
368 |
|
Leni Grela |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
52 |
|
Hanna Sidén |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
186 |
|
Mia Ristevska |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
226 |
|
Aurora Menacho |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
188 |
|
Nora Baraka |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
33 |
|
Tillie Bloom |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
29 |
|
Aura Guadad |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
53 |
|
Hedvig Norell Cottino |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
365 |
|
Aliki Keramida |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
224 |
|
Alva Östblom |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
367 |
|
Ingrid Hörndahl |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
217 |
|
Emilia Lindberg |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
50 |
|
Charlotte Thulin |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
100m Medley Pojkar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
82 |
|
Ludwig Mäler |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:30.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
69 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:30.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
253 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:32.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
168 |
|
Patrik Kwiatkowski |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:32.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
18 |
|
Joel Myrnäs |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
137 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:34.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Caspian Namazi |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:34.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
16 |
|
Mats Dijkstra |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
37 |
|
Malte Forsberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:38.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
68 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
312 |
|
Hugo Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
192 |
|
Yuxi Zhu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
17 |
|
Einar Eskilsson Frank |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:40.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
42 |
|
Troj Sundberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
246 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
34 |
|
Yngve Blixt |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
101 |
|
Thorin Kaur |
2012 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:42.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
166 |
|
Linus Persson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:42.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
252 |
|
Robin Meller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:42.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
250 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:43.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
177 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
308 |
|
Uno Sandqvist |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:45.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
254 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:48.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
171 |
|
Juliuz Sjöström Salom |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:48.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
350 |
|
Floyd Karlmark |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:49.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
191 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:50.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
28 |
|
Ecio Cameron |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:51.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
63 |
|
Nils Hjertsson Winberg |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:54.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
65 |
|
Sina Tabatabaei |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
358 |
|
Daryan Notari |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:06.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
219 |
|
Gergoriy Tretyak |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
216 |
|
Haoyan Yu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
370 |
|
Lukas Skoglund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
369 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
55 |
|
Hugo Sahlström |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
221 |
|
Leo Ren |
2014 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
220 |
|
Lucas Rudin |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
66 |
|
Thor Nyman |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
363 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
257 |
|
Axel Barat |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:02 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
400m Frisim Flickor A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
47 |
|
Agnes Elmquist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
4:59.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
Ella Lind |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:02.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
405 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:03.57 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
4 |
86 |
|
Freja Kroll Hallin |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:04.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
243 |
|
Stina Fleck |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
230 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
5:35.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
244 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:37.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
151 |
|
Ida Persson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:40.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
45 |
|
Leah Demirian |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:47.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
115 |
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
5:50.03 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
46 |
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
5:50.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
240 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:51.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
114 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
5:54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
164 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:54.80 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
207 |
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
6:05.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
239 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
6:06.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
208 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
6:18.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
203 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
6:26.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
142 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
169 |
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
236 |
|
Lina Alfani |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
140 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
8 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
110 |
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
148 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
195 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
241 |
|
Selma Ånöstam |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
237 |
|
Linn Bengtsson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
170 |
|
Tova Björk |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
323 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
109 |
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
161 |
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
400m Frisim Pojkar A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
228 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
4:43.41 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
11 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
5:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
229 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
5:20.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
338 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
5:29.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
149 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:29.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
328 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
5:43.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
162 |
|
Christian Inci |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
5:46.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
44 |
|
David Nyman |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
6:07.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
147 |
|
Erik Rodemar |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
178 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
179 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
202 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
333 |
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
347 |
|
Lowe Kopparberg |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
50m Bröstsim Flickor B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
198 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
42.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
310 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
44.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
71 |
|
Ella Wrang |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
231 |
|
Elin Bengtsson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
161 |
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
46.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
204 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
