Startliste for Regionsmesterskab (RÅM) Sjælland Nord 2022 - Holbæk
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag 29 oktober
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Deltagerliste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Regionalt mesterskab Sjælland Nord_Årgangssvømmere
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Holbæk Svømmehal |
Arrangør |
Region Sjælland & Holbæk Svømmeklub |
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
29. okt 2022 to 30. okt 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
200m Frisvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Tilm |
Status |
|
1 |
193 |
|
Anna Bjerre Pedersen |
2009 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:23.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
20 |
|
Ida Langseth |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
19 |
|
Siri Egholm Høgh |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:30.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
33 |
|
Cirkeline Feldt-Sørensen |
2010 |
Lyngby Svømmeklub |
DEN |
2:31.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
26 |
|
Silke Holtz |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
29 |
|
Eva De Maeyer |
2009 |
Roskilde Svømning |
DEN |
2:32.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
73 |
|
Mathilde Marie Grydholt |
2009 |
Holbæk Svømme Klub |
DEN |
2:33.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
178 |
|
Olivia Maibøll Iversen |
2009 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:34.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
55 |
|
Agnethe Overgaard |
2010 |
Hørsholm Svømmeforening |
DEN |
2:35.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
85 |
|
Karoline Koch Juhl |
2009 |
Herlev Svømning |
DEN |
2:35.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
118 |
|
Caysa Fortun |
2009 |
Helsinge Svømmeklub |
DEN |
2:39.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
106 |
|
Karla Korsgaard Gudme |
2009 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:39.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
126 |
|
Vera Berner-Magnusson |
2010 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:39.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
28 |
|
Selma Langkjær |
2010 |
Sigma Swim Allerød |
DEN |
2:39.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
130 |
|
Julie Preuss Nielsen |
2009 |
Gladsaxe Svømmeklub |
DEN |
2:40.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
159 |
|
Caroline Brøndum Poulsen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:42.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
195 |
|
Rebekka Kirkeskov- Frederiksen |
2010 |
Søllerød Svømmeklub |
DEN |
2:43.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
143 |
|
Emilie Lauritzen |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:46.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
176 |
|
Ellen Johanne Skovsgaard |
2010 |
Frederikssund Svømmeklub |
DEN |
2:47.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
165 |
|
Holly W. Takla |
2010 |
Gentofte Svømme Klub |
DEN |
2:48.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
112 |
|
Lin Ritt Berthelsen |
2010 |
Helsingør Svømmeklub |
DEN |
2:49.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28-10-2022 21:51.01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
|