Startliste for Höstsimiaden 2022, Forsgrenska badet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 4
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Höstsimiaden 2022, Forsgrenska
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Forsgrenska badet |
Arrangör: |
SDF & SK Neptun |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 3 dec 2022 till den 4 dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
100m Ryggsim Damer 12 år |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
897 |
|
Viveca Ahuja Lundberg |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
929 |
|
Katarina Alkas Alias |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:30.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
367 |
|
Sofia Andrén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
260 |
|
Tilde Barton |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
232 |
|
Julia Bergendorff |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
667 |
|
Emilia Berglind |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:47.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
447 |
|
Tova Björk |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:27.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
316 |
|
Vida Brink |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:25.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
362 |
|
Ebba Callberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:39.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
396 |
|
Evangelina Christidou |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:35.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
143 |
|
Christina Crona |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:37.88 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
422 |
|
Sonja Duhlin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:25.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
132 |
|
Nora Lovisa Edin |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
234 |
|
Sofia Emanuelli |
2010 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
1:59.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
927 |
|
Liv Fahlen |
2010 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
1:21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
358 |
|
Signe Feldhof |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
408 |
|
Elvira Fransson |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
366 |
|
Francesca Grims Medici |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:42.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
166 |
|
Asta Heggland Bylund |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
284 |
|
Ada Hjort Mowitz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
261 |
|
Valentina Isakovic |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:36.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
281 |
|
Ella Jarting |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:49.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
673 |
|
Signe Johansson |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:45.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
578 |
|
Wilda Johansson |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:43.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
908 |
|
Gloria Karlmark |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
361 |
|
Svea Knagge |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
360 |
|
Silja Kristjansdottir |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
663 |
|
My Kummu |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:38.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
387 |
|
Vera Landegren |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:24.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
918 |
|
Ida Ledensjö |
2010 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
133 |
|
Alma Leinder |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:28.68 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
150 |
|
Emilia Lindberg |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
446 |
|
Elina Lindman |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:34.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
363 |
|
Ida Lövblom |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:30.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
413 |
|
Tuva Magnusson |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:49.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
317 |
|
Sophia Malmgren |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:32.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
424 |
|
Wendela Melin |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:38.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
319 |
|
Ester Mesch |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:40.65 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
664 |
|
Ebba Nordin |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:48.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
579 |
|
Iris Nyberg |
2010 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
1:29.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
135 |
|
Emilia Olsson |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
437 |
|
Ida Persson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:29.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
428 |
|
Jessica Ritmberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
436 |
|
Sanna Rud Bengtsson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
662 |
|
Siri Rundqvist |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
388 |
|
Nisa Rüya Güven |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
1:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
659 |
|
Lovis Samuelsson |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:20.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
255 |
|
Clara Sartor |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
427 |
|
Elsa Sigfelt |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:24.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
256 |
|
Ella Sjökvist |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
1:22.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
429 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:22.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
431 |
|
Nova Svensson |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:33.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
286 |
|
Astrid Tegel |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:34.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
658 |
|
Moa Thurgren |
2010 |
Wisby Simsällskap |
SWE |
1:23.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
297 |
|
Nora Tornberg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
151 |
|
Alicia Uebel |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:16.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
365 |
|
Isabelle Varsanyi |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:40.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
136 |
|
Sonja Walter |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
435 |
|
Olivia Wennerberg |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
1:26.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
364 |
|
Maja Wessén |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
1:33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
335 |
|
Sigrid Wååg |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:38.24 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
146 |
|
Cecilia Yang |
2010 |
Simklubben Neptun |
SWE |
1:31.58 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
338 |
|
Frida Yavuz |
2010 |
Spårvägen Simförening |
SWE |
1:44.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
243 |
|
Stella Österman |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-12-02 19:40:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
|
|
|
|