46.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
155 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
46.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
167 |
|
Alicia Nguyen Le |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
46.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
74 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
46.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
183 |
|
Kitty Law |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
47.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
362 |
|
Tova Björklund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
182 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
48.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
325 |
|
Elin Skarstedt |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
277 |
|
Alice Brost |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
159 |
|
Ella Larsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
49.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
181 |
|
Ida Reinius |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
23 |
|
Freja Ahlén |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
50.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
40 |
|
Lourdes Shaya |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
50.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
404 |
|
Mia Pelletier-Owalekar |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
50.73 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
20 |
368 |
|
Leni Grela |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
50.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
143 |
|
Alice Thunström |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
51.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Nellie Donoso Hammar |
2012 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
51.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
188 |
|
Nora Baraka |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
51.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
251 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
38 |
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
52.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
190 |
|
Tilda Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
52.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
41 |
|
Darina Smit |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
53.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
180 |
|
Hjördis Sandberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
53.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
249 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
53.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
360 |
|
Lara Alzghoul |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
53.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
186 |
|
Mia Ristevska |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
53.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
309 |
|
Shreya Krishna |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
54.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
285 |
|
Yagmur Aytac |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
54.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
144 |
|
Alicia Öhrström |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
54.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
189 |
|
Rebecca Klinga |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
54.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
365 |
|
Aliki Keramida |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
54.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
50 |
|
Charlotte Thulin |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
33 |
|
Tillie Bloom |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
184 |
|
Lilly Alsén |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
55.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
56 |
|
Ingrid Fex |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
56.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
48 |
|
Emilia Kopec Öhrström |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
56.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
27 |
|
Saha Bihbodzade |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
56.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
359 |
|
Eleonora Thor |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
56.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
58 |
|
Klara Fex |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
57.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
278 |
|
Cornelia Blomqvist |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
57.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
185 |
|
Melina Sjöstrand |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
58.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
145 |
|
Moa Linnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
58.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
35 |
|
Clara Coello Petters |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
58.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
187 |
|
Märta Heneryd |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
58.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
31 |
|
Leia Javier |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
59.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
83 |
|
Laura Lambrigger |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:00.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
59 |
|
Lily Namazi |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:02.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
286 |
|
Olivia Bengtsson |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
227 |
|
Millie Tidey |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:04.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
2 |
|
Astrid Lyberg |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:04.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
29 |
|
Aura Guadad |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:04.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
226 |
|
Aurora Menacho |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:05.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
269 |
|
Joline Borensjö |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:08.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
6 |
|
Ingrid Pedersen |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
54 |
|
Henny Haglund Åhlqvist |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
214 |
|
Sigrid von Seth |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
364 |
|
Alexandra Murikoff |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:04 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Bröstsim Pojkar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
166 |
|
Linus Persson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
47.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
253 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
47.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
47.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
37 |
|
Malte Forsberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
49.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
82 |
|
Ludwig Mäler |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
63 |
|
Nils Hjertsson Winberg |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
50.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
177 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
50.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
250 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
51.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
192 |
|
Yuxi Zhu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
51.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
70 |
|
Caspian Namazi |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
51.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
137 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
52.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
350 |
|
Floyd Karlmark |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
53.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
256 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
53.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
34 |
|
Yngve Blixt |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
42 |
|
Troj Sundberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
171 |
|
Juliuz Sjöström Salom |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
55.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
68 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
55.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
257 |
|
Axel Barat |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
55.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
246 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
55.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
28 |
|
Ecio Cameron |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
56.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
219 |
|
Gergoriy Tretyak |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
56.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
252 |
|
Robin Meller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
56.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
191 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
57.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
254 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
58.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
26 |
|
Nikodemus Kahsay |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
58.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
265 |
|
Dante Gavric |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
59.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
55 |
|
Hugo Sahlström |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:00.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
267 |
|
Frank Aaltonen |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:01.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
64 |
|
