Startliste for Nataris 50m
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Söndag 14/5 Klockan 15.00 (Insim kl. 13.45-14.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Säffle Simhall |
Arrangör: |
Säffle Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 13 maj 2023 till den 14 maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Ryggsim Damer A-C
|
Final 1 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Moelven |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
1 |
|
Maya Månson |
2011 |
ÅMÅLS SS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
2 |
|
Ellen Aronsson |
2007 |
KARLSTAD |
3:09.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
3 |
|
Elisabeth Anderson Brown |
2010 |
MASS |
3:00.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Elly Andersson |
2011 |
GRUMS SS |
2:52.84 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
5 |
|
Elin Hillström |
2007 |
MASS |
2:54.45 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
6 |
|
Ellen Lindskog |
2007 |
ÖSA |
3:01.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
7 |
|
Lea Sidén |
2009 |
ESKILSTUNA |
3:15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 39, 200m Ryggsim Damer A-C |
Final 2 (2) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
1 |
|
Linnea Dicander |
2009 |
MASS |
2:48.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
2 |
|
Josefine Forsström |
2007 |
ÖSA |
2:46.99 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Livia Kaipiainen |
2007 |
MASS |
2:44.34 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
4 |
|
Moa Granzell |
2008 |
KARLSTAD |
2:30.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
5 |
|
Agnes Dahlström Berg |
2010 |
MASS |
2:38.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
6 |
|
Laila Pietsch |
2010 |
ÖSA |
2:45.21 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
7 |
|
Linnéa Ottosson |
2007 |
MASS |
2:47.63 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
8 |
|
Maria Torres Perez |
2010 |
MASS |
2:52.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-14 14:04:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|