Program för Saltis Cup 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka simhall |
Arrangör: |
Saltsjöbadens IF |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 27 nov 2022 till den 27 nov 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
200m Medley Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Ålder |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
61 |
|
Cornelia Svenarud |
14 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
2:45.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
5 |
|
Lollobelle Nordström-Renlund |
17 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
2:47.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
2 |
|
Ida Nygren |
18 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
2:47.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
111 |
|
Julia Rodriguez Räms |
15 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:48.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
99 |
|
Ellen Ekengren |
14 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
2:55.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
42 |
|
Cornelia Dahlén |
18 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
2:58.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
6 |
|
Ida Haidari |
16 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
3:00.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
82 |
|
Molly McKechnie |
14 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:01.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
208 |
|
Matilda Ireby |
13 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
3:03.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
209 |
|
Alizia Ålund |
13 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
3:03.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
79 |
|
Liv Öhrman |
15 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
3:06.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
210 |
|
Andréa Carlsvärd |
13 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
3:07.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
199 |
|
Judit Skäringer |
15 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
3:09.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
257 |
|
Felicia Kihlberg |
15 |
Hellas Simklubb |
SWE |
3:11.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
129 |
|
Elisia Witt Hjort |
13 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:13.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
259 |
|
Tilde Jonasson |
16 |
Hellas Simklubb |
SWE |
3:14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
179 |
|
Tuva Hodneland |
13 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
3:19.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
255 |
|
Disa Hagstad Västberg |
14 |
Hellas Simklubb |
SWE |
3:21.31 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
132 |
|
Jaroslava Agnija Lapchine |
15 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
3:26.96 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
53 |
|
Karina Kurbanova |
15 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
SWE |
4:10.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
31 |
|
Lovisa Eriksson |
15 |
Gustavsbergs Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
83 |
|
Stella Rahm |
13 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
128 |
|
Ella Svanholm |
13 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
80 |
|
Tuva Jervaeus |
14 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
172 |
|
Elina Rodemar |
15 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-11-26 19:28:06 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|