Oliver Glycerio Balleste |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:04.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
51 |
|
Erik Blixt |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
369 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
1 |
|
Elias Roos |
2012 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4 |
|
Pedro Höfer |
2013 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
66 |
|
Thor Nyman |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
270 |
|
Lukas Stålberg |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
373 |
|
Viggo Glimring |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
363 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
100m Fjärilsim Flickor A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
152 |
|
Sofia Travar |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:13.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
85 |
|
Ella Lind |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:13.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
238 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Agnes Elmquist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Vilma Holmer |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:18.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
150 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
244 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:21.72 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
8 |
153 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:22.53 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
8 |
|
Astrid Lerne |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:23.33 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
164 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
46 |
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:26.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
142 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:30.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
236 |
|
Lina Alfani |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:30.45 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
115 |
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:32.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
45 |
|
Leah Demirian |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
169 |
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
139 |
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:34.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
199 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
138 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
235 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:37.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
148 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:37.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
165 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:43.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
352 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
349 |
|
Ellie Ohlin |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
371 |
|
Randi Lo Sellén |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
356 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:05 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
100m Fjärilsim Pojkar A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
228 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:06.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
384 |
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:09.34 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
330 |
|
Alexander Andrason |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:12.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
9 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
149 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:18.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
205 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
234 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:23.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
10 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:25.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
160 |
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
194 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
336 |
|
Theo Frödin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
374 |
|
Pranshu Manocha |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
353 |
|
Jonah Toorell |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
354 |
|
Jonas Granstedt |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
156 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
146 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50m Fjärilsim Flickor B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
198 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
36.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
231 |
|
Elin Bengtsson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
37.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
140 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
38.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
74 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
38.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
155 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
310 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
40.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
71 |
|
Ella Wrang |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
40.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
248 |
|
Cassandra Edwards |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
41.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
204 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
41.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
251 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
42.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
362 |
|
Tova Björklund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
42.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
143 |
|
Alice Thunström |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
360 |
|
Lara Alzghoul |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
249 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
182 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
47.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
23 |
|
Freja Ahlén |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
48.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
145 |
|
Moa Linnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
48.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
359 |
|
Eleonora Thor |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
51.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
144 |
|
Alicia Öhrström |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
51.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
41 |
|
Darina Smit |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
54.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
184 |
|
Lilly Alsén |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
55.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
3 |
|
Nellie Donoso Hammar |
2012 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
365 |
|
Aliki Keramida |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
309 |
|
Shreya Krishna |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
325 |
|
Elin Skarstedt |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
6 |
|
Ingrid Pedersen |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
364 |
|
Alexandra Murikoff |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
2 |
|
Astrid Lyberg |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
27 |
|
Saha Bihbodzade |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
368 |
|
Leni Grela |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
50m Fjärilsim Pojkar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
178 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
253 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
257 |
|
Axel Barat |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
41.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
82 |
|
Ludwig Mäler |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
41.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
137 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
42.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
69 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
42.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Caspian Namazi |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
42.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
68 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
44.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Yngve Blixt |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
44.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
37 |
|
Malte Forsberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
47.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
246 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
48.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
166 |
|
Linus Persson |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
52.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
171 |
|
Juliuz Sjöström Salom |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
54.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
42 |
|
Troj Sundberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
350 |
|
Floyd Karlmark |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
369 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Pedro Höfer |
2013 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
1 |
|
Elias Roos |
2012 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
363 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
254 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
192 |
|
Yuxi Zhu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:07 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
200m Bröstsim Flickor A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
153 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:00.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
