Program for Duvedoppet 2023
Below are all entry- and startlists shown by session.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Katrineholms SS |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 15 jan 2023 till den 15 jan 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
100m Bröstsim Damer, 13år o äldre |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
9 |
|
Sammi Thai |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
14 |
|
Maja Björkbacka |
2005 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:21.74 |
|
EFT |
|
|
|
|
|
3 |
39 |
|
Tyra Cedervall |
2008 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
1:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Maya-Li Orrego |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:24.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
13 |
|
Agnes Gustafsson |
2007 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:26.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
69 |
|
Leah Norén |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:28.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Isolde Lönn |
2007 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:28.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
12 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:29.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
27 |
|
Alma Alhällen Thell |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
79 |
|
Maja Göthe |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Isabelle Marek |
2008 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:36.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
35 |
|
Lea Sidén |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
125 |
|
Tindra Granfeldt |
2008 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
1:40.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
32 |
|
Freja Svanerö |
2009 |
Eskilstuna Simklubb |
SWE |
1:42.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
84 |
|
Esmeralda Carlberg |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:45.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
83 |
|
Maja Eriksson |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:49.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
129 |
|
Sofia Lannhard |
2010 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
1:49.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
72 |
|
Filippa Baca |
2010 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
1:49.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
46 |
|
Sanna Marjeta |
2001 |
Katrineholms Simsällskap |
SWE |
1:56.40 |
|
SB14 |
|
|
|
|
|
20 |
68 |
|
Maja Blomqvist |
2008 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
133 |
|
Inez Lannhard |
2009 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
132 |
|
Alice Åslund |
2010 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
94 |
|
Julia Brunelius |
2010 |
Nyköpings Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
123 |
|
Denise Englund |
2010 |
Trosabygdens Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-01-15 08:59:15 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Katrineholms Simsällskap |
|
|
|
|