Ohjelma Sim à Lund - GUL Challenge
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sim à Lund - GUL Challenge
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Högevallsbadet |
Arrangör: |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 nov 2023 till den 26 nov 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Ryggsim Damer
|
Final 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
GUL watches |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Wilda Hilner |
13 |
Simklubben Ran |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tyra Hörestrand |
13 |
Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Signe Isaksson |
13 |
Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Filippa Alhbin |
13 |
SK Triton |
3:08.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emmy Hovold |
13 |
SK Triton |
3:15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Hanna Dao |
13 |
Simklubben Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kajsa Hermansson Söderdahl |
13 |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emma Nilsson |
15 |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Ryggsim Damer |
Final 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Selma Isaksson |
16 |
Simklubben Sydsim |
3:06.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elena Seitzberg |
18 |
Simklubben Ran |
3:04.56 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nelly Berggren |
14 |
Karlshamns Simklubb |
3:03.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marie Rönn Frigård |
15 |
SK Triton |
2:59.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Gabija Jurgilaityte |
13 |
SK Triton |
3:02.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Alva Wägander |
13 |
Simklubben Elfsborg |
3:03.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Neira Kulenovic |
14 |
Simklubben Sydsim |
3:06.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Marta Wisniewska |
13 |
Klippans Simsällskap |
3:06.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Ryggsim Damer |
Final 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Julia Smalarz |
13 |
Malmö Kappsimningsklubb |
2:59.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tindra Warnholtz |
13 |
Simklubben Ran |
2:56.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Palminger |
14 |
SK Triton |
2:54.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Clara Landmyr |
14 |
Simklubben Sydsim |
2:52.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Selma Lindström |
17 |
SK Triton |
2:53.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Linnea Svennesson |
14 |
Karlskrona Simsällskap |
2:55.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ingrid Yndigegn |
13 |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2:57.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Olivia Winberg |
13 |
SK Triton |
2:59.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Ryggsim Damer |
Final 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Clara Lindström |
15 |
SK Triton |
2:51.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Maja Antonsson |
16 |
Landskrona Simsällskap |
2:48.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lovisa Mellgren |
13 |
Simklubben Poseidon |
2:46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Clara Andersson |
16 |
Landskrona Simsällskap |
2:46.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linnèa Eriksson |
13 |
Karlshamns Simklubb |
2:46.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ida Johansson |
14 |
Simklubben Poseidon |
2:47.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Linnéa Kamstad |
15 |
SK Triton |
2:50.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tyra Johansson |
15 |
Simklubben Sydsim |
2:51.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Ryggsim Damer |
Final 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elinor Fröjd |
16 |
Simklubben Sydsim |
2:44.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Allis Tjellqvist |
14 |
Simklubben Sydsim |
2:41.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Emma Widerfors |
18 |
Kristianstads SLS |
2:38.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Anna Gutenwik |
15 |
Simklubben Hajen |
2:37.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tufva Alexandersson |
21 |
Karlskrona Simsällskap |
2:38.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ella Knutsson |
14 |
Föreningen Trelleborg Sim |
2:41.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Leandersson |
16 |
Jönköpings Simsällskap |
2:43.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Axelina Kläfverud |
16 |
Karlshamns Simklubb |
2:46.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 200m Ryggsim Damer |
Final 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Clara Zettergren |
15 |
Simklubben Elfsborg |
2:36.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Thim |
14 |
Kristianstads SLS |
2:32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Alma Persson |
15 |
Ystads Simsällskap |
2:30.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Franziska Hauptmann |
22 |
TV Jahn Wolfsburg |
2:21.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tyra Ekeberg |
16 |
Simklubben Poseidon |
2:23.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Agnes Ohlsson |
16 |
Ystads Simsällskap |
2:31.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Signe Larzenius |
15 |
SK Triton |
2:36.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Isabella Isomaa |
16 |
Jönköpings Simsällskap |
2:36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-11-25 14:15:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.10 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
|
|
|
|