Startliste for UGP 1 2023 (25m), Motala
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Motala SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jan 2023 till den 29 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
100m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
115 |
|
Gustav Fahlström |
2005 |
Motala Simsällskap |
SWE |
59.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
109 |
|
Edvin Karlsson |
2004 |
Motala Simsällskap |
SWE |
1:02.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
97 |
|
Hugo Danielsson |
2007 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:06.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
25 |
|
Bobo Leijon |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
154 |
|
Aldin Mandzo |
2004 |
Swim Power Simidrottsförening |
SWE |
1:07.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
118 |
|
Elliot Fielder |
2003 |
Motala Simsällskap |
SWE |
1:07.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
29 |
|
Melvin Lutgård |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:08.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
121 |
|
Arthur Forsfält |
2008 |
Motala Simsällskap |
SWE |
1:08.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
32 |
|
Theo Ekblad |
2008 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:08.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
151 |
|
Elias Kvarnstedt |
2008 |
Skövde Simsällskap |
SWE |
1:11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
8 |
|
Emil Östemar |
2007 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:11.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
110 |
|
Troy Eriksson |
2006 |
Motala Simsällskap |
SWE |
1:15.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
93 |
|
Ture Lillskogen |
2009 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:16.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
31 |
|
Teodor Röme |
2006 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:16.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
126 |
|
Benjamin Baca |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:17.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
4 |
|
Oliver Rydell |
2009 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:22.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
68 |
|
Niklas Bergqvist |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:22.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
6 |
|
Samuel Sponn |
2010 |
Finspångs Simklubb |
SWE |
1:23.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
120 |
|
Karl Persson |
2006 |
Motala Simsällskap |
SWE |
1:25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
64 |
|
Carl Eldh |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:25.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
77 |
|
Harald Eng |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:26.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
63 |
|
Alvin Stjernqvist |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:28.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
65 |
|
Gustav Rosén |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:28.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
127 |
|
Samuel Thunberg |
2009 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:30.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
76 |
|
Emil Högfors |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
104 |
|
Alfred Kalms |
2010 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:32.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
159 |
|
Rasmus Larsson |
2009 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
131 |
|
Victor Alacam |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:34.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
55 |
|
Szymon Xawery Kubok |
2010 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
59 |
|
Marwin Cronholm |
2010 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:37.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
58 |
|
Knut Jöngren |
2010 |
Jönköpings Simsällskap |
SWE |
1:40.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
75 |
|
Axel Bodefalk |
2011 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
1:41.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
141 |
|
Simon Habib |
2009 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
105 |
|
Carl Moestedt |
2011 |
Linköpings Allmänna SS |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
145 |
|
Martin Rahachou |
2009 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-27 16:36:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Motala Simsällskap |
|
|
|
|