7 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:09.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
86 |
|
Freja Kroll Hallin |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
242 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
150 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:17.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
233 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:19.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
201 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:20.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
109 |
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
197 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
245 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:30.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
110 |
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
45 |
|
Leah Demirian |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:50.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
385 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:51.31 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
14 |
255 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
152 |
|
Sofia Travar |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
85 |
|
Ella Lind |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
159 |
|
Ella Larsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
67 |
|
Aprilia Sjöberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
151 |
|
Ida Persson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
139 |
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
161 |
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
138 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
79 |
|
Jasmine Forsberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
154 |
|
Vilma Holmer |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
200m Bröstsim Pojkar A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
232 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:56.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
338 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:01.37 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
196 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
3:09.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
149 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:11.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
332 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:24.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
328 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:29.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
44 |
|
David Nyman |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
162 |
|
Christian Inci |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
80 |
|
Liam Javier |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:46.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
336 |
|
Theo Frödin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
160 |
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
234 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
147 |
|
Erik Rodemar |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
206 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
156 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
374 |
|
Pranshu Manocha |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:08 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4x50m Frisim Mixed A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
304 |
|
Johans Tigrar |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:01.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
303 |
|
Andreas Lejon |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:02.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
20 |
|
Danderyd Simklubb |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:06.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
93 |
|
JS sjöhöstar |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:08.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
117 |
|
Spårvägen Simförening |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
344 |
|
Lag Hulken |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
174 |
|
Capybaras |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
305 |
|
Gustavs Geoparder |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:15.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
306 |
|
Gustavs Pantrar |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
175 |
|
Igelkottarna |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:23.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
94 |
|
JS sjöborrar |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:24.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
346 |
|
Lag Spartacus |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:24.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
307 |
|
Gustavs Leoparder |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:27.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
95 |
|
JS sjöstjärnor |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:28.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
376 |
|
Stockholmspolisens IF Simförening |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
96 |
|
JS sjögurkor |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:36.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
378 |
|
Stockholmspolisens IF Simförening lag 2 |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
382 |
|
Stockholmspolisens IF Simförening lag 4 |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
381 |
|
Stockholmspolisens IF Simförening lag 3 |
|
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
2010 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
345 |
|
Lag Gladiatorerna |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
383 |
|
Stockholmspolisens IF Simförening lag 5 |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
100m Frisim Flickor B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
183 |
|
Kitty Law |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:13.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
235 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:15.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
181 |
|
Ida Reinius |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
1:15.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
187 |
|
Märta Heneryd |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:16.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
155 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:19.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
74 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:20.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
167 |
|
Alicia Nguyen Le |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:21.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
310 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
71 |
|
Ella Wrang |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
184 |
|
Lilly Alsén |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
1:23.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
23 |
|
Freja Ahlén |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:25.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Saha Bihbodzade |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:29.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
251 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:30.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
190 |
|
Tilda Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
38 |
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:30.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
249 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
41 |
|
Darina Smit |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
182 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
226 |
|
Aurora Menacho |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
144 |
|
Alicia Öhrström |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:38.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
35 |
|
Clara Coello Petters |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:38.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
285 |
|
Yagmur Aytac |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:38.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
185 |
|
Melina Sjöstrand |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
227 |
|
Millie Tidey |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:47.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50 |
|
Charlotte Thulin |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
31 |
|
Leia Javier |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
180 |
|
Hjördis Sandberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
29 |
|
Aura Guadad |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
56 |
|
Ingrid Fex |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
59 |
|
Lily Namazi |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
83 |
|
Laura Lambrigger |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
33 |
|
Tillie Bloom |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
58 |
|
Klara Fex |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
277 |
|
Alice Brost |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
186 |
|
Mia Ristevska |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
189 |
|
Rebecca Klinga |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
188 |
|
Nora Baraka |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
100m Frisim Pojkar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
191 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:18.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
82 |
|
Ludwig Mäler |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:19.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
69 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:20.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
253 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
137 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
70 |
|
Caspian Namazi |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
