Startliste for Norrtäljedoppet
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Norrtälje Badhus |
Arrangör: |
Norrtälje Simklubb |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 26 nov 2022 till den 26 nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
100m Ryggsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
53 |
|
Edna Obradovac |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:16.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
185 |
|
Nova Larsson |
2007 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
42 |
|
Viola Blomberg |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:17.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
188 |
|
Julia Eriksson |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:20.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
191 |
|
Selma Nordberg |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:21.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
57 |
|
Linnéa Gerdtmark |
2008 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
208 |
|
Amanda Ahinko |
2007 |
Jyväskylän Aalto |
FIN |
1:23.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
89 |
|
Linnea Falkare |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:25.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
156 |
|
Sofia Östling |
2007 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
1:27.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
35 |
|
Eva Byman |
2007 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
195 |
|
Freja Karlsson |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
58 |
|
Ebba Eriksson |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:28.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
47 |
|
Tyra Lampén |
2007 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
94 |
|
Olivia Lamberstam |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:30.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
162 |
|
Teresa Giocoli |
2007 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
1:31.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
183 |
|
Ella Bäckman |
2005 |
Ålands Simförening |
FIN |
1:31.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
34 |
|
Rasah Bihbodzade |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:32.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
31 |
|
Ebba Omberg |
2008 |
Järfälla Simsällskap |
SWE |
1:32.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
151 |
|
Felicia Salberg |
2009 |
Österby Simsällskap |
SWE |
1:33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
92 |
|
Matilda Kjellman |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
1:35.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
91 |
|
Maja Magnfält |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:40.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
88 |
|
Kerstin Aronsson |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:41.91 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
52 |
|
Belma Obradovac |
2005 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
1:42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
86 |
|
Ella Edhäll |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:42.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
97 |
|
Akina Sehasa Meddegoda Gedara |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:45.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
105 |
|
Teodora Pop-Comanici |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:51.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
114 |
|
Alva Lund |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
1:53.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
96 |
|
Tilly Bäckgren |
2010 |
Täby Sim |
SWE |
1:54.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
101 |
|
Kitty Law |
2012 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
164 |
|
Hedvig Brink |
2010 |
Älvsjö AIK Simförening |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
103 |
|
Märta Heneryd |
2011 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
20 |
|
Amelia Runermark |
2011 |
Gimo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
115 |
|
Ida Hedlund |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
192 |
|
Stella Lindbäck |
2009 |
Ålands Simförening |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
104 |
|
Rebecca Klinga |
2013 |
Täby Sim |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
23 |
|
Emma Mattsson |
2008 |
Gimo Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-26 09:00:56 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Norrtälje Simklubb |
|
|
|
|