Program för Saltis Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 27 nov 2022 till den 27 nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
2 |
|
Oliver Beaulieu |
12 |
GUSTAVSBER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
151 |
3 |
|
Jack Linde |
9 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
4 |
|
Noel Östling |
10 |
GUSTAVSBER |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
2 |
|
Rune Helander |
12 |
BOTK-RÖNN |
1:01.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
3 |
|
Tor Geijer |
11 |
SKK |
1:00.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
149 |
4 |
|
Artemij Fissoun |
10 |
SKK |
1:01.71 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
5 |
|
Samuel Witt-Hjorth |
10 |
SKK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
1 |
|
Torsten Ruder |
10 |
SKK |
57.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
2 |
|
Johan Lindblad |
12 |
SKURU IK |
55.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
3 |
|
Ian Svenarud |
11 |
SALTSJÖB |
53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
4 |
|
Viktor Widestedt |
9 |
SKK |
54.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
5 |
|
Christian Thulin |
11 |
SALTSJÖB |
55.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
6 |
|
Anton Schultz |
10 |
SKURU IK |
58.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
1 |
|
Didrik Lindgren |
12 |
SKURU IK |
51.97 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2 |
|
Viggo Ek |
12 |
SKURU IK |
50.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
264 |
3 |
|
Marcus Asplund |
12 |
SKURU IK |
42.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
4 |
|
Ludvig Näsström |
11 |
SKK |
48.49 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
5 |
|
Julian Flores |
10 |
SKK |
51.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
6 |
|
Henry Svenarud |
12 |
SALTSJÖB |
53.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-27 08:11:27 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|