68 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
257 |
|
Axel Barat |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
254 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:28.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
37 |
|
Malte Forsberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
246 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:29.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
34 |
|
Yngve Blixt |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:31.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
177 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:32.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
252 |
|
Robin Meller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:34.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
42 |
|
Troj Sundberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:36.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
192 |
|
Yuxi Zhu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
1:37.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
247 |
|
Marcus Karlsson |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
28 |
|
Ecio Cameron |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:43.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
250 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:47.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
256 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:48.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Elias Roos |
2012 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
219 |
|
Gergoriy Tretyak |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
63 |
|
Nils Hjertsson Winberg |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
171 |
|
Juliuz Sjöström Salom |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
100m Bröstsim Flickor A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
152 |
|
Sofia Travar |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
154 |
|
Vilma Holmer |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:20.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
153 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Louise Engström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
47 |
|
Agnes Elmquist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:27.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
233 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
109 |
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:30.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
150 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
242 |
|
Selena Afoworki |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:31.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
238 |
|
Nathalie Falk |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
236 |
|
Lina Alfani |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:32.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
243 |
|
Stina Fleck |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
169 |
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:34.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
340 |
|
Wilma Skarstedt |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:36.83 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
15 |
240 |
|
Rebecka Almroth |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
164 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
79 |
|
Jasmine Forsberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:38.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
138 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:38.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
21 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:39.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
142 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:39.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
170 |
|
Tova Björk |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
198 |
|
Emily Hedlund |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:41.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
45 |
|
Leah Demirian |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:41.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
165 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:42.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
161 |
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
241 |
|
Selma Ånöstam |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:42.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
46 |
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:42.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
207 |
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:43.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
322 |
|
Liyonie Withana |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:43.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
318 |
|
Maria Grigoriadou |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:43.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
148 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:43.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
385 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:43.66 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
33 |
323 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:44.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
140 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
67 |
|
Aprilia Sjöberg |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
237 |
|
Linn Bengtsson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:47.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
110 |
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:47.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
255 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:48.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
116 |
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:49.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
113 |
|
Astrid Lindkvist |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:50.34 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
193 |
|
Akina Sehasa Meddegoda Gedara |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:50.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
114 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:51.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
314 |
|
Molly Green |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:52.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
24 |
|
Robina Bahi |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:54.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
25 |
|
Alexie Sjölin |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:54.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
258 |
|
Daisy Andreasson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:56.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
36 |
|
Afomia Dubois |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:57.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
352 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:57.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
39 |
|
Tilde Hall |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:57.86 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
43 |
|
Nadia Firouzi |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
316 |
|
Petra Hammes |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:59.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
317 |
|
Julia Figuera |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:00.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
141 |
|
Denise Hedman |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:03.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
356 |
|
Sara Svensson |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:05.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
349 |
|
Ellie Ohlin |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
159 |
|
Ella Larsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
139 |
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
371 |
|
Randi Lo Sellén |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
163 |
|
Olivia Bengtsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
145 |
|
Moa Linnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:11 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
100m Bröstsim Pojkar A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
398 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:19.67 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
2 |
338 |
|
Oscar Walfridsson |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:21.43 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
232 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:22.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
228 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
330 |
|
Alexander Andrason |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
234 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
160 |
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
384 |
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:28.30 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
9 |
229 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:28.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
9 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
332 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:29.47 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
328 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:29.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
149 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:30.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
196 |
|
Cian Lilliesköld |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:31.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
10 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
1:32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
112 |
|
Gustaf Lundgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
194 |
|
Bamse Karjanmaa |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
206 |
|
