Ohjelma Gant ÅSK Games
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Impivaaran uimahalli |
Organizer: |
Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku ry |
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
Oct 8, 2022 to Oct 8, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
N, T12 100m perhosuinti |
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
Gant ProFashion Oy |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Entry time |
Status |
|
1 |
183 |
|
Alisa Ponomareva |
1991 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:04.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
201 |
|
Daniela Lietzén |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:04.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
327 |
|
Ellen Kaituri |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:05.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
424 |
|
Vilma Leppähaara |
2005 |
Turun Urheiluliitto |
FIN |
1:06.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
197 |
|
Ella Suominen |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:06.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
203 |
|
Tilda Aaltonen |
2006 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:07.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
205 |
|
Kerttu Rantanen |
2007 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:07.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
193 |
|
Sonila Selimi |
2005 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:08.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
62 |
|
Tuuli Peltola |
2007 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:09.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
216 |
|
Selma Syrjänen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Riinu Hotulainen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:12.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
82 |
|
Matilda Karvonen |
2009 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
23 |
|
Iina Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:14.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
39 |
|
Ellen Marjamaa |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
11 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
26 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:17.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
33 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
222 |
|
Vilja Suominen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:18.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
241 |
|
Lotta Uusikartano |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
229 |
|
Anna Liljeberg |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:21.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
383 |
|
Alina Vanhatalo |
2006 |
Uimaseura Kaarina |
FIN |
1:22.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
231 |
|
Ida sulonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
24 |
|
Sanni Hakulinen |
2008 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
25 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:24.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
225 |
|
Lisette Schaper |
2009 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:25.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
87 |
|
Renja Koskela |
2010 |
Raision Urheilijat |
FIN |
1:26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
357 |
|
Pihla Kapanen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
358 |
|
Aino-Ilona Lehtonen |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
FIN |
1:27.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
253 |
|
Maya Bergström |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:28.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
5 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:28.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
34 |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
FIN |
1:33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
261 |
|
Sanni Tyrni |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:36.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
278 |
|
Sofia Huttunen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
1:38.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
171 |
|
Senni Helskyaho |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
239 |
|
Kiira Rantanen |
2010 |
Åbo Simklubb |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
151 |
|
Hertta Lehtinen |
2010 |
Salon Uimarit |
FIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-10-07 18.43.48 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licensed to: Åbo Simklubb |
|
|
|
|