Program för Region Midtjylland Mesterskaber 2022
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regionsmesterskab Region Midtjylland
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
|
Arrangør |
Region Midtjyllands Svømmeudvalg og Holst |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
28. okt 2022 to 30. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
400m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 og yngre |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
145 |
|
Olivia Winum Andersen |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
6:29.84 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
143 |
|
Cecilie Ditlev Lund |
2011 |
Aarhus Swim - Lyseng |
DEN |
6:32.02 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
440 |
|
Anna Westing |
2011 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
6:41.27 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
399 |
|
Lærke Ryvold |
2011 |
TST Svømning |
DEN |
9:30.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
256 |
|
Victoria Vinther Zandberg |
2011 |
Aarhus Swim - HEI |
DEN |
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
Ikast Svømmeklub |
|
|
|
|
|
151 |
Agnes Lorenzen Olesen |
2011 |
DEN |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
Viborg Svømme Klub |
|
|
|
|
|
424 |
Eva Høgfeldt |
2011 |
DEN |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
Viborg Svømme Klub |
|
|
|
|
|
423 |
Emma Sofie Elkjær |
2011 |
DEN |
|
13 år |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
13 |
|
Josefine Bak Mathiasen |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
5:44.23 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
16 |
|
Maja Carlson |
2010 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
5:53.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
398 |
|
Elvira Heine Sørensen |
2010 |
TST Svømning |
DEN |
9:14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
306 |
|
Emma Andrea Kjær |
2010 |
HGF Svømning |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
335 |
|
Liva Krag |
2010 |
Bjerre Herreds Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 år |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
105 |
|
Astrid Dindler |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
5:11.82 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
82 |
|
Maja Juul Hansen |
2009 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
5:24.92 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
131 |
|
Sommer Maj Andersen |
2009 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
5:28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
361 |
|
Merle Marie Pape |
2009 |
Agfs Svømmeafdeling |
DEN |
5:42.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
189 |
|
Freya Magnussen |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
6:18.81 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
179 |
|
Lærke Djernes |
2009 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
6:52.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
446 |
|
Ida Egelund Jespersen |
2009 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
185 |
|
Lykke Emilie Lund |
2009 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 år |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
14 |
|
Kathrine Bak Mathiasen |
2008 |
Struer Svømmeklub |
DEN |
5:08.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
451 |
|
Alberte Bøgeskov Johnsen |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
5:08.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
205 |
|
Sille Augustesen |
2008 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
5:27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
67 |
|
Maria Dyrbye |
2008 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
5:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
395 |
|
Gro Aanerud |
2008 |
TST Svømning |
DEN |
6:24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
103 |
|
Anna Skov-Hansen |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
6:37.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
178 |
|
Katrine Jurlander Ovesen |
2008 |
Aarhus Swim - IHF |
DEN |
6:50.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
454 |
|
Helene Munk Barfod |
2008 |
Aarhus Swim - Skovbakken |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
115 |
|
Ida-Marie Scavenius |
2008 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 og ældre |
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
|
|
Status |
|
1 |
407 |
|
Alberte Skov Forsberg |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
DEN |
4:43.94 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
87 |
|
Line Knudsen |
2005 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
4:56.74 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
206 |
|
Simone Trekær Klausen |
2007 |
Horsens Svømmeklub |
DEN |
5:04.04 |
|
|
|
|
|
|
|
4 |
52 |
|
Emilie Bie Bock |
2005 |
Silkeborg Svømmeklub |
DEN |
5:06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
381 |
|
Ane Walmar |
2007 |
Swim Team Neptun |
DEN |
5:15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
122 |
|
Leonora Holst Jensen |
2004 |
Odder Svømmeklub |
DEN |
5:27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
311 |
|
Ida Frøsig Stengaard |
2002 |
Grenaa Svømmeklub |
DEN |
6:23.23 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
391 |
|
Karoline K. Christiansen |
2006 |
TST Svømning |
DEN |
6:56.04 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
390 |
|
Liv Holst Andersen |
2007 |
TST Svømning |
DEN |
6:56.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
34 |
|
Ida K. Laursen |
2007 |
Skanderborg Svømmeklub |
DEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-10-2022 17:00.18 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Holstebro Svømme Club |
|
|
|
|