Startliste for Aalborg Cup 2022
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag formiddag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Haraldslund svømmehal |
Arrangør |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
25. nov 2022 to 27. nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
100m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
354 |
|
Karoline Sørensen |
2002 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:03.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
164 |
|
Karoline Kjelstrup |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:03.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
301 |
|
Anna Munk Fuglsang |
2005 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:05.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
158 |
|
Helena V. Elling |
2000 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:05.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
131 |
|
Kristiane Frøslev |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:05.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
410 |
|
Dicte Skov Forsberg |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
85 |
|
Emma Brogaard Krogh |
2007 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:08.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
237 |
|
Freja Røjkjær Rasmussen |
2004 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:08.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
211 |
|
Stine Mejdahl |
2005 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:08.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
163 |
|
Caroline Lærkegaard Hyltoft |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:09.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
51 |
|
Karoline Prang Andersen |
2005 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:09.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
345 |
|
Anna Dora Bernsdorf |
2006 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:09.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
75 |
|
Julie Schleimann |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
64 |
|
Caroline Bomholt Jensen |
2005 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:11.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
128 |
|
Nicoline Aarup Høeg |
2008 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:11.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
358 |
|
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
209 |
|
Line Gjelstrup |
2006 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
234 |
|
Lea Skjærris Lund |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:12.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
69 |
|
Malou Callisen |
2007 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
125 |
|
Ema Ilic |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:12.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
415 |
|
Lærke Svenstrup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
52 |
|
Katrine Kjær Laugesen |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
130 |
|
Nikoline Hedelund Madsen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
254 |
|
Cecilie Borkmann |
2007 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
99 |
|
Marie Pilegaard Køfer |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:14.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
176 |
|
Anni Ruohan Zou |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:14.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
44 |
|
Alma Munk Haugaard |
2007 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
298 |
|
Selma Nygreen Sakic |
2006 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
66 |
|
Iben Thomasen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:14.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
386 |
|
Anne Stæhr |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
476 |
|
Carla Brix Rasmussen |
2006 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
105 |
|
Freja Lucassen |
2007 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
308 |
|
Malene Dithmar |
2006 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:15.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
374 |
|
Idun Kjeldsmark Gregersen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:15.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
355 |
|
Karoline Sander Andersen |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
241 |
|
Frederikke Wiese Jacobsen |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:15.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
20 |
|
Ingrid Kirk Elkjær |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:16.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
359 |
|
Astrid O. Thomassen |
2007 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:16.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
45 |
|
Caroline Rebo Mejlstrup |
2008 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:16.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
417 |
|
Maria Aakmann Andersen |
2004 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:16.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
451 |
|
Sofie Jeppesen |
2007 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:17.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
246 |
|
Ida Siegumfeldt |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
141 |
|
Emma Andersen |
2007 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
113 |
|
Mathilde Lucassen |
2007 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:17.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
259 |
|
Ronja Maria Grønkjær Pedersen |
2009 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:18.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
390 |
|
Alberte Andersen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:18.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
288 |
|
Lærke Stubben Broberg |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
114 |
|
Mia Glerup Nielsen |
2007 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:19.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
457 |
|
Lisa Stenger |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:19.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
73 |
|
Nova V. Støy Toftegaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:19.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
93 |
|
Cecilie Anna Nyborg |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
421 |
|
Frida Flarup |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
398 |
|
Karla Nøhr Rixen |
2008 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:19.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
102 |
|
Amanda Holmberg |
2007 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:20.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
375 |
|
Alberte Knudsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:21.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
343 |
|
Johanne Øland Frøkjær |
2009 |
Thisted Svømmeklub |
DEN |
1:21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
371 |
|
Helene Seidler Madsen |
2009 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
92 |
|
Anna Johanne Holm Bork |
2008 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:22.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
475 |
|
Sofia Jørgensen |
2006 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
70 |
|
Neya Damgaard |
2007 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:22.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
63 |
|
Laura Junker |
2009 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:22.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
19 |
|
Ida K. Laursen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:22.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
62 |
|
Johanne Sørensen |
2008 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
1:23.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
172 |
|
Kirstine Dyg Lerup |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:23.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
316 |
|
Ellen Lindenborg Thomasen |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
41 |
|
Maya Kjær |
2010 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:24.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
466 |
|
Mai Murata-Broberg |
2008 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
1:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
89 |
|
Agnes Seneca |
2010 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:24.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
