Ohjelma Skomakardoppet 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 2, lördag 4/3 kl 15:00 (insim 13.30)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Allébadet |
Arrangör: |
Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 4 mar 2023 till den 5 mar 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
400m Frisim po. A,B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
121 |
|
Leo Karlsson |
2006 |
Örebro Simallians |
SWE |
4:05.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
44 |
|
Elliot Fielder |
2003 |
Motala Simsällskap |
SWE |
4:15.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
118 |
|
Oscar Wilhelmsson |
2002 |
Örebro Simallians |
SWE |
4:16.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
54 |
|
Arthur Forsfält |
2008 |
Motala Simsällskap |
SWE |
4:19.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
125 |
|
August Jansson |
2005 |
Örebro Simallians |
SWE |
4:29.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
4 |
|
Alvar Aktner |
2006 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
4:38.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
8 |
|
Kasper Glawing |
2008 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
4:44.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
126 |
|
Emil Jörstad |
2008 |
Örebro Simallians |
SWE |
5:02.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
22 |
|
Emil Östemar |
2007 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
5:06.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
117 |
|
Aaron Backman |
2009 |
Örebro Simallians |
SWE |
5:31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
30 |
|
Liam Gustafsson |
2009 |
Grums Simsällskap |
SWE |
5:36.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
68 |
|
Lukas Andersson |
2009 |
Säffle Simsällskap |
SWE |
5:55.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
34 |
|
Vidar Hellquist |
2009 |
Karlskoga Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
35 |
|
Melker Tollstoy |
2009 |
Karlskoga Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
40 |
|
Milton Karlsson Linander |
2008 |
Karlskoga Simförening |
SWE |
|
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-03-02 19:40:34 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Hallsberg Kumla Simklubb |
|
|
|
|