Tage Carlén |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:36.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
156 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:38.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
336 |
|
Theo Frödin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:39.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
44 |
|
David Nyman |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:41.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
162 |
|
Christian Inci |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:41.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
179 |
|
Alexander Wettle |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:42.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
327 |
|
Karl Ansara |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:42.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
111 |
|
Gabriel Lundgren |
2011 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:43.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
146 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:45.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
324 |
|
Liam Sterby |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:46.05 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
331 |
|
Deran Soysüren |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:47.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
80 |
|
Liam Javier |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:48.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
158 |
|
Douglas Hanikat |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:49.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
374 |
|
Pranshu Manocha |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
1:53.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
81 |
|
Lucas Zaito |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:57.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
335 |
|
Max Shatkus |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:57.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
334 |
|
Ludvig Franzen |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
1:59.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
353 |
|
Jonah Toorell |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
2:11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
326 |
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
354 |
|
Jonas Granstedt |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
50m Ryggsim Flickor B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
231 |
|
Elin Bengtsson |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
235 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
38.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
155 |
|
Moa Manley |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
39.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
310 |
|
Michkat Abdi Bulhan |
2012 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
40.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
74 |
|
Inés Mitteau-ryr |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
183 |
|
Kitty Law |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
42.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
248 |
|
Cassandra Edwards |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
43.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
71 |
|
Ella Wrang |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
43.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
23 |
|
Freja Ahlén |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
43.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
159 |
|
Ella Larsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
43.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
360 |
|
Lara Alzghoul |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
44.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
214 |
|
Sigrid von Seth |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
44.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
41 |
|
Darina Smit |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
46.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
249 |
|
Cleo Tidey |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
38 |
|
Mindra Haglund Åhlqvist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
46.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
182 |
|
Kerstin Lundström |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
46.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
251 |
|
Nova Borensjö |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
47.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
181 |
|
Ida Reinius |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
47.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
359 |
|
Eleonora Thor |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
47.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
141 |
|
Denise Hedman |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
48.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
167 |
|
Alicia Nguyen Le |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
48.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
187 |
|
Märta Heneryd |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
48.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
145 |
|
Moa Linnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
48.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
255 |
|
Tuva Burström |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
362 |
|
Tova Björklund |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
48.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
144 |
|
Alicia Öhrström |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
40 |
|
Lourdes Shaya |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
49.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
184 |
|
Lilly Alsén |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
49.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
27 |
|
Saha Bihbodzade |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
49.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
364 |
|
Alexandra Murikoff |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
49.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
190 |
|
Tilda Malmberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
49.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
404 |
|
Mia Pelletier-Owalekar |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
49.69 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
33 |
31 |
|
Leia Javier |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
49.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
189 |
|
Rebecca Klinga |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
50.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
185 |
|
Melina Sjöstrand |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
50.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
35 |
|
Clara Coello Petters |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
50.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
186 |
|
Mia Ristevska |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
50.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
2 |
|
Astrid Lyberg |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
51.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
48 |
|
Emilia Kopec Öhrström |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
51.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
58 |
|
Klara Fex |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
52.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
83 |
|
Laura Lambrigger |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
52.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
227 |
|
Millie Tidey |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
188 |
|
Nora Baraka |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
52.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
285 |
|
Yagmur Aytac |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
52.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
33 |
|
Tillie Bloom |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
53.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
226 |
|
Aurora Menacho |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
53.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
286 |
|
Olivia Bengtsson |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
53.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
278 |
|
Cornelia Blomqvist |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
54.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
56 |
|
Ingrid Fex |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
54.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
29 |
|
Aura Guadad |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
55.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
180 |
|
Hjördis Sandberg |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
50 |
|
Charlotte Thulin |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
57.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
269 |
|
Joline Borensjö |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
57.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
59 |
|
Lily Namazi |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
58.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
54 |
|
Henny Haglund Åhlqvist |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:03.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
266 |
|
Elise Jägemar |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:06.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
264 |
|
Cornelia Lai |
2014 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
1:08.67 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
368 |
|
Leni Grela |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
277 |
|
Alice Brost |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
6 |
|
Ingrid Pedersen |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:12 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
50m Ryggsim Pojkar B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
146 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
36.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
