Program för Saltis Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 27 nov 2022 till den 27 nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
2 |
|
Naomi Chijioke |
13 |
SÖDERTÖRN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
3 |
|
Charvi Panugannti |
14 |
BOTK-RÖNN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
4 |
|
Petra Ristic |
13 |
SALTSJÖB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
1 |
|
Stella Touma |
13 |
SKK |
2:01.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
2 |
|
Moa Hansen |
14 |
TYRESÖ SS |
1:44.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Natalie Wahlström |
14 |
GUSTAVSBER |
1:31.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
4 |
|
Olivia Skoglund |
13 |
TYRESÖ SS |
1:32.62 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
5 |
|
Karina Kurbanova |
15 |
SALTSJÖB |
1:46.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
1 |
|
Moa Frejd |
14 |
SÖDERTÖRN |
1:28.95 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
2 |
|
Téa Brännström |
14 |
SÖDERTÖRN |
1:28.39 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
3 |
|
Ella Svanholm |
13 |
SKK |
1:26.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Emelie Hedqvist |
14 |
SALTSJÖB |
1:27.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
5 |
|
Elisia Witt Hjort |
13 |
SKK |
1:28.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
6 |
|
Jaroslava Agnija Lapchine |
15 |
SKK |
1:30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
1 |
|
Anna Kristiansson |
15 |
SALTSJÖB |
1:24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
2 |
|
Matilda Ireby |
13 |
TYRESÖ SS |
1:20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
3 |
|
Cornelia Dahlén |
18 |
SALTSJÖB |
1:18.85 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
4 |
|
Ida Nygren |
18 |
BOTK-RÖNN |
1:20.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
5 |
|
Elina Rodemar |
15 |
SÖDERTÖRN |
1:21.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
6 |
|
Felicia Kihlberg |
15 |
HELLAS SK |
1:24.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Ryggsim Damer |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
1 |
|
Cornelia Svenarud |
14 |
SALTSJÖB |
1:15.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
168 |
2 |
|
Natalie Nilsson |
17 |
SÖDERTÖRN |
1:14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
111 |
3 |
|
Julia Rodriguez Räms |
15 |
SKURU IK |
1:00.10 |
Y |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
216 |
4 |
|
Emilia Bertoli |
17 |
TYRESÖ SS |
1:08.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
5 |
|
Linnea Ekstrand |
13 |
SALTSJÖB |
1:14.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
6 |
|
Lollobelle Nordström-Renlund |
17 |
BOTK-RÖNN |
1:15.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-27 08:11:26 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|