Program for Sigma Cup 2022 - Birkerød
Below are all entry- and startlists shown by session.
Fredag - store svømmere
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startliste |
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Birkerød Svømmehal |
Arrangør |
Sigma Swim |
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
2. dec 2022 to 4. dec 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 50m Butterfly Herrer
|
Direkte finale 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
2 |
|
Julius Karl Johannsson |
2009 |
HOVEDSTAD |
42.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
3 |
|
Carl Hertel |
2009 |
HOVEDSTAD |
36.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
4 |
|
Malias Thirup-Bielefeldt |
2009 |
A6-LAKSEN |
41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Direkte finale 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
1 |
|
Silas Hammer Toftkær |
2009 |
A6-SLANGE |
36.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
2 |
|
Jens Nielsen |
2008 |
A6-JGI |
35.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Raymi Noah Trevino Hansen |
2008 |
ALLERØD |
34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
4 |
|
Aksel Danielsen |
2009 |
ALLERØD |
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
5 |
|
Nicholas Filskov Olsen |
2008 |
HOVEDSTAD |
36.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Direkte finale 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
1 |
|
Eskild T. Hvilsom |
2009 |
HELSINGØR |
33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
2 |
|
Liam Jonasen |
2009 |
GLADSAXE |
33.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
|
Magnus Svane Hartmann |
2008 |
A6-JGI |
31.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
4 |
|
Lukas Højfeldt |
2008 |
BIRKERØD |
31.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
5 |
|
Isaac Hammer Toftkær |
2009 |
A6-SLANGE |
33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
6 |
|
Bertil West |
2009 |
HELSINGØR |
34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 2, 50m Butterfly Herrer |
Direkte finale 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
1 |
|
Tobias Sune Andersen |
2008 |
HELSINGØR |
29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
2 |
|
Damjan Kruc |
2008 |
GLADSAXE |
29.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
3 |
|
Bastian Zahle |
2008 |
HELSINGØR |
27.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
4 |
|
Oliver Ogstrup |
2009 |
GLADSAXE |
28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
5 |
|
Viktor Nymark Føge |
2008 |
HERLEV |
29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
6 |
|
Frey Egholm Høgh |
2008 |
ALLERØD |
30.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
02-12-2022 17:18.07 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Sigma Swim Allerød |
|
|
|
|