Ohjelma Danish Open 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Bellahøj Svømmestadion |
Arrangør |
SvømDanmark & Hovedstadens Svømmeklu |
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
1. apr 2023 to 4. apr 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
DR |
4:03.98 |
|
Lotte Friis |
1988 |
Herlev Svømning (DEN) |
London (GBR) |
29-07-2012 |
|
|
DJR |
4:14.61 |
|
Amalie Emma Thomsen |
1994 |
Sigma Swim Allerød (DEN |
Helsinki (FIN) |
15-07-2010 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
327 |
|
Helena Rosendahl Bach |
2000 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:09.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
149 |
|
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:16.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
419 |
|
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:20.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
400 |
|
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
Vallensbæk IF Af 1939 |
DEN |
4:20.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
431 |
|
Anne Thastrup-Hansen |
2006 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
4:20.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
337 |
|
Thea Søe Bach |
2002 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
170 |
|
Sofie Maagøe |
2003 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:23.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
64 |
|
Maria Debes Lund |
2003 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:23.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Kristina Orban |
2004 |
Malmö Kappsimningsklubb |
SWE |
4:25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
162 |
|
Matilde Maagøe |
2007 |
Hovedstadens Svømmeklub |
DEN |
4:27.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
195 |
|
Michelle Mortensen |
2002 |
Herlev Svømning |
DEN |
4:28.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
81 |
|
Andrea Lindberg Vedøe |
2006 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:28.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
324 |
|
Emma Kutsko Jensen |
2004 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
4:28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
70 |
|
Kajsa G. Christensen |
2004 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:29.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
227 |
|
Caroline Trøjgaard |
2005 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
4:31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
265 |
|
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:31.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
378 |
|
Helena Hvid Hansen |
2001 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:31.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
441 |
|
Laura Marie Dige |
2004 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
4:32.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
60 |
|
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
Sigma Swim Birkerød |
DEN |
4:33.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
445 |
|
Anne Katrine Dige |
2006 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
4:34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
267 |
|
Silje Nygaard Engedal |
2007 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
4:35.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
123 |
|
Amanda Liechti |
2008 |
Køge Svømmeklub |
DEN |
4:36.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
78 |
|
Simone Stenberg |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:36.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
382 |
|
Emma Nørskov |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
4:39.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
75 |
|
Isabella Flach |
2008 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
4:40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
414 |
|
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
Svømmeklubben MK31 |
DEN |
4:41.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
92 |
|
Freja Zaugg Rasmussen |
2008 |
Ringe Svømme Klub |
DEN |
4:43.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
50 |
|
Silje Rasmussen |
2008 |
A6 Slangerup Svømmeklub |
DEN |
4:47.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
39 |
|
Celia El Maghili Fisker |
2003 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
9:05.57 |
|
S7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
03-04-2023 19:32.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
|
|