Ohjelma Pokal Delfin 2022
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
1. del
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Prijave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
ŠRC Tivoli |
Organizator: |
ŠD Delfin |
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
nov. 6, 2022 to nov. 6, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
200m Prosto Ženske |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abs žensk |
1:53.48 |
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Abu Dhabi (UAE) |
12/16/2021 |
|
|
Mladinke |
1:56.71 |
|
Katja Fain |
2001 |
(SLO) |
Hangčou/Hangzhou (CHN) |
12/11/2018 |
|
|
Kadetinje |
1:57.12 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
1/30/2016 |
|
|
Deklice |
2:02.55 |
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/2/2014 |
|
|
Ml. deklic |
2:13.16 |
|
Urša Bežan Petrič |
1994 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/18/2005 |
|
|
# |
ID |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
Drža va |
Prijavni čas |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
6 |
|
NICOLE INNOCENTI |
2002 |
A.S.D. RARI NANTES ADRIA MONFALONE |
ITA |
2:07.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
21 |
|
ELEONORA ZACCHEO |
2000 |
A.S.D. RARI NANTES ADRIA MONFALONE |
ITA |
2:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
22 |
|
SILVIA ZACCHEO |
2000 |
A.S.D. RARI NANTES ADRIA MONFALONE |
ITA |
2:09.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
8 |
|
NIAMH PATRICIA MC ELROY |
2006 |
A.S.D. RARI NANTES ADRIA MONFALONE |
ITA |
2:10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
11 |
|
GIANNA PANGOS |
1994 |
A.S.D. RARI NANTES ADRIA MONFALONE |
ITA |
2:12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
79 |
|
Lana Poje Mihelič |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:18.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
120 |
|
Tara Ðorđević |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:20.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
49 |
|
Anja Vrščaj |
2005 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:24.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
122 |
|
Ema Vrbinc |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
82 |
|
Mia Križan |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:29.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
80 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:39.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
48 |
|
Nina Tomše |
2008 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
123 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
SLO |
2:41.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
47 |
|
Ema Menoni |
2009 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
SLO |
2:41.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
83 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
SLO |
2:45.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-04 09:07:12 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|