160 |
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
38.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
178 |
|
Alexander Clason |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
38.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
82 |
|
Ludwig Mäler |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
41.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
137 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
43.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
69 |
|
Philip Demirian |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
43.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
70 |
|
Caspian Namazi |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
43.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
192 |
|
Yuxi Zhu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
44.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
34 |
|
Yngve Blixt |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
44.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
252 |
|
Robin Meller |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
253 |
|
Eneas Von Walden |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
246 |
|
Josef Alfani |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
46.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
42 |
|
Troj Sundberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
46.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
68 |
|
Arvid Karlqvist |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
46.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
254 |
|
Nathan Afoworki |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
37 |
|
Malte Forsberg |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
47.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
250 |
|
Benke Johansson |
2012 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
47.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
158 |
|
Douglas Hanikat |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
47.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
256 |
|
Philip Frisk Garcia |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
47.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
350 |
|
Floyd Karlmark |
2012 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
47.98 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
1 |
|
Elias Roos |
2012 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
48.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
191 |
|
Victor Elander Uddhammar |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
50.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
63 |
|
Nils Hjertsson Winberg |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
51.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
171 |
|
Juliuz Sjöström Salom |
2013 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
51.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
177 |
|
Alexander Rylander |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
51.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
216 |
|
Haoyan Yu |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
53.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
28 |
|
Ecio Cameron |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
54.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
247 |
|
Marcus Karlsson |
2013 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
54.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
66 |
|
Thor Nyman |
2014 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
57.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
55 |
|
Hugo Sahlström |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:05.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
26 |
|
Nikodemus Kahsay |
2013 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:06.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
369 |
|
Linus Kopparberg |
2013 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
373 |
|
Viggo Glimring |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
64 |
|
Oliver Glycerio Balleste |
2012 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
5 |
|
Gleb Syrencrantz |
2012 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
363 |
|
Alexander Harteus |
2011 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
51 |
|
Erik Blixt |
2015 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:13 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
200m Ryggsim Flickor A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
239 |
|
Nefeli Antoniou |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:50.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
405 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:50.27 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
148 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:51.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
47 |
|
Agnes Elmquist |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
2:51.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
323 |
|
Tuva Wallner |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:53.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
244 |
|
Tilde Ekman |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:55.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
230 |
|
Claire Luo |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:57.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
241 |
|
Selma Ånöstam |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:57.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
115 |
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
3:00.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
245 |
|
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:01.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
153 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:02.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
150 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:05.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
164 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:08.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
46 |
|
Moa Löf |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:09.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
45 |
|
Leah Demirian |
2011 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:09.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
243 |
|
Stina Fleck |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
3:10.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
152 |
|
Sofia Travar |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
154 |
|
Vilma Holmer |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
114 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
199 |
|
Hedvig Flossing |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
236 |
|
Lina Alfani |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
203 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
140 |
|
Agnez Sjöström Salom |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
161 |
|
Sophie Gunnarsson |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
197 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
201 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
116 |
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
138 |
|
Minnah Lloyd |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
195 |
|
Caroline Hermansson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
235 |
|
Julienne Falk |
2011 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
139 |
|
Selena Stojanovic |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
233 |
|
Ida Renholm |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
208 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
21 |
|
Dilvin Altuntas |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
200 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:14 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arena Vilunda Knatte 2023
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 1 apr 2023 till den 2 apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
200m Ryggsim Pojkar A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
228 |
|
Axel Svahn |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:24.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
232 |
|
Elton Rosén |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:43.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
9 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
2:45.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
384 |
|
Rastin Mortezaei Semnani |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
2:46.88 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
5 |
149 |
|
Dennis Pavlovic Cano |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
2:49.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
234 |
|
Jesselton von Walden |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
2:57.00 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
332 |
|
Hugo Vallin |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
2:59.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
333 |
|
Joel Köhn |
2010 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
3:03.90 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
11 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
3:06.77 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
80 |
|
Liam Javier |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:18.18 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
44 |
|
David Nyman |
2010 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
3:29.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
205 |
|
Maximilliam Hamilton |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
10 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
229 |
|
Bosse Johansson |
2010 |
Väsby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
156 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
326 |
|
Eddie Johansson |
2011 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
17 |
146 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
202 |
|
Ludvig Fredholm |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-30 17:33:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|