87 |
|
Astrid Martinez Vestergaard |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:24.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
23 |
|
Zenia Lüneborg |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
479 |
|
Sofie Maarbjerg Toft |
2006 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:24.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
286 |
|
Astrid Munk Fuglsang |
2009 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:25.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
261 |
|
Josefine S. Overgaard |
2007 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
379 |
|
Camilla H Graversen |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:25.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
311 |
|
Isabella Terp |
2008 |
Svømmeklubben SMUT Terndrup |
DEN |
1:26.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
439 |
|
Kamilla Ruseng Henriksen |
2007 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
287 |
|
Sofie Egholm |
2009 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
462 |
|
Anne Holm |
2009 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
28 |
|
Nelle Krogh |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
207 |
|
Hilde Jørgensen |
2009 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:27.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
409 |
|
Laura Kibsgaard |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:27.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
266 |
|
Liv Skulbøl Stryhn |
2008 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:28.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
422 |
|
Solvei Hjorth Melhedegaard |
2008 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:28.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
331 |
|
Freja Christensen |
2006 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
383 |
|
Medina Munch-Elvstrøm |
2010 |
Vejle Svømmeklub |
DEN |
1:29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
178 |
|
Frida Sørensen |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:29.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
65 |
|
Emilie Hermansen |
2008 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:30.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
330 |
|
Anne Sofie Lyngdahl |
2008 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
|
Cecilie Høeg Pedersen |
2009 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
456 |
|
Agnes Brix Rasmussen |
2008 |
Aabybro Svømmeklub |
DEN |
1:30.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
424 |
|
Signe Flarup |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:31.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
441 |
|
Freja Dahl |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:31.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
39 |
|
Noa Skousgaard Linding |
2010 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:32.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
200 |
|
Sophia Borkmann |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
323 |
|
Lilly Gade Jørgensen |
2009 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:32.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
68 |
|
Matilde Gårdbo Hellegaard |
2009 |
Brønderslev SK08 |
DEN |
1:32.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
186 |
|
Annamai Dybdal |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:33.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
242 |
|
Cecilie Have Pedersen |
2008 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:33.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
199 |
|
Signe Mørch |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:33.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
40 |
|
Marie Mølbæk Schwab |
2011 |
Hobro Svømmeklub |
DEN |
1:34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
235 |
|
Laura Skjærris Lund |
2011 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:34.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
267 |
|
Alvilda-Augusta Østergaard |
2010 |
Svømmeklubben Nord |
DEN |
1:34.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
177 |
|
Filippa Læborg |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:35.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
3 |
|
Liva Overholt Krogh |
2009 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
435 |
|
Anna Westing |
2011 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:35.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
31 |
|
Katrine Krath |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:36.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
185 |
|
Andrea Mørk |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:37.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
108 |
481 |
|
Karoline Søe Axelsen |
2006 |
Holstebro Svømme Club |
DEN |
1:37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
25 |
|
Carla Vangsaae |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:37.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
107 |
|
Ida Borg Andersen |
2009 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:38.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
232 |
|
Elisabeth Sinem Güven |
2010 |
Swim Team Neptun |
DEN |
1:39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
179 |
|
Ida Marie Ildal Djørup |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:39.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
434 |
|
Emma Sofie Elkjær |
2011 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:40.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
307 |
|
Caroline Sangelberg Fausing |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:40.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
444 |
|
Amalie Ørtoft Iversen |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:41.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
433 |
|
Maja Sólbjørg Ulberg |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:41.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
445 |
|
Ingrid Møldrup |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
101 |
|
Esther Nørmølle Dissing |
2008 |
Aars Svømmeklub |
DEN |
1:41.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
119 |
122 |
|
Klara Milthers |
2010 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:42.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
26 |
|
Ida Falgren |
2008 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
1:42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
442 |
|
Lilli Munkholm Byrdal |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:43.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
321 |
|
Celina Wegner Pedersen |
2010 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:43.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
94 |
|
Kaia Riiskjær Olesen |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
320 |
|
Maja Theilmann Christensen |
2010 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
125 |
91 |
|
Agnes Mark-Nexø |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
195 |
|
Iben Höhle Hjulskov |
2011 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:46.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
86 |
|
Selma Husted Hubeishy |
2011 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
1:47.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
7 |
|
Agnes Morsing Steenberg |
2010 |
Støvring Svømmeklub Pingvinen |
DEN |
1:48.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
423 |
|
Ellen Binderup Trudslev |
2010 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
1:48.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
322 |
|
Liva Mørk Manstrup |
2009 |
Svømmeklubben Søhesten |
DEN |
1:49.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
306 |
|
Maria Guneva |
2008 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:49.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
182 |
|
Alberte Sørensen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:49.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
302 |
|
Liva Beith Kjeldsen |
2011 |
Svømmeklubben S 68 |
DEN |
1:51.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
134 |
482 |
|
Camilla Kolding Mortensen |
2006 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
1:54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
198 |
|
Mathilde Petersen |
2012 |
Aalborg Svømmeklub |
DEN |
1:57.94 |
|
|
|
136 |
248 |
|
Silke Nybroe |
|
Swim Team Neptun |
|
|
|
|
|
2010 |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
07-11-2022 16:53.25 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Aalborg Svømmeklub |
|
|
|
|