Program for Kringelsim 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 4 Söndag 19/2 Klockan 15.30 (Insim kl. 14.00-15.20)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sydpoolen |
Arrangör: |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 18 feb 2023 till den 19 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 55, 100m Medley Herrar
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
2 |
|
Theo Aster |
2009 |
ÖSMO SS |
1:30.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
3 |
|
Yngve Järgenstedt |
2009 |
SS04 |
1:25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
4 |
|
Andreas Kvist |
2009 |
ÖSMO SS |
1:16.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
5 |
|
Nikola Boskov |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
1:17.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
6 |
|
Linus Kramar |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
|
Samuel Flodén |
2009 |
BOTK-RÖNN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 55, 100m Medley Herrar |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
1 |
|
Martin Oskarsson |
2009 |
ÖSMO SS |
1:13.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
2 |
|
Jonathan Johansson |
2008 |
ESKILSTUNA |
1:10.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
178 |
3 |
|
Jonas Kvist |
2006 |
ÖSMO SS |
1:07.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
4 |
|
Gabriel Romero |
2006 |
SPIF SF |
1:07.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
5 |
|
Olle Jansten |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:07.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
6 |
|
Hanliang Xie |
2006 |
ESKILSTUNA |
1:10.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
7 |
|
Robin Andersson |
2009 |
ÖSMO SS |
1:11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
8 |
|
Casper Karlsson Juupaluoma |
2007 |
ESKILSTUNA |
1:13.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-19 15:16:55 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap |
|
|
|
|