Program för Nataris 50m
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Söndag 14/5 Klockan 09.00 (Insim kl. 07.45-08.45)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Säffle Simhall |
Arrangör: |
Säffle Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 13 maj 2023 till den 14 maj 2023 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 50m Bröstsim Damer A-C
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
ICA Kvantum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
3 |
|
Saga Skålén |
2010 |
KARLSTAD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
4 |
|
Lilly Arnberg |
2009 |
KARLSTAD |
51.75 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
5 |
|
Gerda Nyström |
2010 |
ÖSA |
1:11.23 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 50m Bröstsim Damer A-C |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
1 |
|
Ellen Lindskog |
2007 |
ÖSA |
46.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Lea Sidén |
2009 |
ESKILSTUNA |
45.94 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
3 |
|
Elin Asserståhl |
2010 |
MASS |
44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
4 |
|
Maya Månson |
2011 |
ÅMÅLS SS |
44.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
5 |
|
Iris Petersson |
2009 |
ÖSA |
44.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
6 |
|
Thea Kustmark |
2009 |
KARLSTAD |
45.41 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
7 |
|
Patricia Andersson Johansson |
2009 |
KARLSTAD |
46.78 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
8 |
|
Alexandra Bergman |
2008 |
ÖSA |
47.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 50m Bröstsim Damer A-C |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
133 |
1 |
|
Eleonora Christensen |
2010 |
ÖSA |
43.19 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
2 |
|
Josefine Forsström |
2007 |
ÖSA |
42.50 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
3 |
|
Amanda Fröding |
2007 |
ÖSA |
42.17 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
4 |
|
Anna Sisell |
2003 |
SS MORA |
41.38 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
5 |
|
Sara Mansur |
2010 |
MASS |
41.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
6 |
|
Filippa Larsson |
2011 |
GRUMS SS |
42.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
7 |
|
Nellie Johansson Jöngren |
2009 |
NKK |
42.90 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
8 |
|
Marta Jolkin |
2008 |
MASS |
43.98 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 29, 50m Bröstsim Damer A-C |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
|
Elly Andersson |
2011 |
GRUMS SS |
40.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
2 |
|
Alice Larsson |
2006 |
ÖSA |
39.82 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
3 |
|
Beatrice Stefanescu |
2007 |
MASS |
39.05 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
4 |
|
Elin Segerström |
2007 |
KARLSTAD |
37.08 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
5 |
|
Moa Englund |
2008 |
GRUMS SS |
37.51 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
6 |
|
Tyra Lagstam |
2007 |
ÖSA |
39.35 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
7 |
|
Tilda Lindqvist |
2008 |
ESKILSTUNA |
40.67 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
8 |
|
Alma Alhällen Thell |
2008 |
ESKILSTUNA |
40.79 |
S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2023-05-14 08:07:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|