Program för UGP1 2023, Falköping
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Odenbadet |
Arrangör: |
VSSF & Falköpings SS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jan 2023 till den 29 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
|
Sanna Bodeklint |
2008 |
ELFSBORG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
3 |
|
Penny Norrlander |
2010 |
ELFSBORG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
4 |
|
Alva Finnäs |
2009 |
MASS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
1 |
|
Molly Markusson |
2010 |
TROLLHÄTTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
|
Irma Thång |
2010 |
TROLLHÄTTA |
1:47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
3 |
|
Hatice Atac |
2010 |
TROLLHÄTTA |
1:43.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
4 |
|
Maria Torres Perez |
2010 |
MASS |
1:45.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
5 |
|
Molly Bengtsson |
2010 |
VARBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
1 |
|
Freija Carlsson |
2010 |
TROLLHÄTTA |
1:35.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
2 |
|
Emma Böhrén |
2008 |
ELFSBORG |
1:28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
3 |
|
Nova Gaede |
2009 |
MARIESTAD |
1:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
4 |
|
Julia Olsson |
2006 |
TROLLHÄTTA |
1:27.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
5 |
|
Alva Dahlqvist |
2009 |
ELFSBORG |
1:31.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
6 |
|
Klara Dalqvist |
2010 |
MASS |
1:41.72 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
1 |
|
Celia Höglund |
2010 |
MASS |
1:26.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
2 |
|
Leia Kayal |
2010 |
VARBERG |
1:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
3 |
|
Moa Gårdman |
2008 |
MASS |
1:23.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Clara Jonsson |
2006 |
FALKÖPING |
1:24.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
5 |
|
Elin Hillström |
2007 |
MASS |
1:25.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
6 |
|
Maja Movitz |
2008 |
TROLLHÄTTA |
1:26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
1 |
|
Clara Hansson |
2009 |
SK 1970 |
1:20.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
|
Fatima Atac |
2009 |
TROLLHÄTTA |
1:18.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
3 |
|
Linnea Dicander |
2009 |
MASS |
1:17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
4 |
|
Tilda Flyckt |
2010 |
ELFSBORG |
1:18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
5 |
|
Regina Zana |
2010 |
TROLLHÄTTA |
1:18.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
6 |
|
Elvira Wennersten |
2008 |
TROLLHÄTTA |
1:23.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
1 |
|
Tilde Haugsnes |
2007 |
MASS |
1:13.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
2 |
|
Emmy Fjeld |
2006 |
ELFSBORG |
1:10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
3 |
|
Ella Flyckt |
2007 |
ELFSBORG |
1:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Lovisa Stokke Eriksson |
2006 |
MASS |
1:10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
5 |
|
Hanna Carlsson |
2006 |
TROLLHÄTTA |
1:13.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
6 |
|
Tilda Mildh |
2006 |
TROLLHÄTTA |
1:16.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-29 06:57:31 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|