Program för UGP1 2023, Falköping
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 3
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Odenbadet |
Arrangör: |
VSSF & Falköpings SS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jan 2023 till den 29 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
2 |
|
Olle Jacobsson |
2009 |
MASS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
3 |
|
Arian Tahmasebi |
2009 |
ELFSBORG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
4 |
|
Nabil Kayal |
2009 |
VARBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
1 |
|
Alexander Neuman |
2009 |
MASS |
3:16.94 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
2 |
|
Anton Mattsson |
2009 |
TROLLHÄTTA |
3:14.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
3 |
|
Benedikt Danielsson |
2009 |
MASS |
3:01.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
4 |
|
Vilgot Larsson |
2008 |
MASS |
3:08.28 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Elias Linder |
2009 |
FALKÖPING |
3:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
6 |
|
Jack Eriksson |
2010 |
SK 1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
1 |
|
Jon Ingvar Eythorsson |
2010 |
MASS |
2:46.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Sean Hjelm |
2009 |
ELFSBORG |
2:40.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
3 |
|
Filip Andersson |
2010 |
TROLLHÄTTA |
2:37.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
4 |
|
Hugo Bergelin |
2009 |
MASS |
2:39.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
5 |
|
Jonas Bjerklund |
2009 |
MASS |
2:45.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
6 |
|
Bosse Lövbrand |
2008 |
TROLLHÄTTA |
2:47.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
1 |
|
Elis Brandberg |
2010 |
MASS |
2:30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
2 |
|
Samuel Kapitanov |
2010 |
ELFSBORG |
2:25.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
3 |
|
Rasmus Olsson |
2008 |
TROLLHÄTTA |
2:22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Sigge Fredriksson |
2009 |
ELFSBORG |
2:23.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Elliott Kantola |
2010 |
ELFSBORG |
2:28.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
6 |
|
Philip Hansson |
2007 |
SK 1970 |
2:31.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
1 |
|
Isak Henly |
2009 |
ELFSBORG |
2:19.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
2 |
|
Edvin Pettersson |
2008 |
SK ALINGSÅ |
2:16.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
3 |
|
Hugo Svensson |
2008 |
VARBERG |
2:12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
4 |
|
Max Lind |
2007 |
FALKÖPING |
2:14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
5 |
|
Joel Stenström |
2009 |
VARBERG |
2:16.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
6 |
|
Simon Olofsson |
2007 |
TROLLHÄTTA |
2:20.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-29 06:56:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Falköpings Simsällskap |
|
|
|
|