Ohjelma ICA Supermarket Cup 2023
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Osby Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 11 feb 2023 till den 12 feb 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
25m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-13 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
28 |
|
Maja Eriksson |
2010 |
Lönsboda Simsällskap |
SWE |
19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
94 |
|
Agnes Ehrenskär |
2010 |
Simklubben Stimmet |
SWE |
20.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
61 |
|
Linnea Skog Kronvall |
2010 |
Osby Simsällskap |
SWE |
20.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
32 |
|
Ellen Videvong |
2010 |
Lönsboda Simsällskap |
SWE |
21.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
120 |
|
Alida Axelsson |
2010 |
Ljungby Simsällskap |
SWE |
25.13 |
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
Älmhults Simsällskap |
|
|
|
|
|
139 |
Dita Franclova |
2010 |
SWE |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
Älmhults Simsällskap |
|
|
|
|
|
130 |
Rishita Ganguly |
2010 |
SWE |
|
14-15 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
50 |
|
Signe Malmberg |
2008 |
Osby Simsällskap |
SWE |
15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
51 |
|
Ella Nord |
2009 |
Osby Simsällskap |
SWE |
16.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
93 |
|
Signe Nilsson |
2008 |
Simklubben Stimmet |
SWE |
17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
90 |
|
Hedda Bergendorff |
2009 |
Simklubben Stimmet |
SWE |
19.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
89 |
|
Ella Franvin |
2009 |
Simklubben Stimmet |
SWE |
20.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
23 |
|
Astrid Persson |
2009 |
Simsällskapet Delfin |
SWE |
22.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
37 |
|
Victoría Dís Einarsdóttir |
2009 |
Osby Simsällskap |
SWE |
23.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
30 |
|
Bella Lee |
2009 |
Lönsboda Simsällskap |
SWE |
27.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
91 |
|
Linn Gummerus |
2009 |
Simklubben Stimmet |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
11 |
|
Elisa Ungureanu |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Ellen Svensson |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
27 |
|
Elsa Andersson |
2009 |
Lönsboda Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
12 |
|
Ellen Vendel |
2009 |
Bromöllaortens Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 och äldre |
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
|
Status |
|
1 |
41 |
|
Ronja Bjerg |
2007 |
Osby Simsällskap |
SWE |
16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
24 |
|
Emelie Skoog |
2007 |
Simsällskapet Delfin |
SWE |
18.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
119 |
|
Adila Alizada |
2007 |
Ljungby Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-02-11 11:27:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Osby Simsällskap |
|
|
|
|