2022-12-06   09:19:27
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Adventsstævne 2022

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag

# Løb Deltagerliste Startliste
1 100m Rygsvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
2 100m Rygsvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
3 50m Frisvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
4 50m Frisvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
5 100m Medley Damer Final Deltagerliste Startliste
6 100m Medley Herrer Final Deltagerliste Startliste
7 25m Rygsvømning Damer Gruppe D-E Final Deltagerliste Startliste
8 25m Rygsvømning Herrer Gruppe D-E Final Deltagerliste Startliste
9 4x50m Medley Mixed Gruppe C og yngre Final Deltagerliste Startliste
10 4x50m Medley Mixed Åben klasse Final Deltagerliste Startliste
0 Medalje overrækkelse    
11 100m Brystsvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
12 100m Brystsvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
13 200m Medley Damer Gruppe A-C Final Deltagerliste Startliste
14 200m Medley Herrer Gruppe A-C Final Deltagerliste Startliste
15 100m Frisvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
16 100m Frisvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
17 25m Brystsvømning Damer Gruppe D-E Final Deltagerliste Startliste
18 25m Brystsvømning Herrer Gruppe D-E Final Deltagerliste Startliste
0 Medalje overrækkelse    
19 25m Frisvømning Damer Gruppe D-E Final Deltagerliste Startliste
20 25m Frisvømning Herrer Gruppe D-E Final Deltagerliste Startliste
21 50m Butterfly Damer Final Deltagerliste Startliste
22 50m Butterfly Herrer Final Deltagerliste Startliste
23 200m Frisvømning Damer Gruppe A-D Final Deltagerliste Startliste
24 200m Frisvømning HerrerGruppe A-D Final Deltagerliste Startliste
25 50m Rygsvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
26 50m Rygsvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
27 25m Butterfly Damer Gruppe D-E Final Deltagerliste Startliste
0 Medalje overrækkelse    
28 25m Butterfly Herrer Gruppe D-E Final Deltagerliste Startliste
29 50m Brystsvømning Damer Final Deltagerliste Startliste
30 50m Brystsvømning Herrer Final Deltagerliste Startliste
31 100m Butterfly Damer Final Deltagerliste Startliste
32 100m Butterfly Herrer Final Deltagerliste Startliste
135 200m Brystsvømning Herrer ekstra Final Deltagerliste Startliste
33 4x50m Frisvømning Mix Gruppe C og yngre Final Deltagerliste Startliste
34 4x50m Frisvømning Mix Åben klasse Final Deltagerliste Startliste
0 Medalje overrækkelse    

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner