Program för Arne Borg och TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Sön 25sep
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Arne Borgs minne & TYR sprint
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2022 till den 25 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Medley Damer
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
2 |
|
Signe Roos |
2009 |
DANDERYD |
1:23.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
3 |
|
Louise Engström |
2010 |
DANDERYD |
1:23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
408 |
4 |
|
Kristina Tylets |
2010 |
ÅKERSBERGA |
1:23.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
407 |
5 |
|
Havanna Borg |
2010 |
ÅKERSBERGA |
1:23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
6 |
|
Alizia Ålund |
2009 |
TYRESÖ SS |
1:23.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
7 |
|
Svea Knagge |
2010 |
SKK |
1:24.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Medley Damer |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
379 |
1 |
|
Maria Bebenek |
2010 |
TÄBY SIM |
1:23.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
228 |
2 |
|
Venessa Walldèn |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
1:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
3 |
|
Emma von Sydow |
2009 |
DANDERYD |
1:21.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
374 |
4 |
|
Ellen Franzén |
2009 |
TÄBY SIM |
1:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
298 |
5 |
|
vilma Holmer |
2011 |
SÖDERTÖRN |
1:20.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Julia Dijkstra |
2009 |
DANDERYD |
1:22.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
275 |
7 |
|
Meya Svanljung |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:22.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
8 |
|
Stella Rahm |
2009 |
SKURU IK |
1:23.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Medley Damer |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
1 |
|
Ellen Rosander |
2009 |
DANDERYD |
1:17.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
280 |
2 |
|
Sofia Travar |
2011 |
SÖDERTÖRN |
1:15.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
372 |
3 |
|
Elin Javehed |
2009 |
TÄBY SIM |
1:13.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
276 |
4 |
|
Moa Bäckström |
2010 |
SÖDERTÖRN |
1:12.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
262 |
5 |
|
Stella Svensson |
2009 |
SÖDERTÖRN |
1:13.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
450 |
6 |
|
Evelina Kopparberg |
2009 |
SPIF SF |
1:14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
485 |
7 |
|
Klara Uddeholt |
2009 |
SPÅRVÄGEN |
1:16.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
378 |
8 |
|
Lily Dymling |
2009 |
TÄBY SIM |
1:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-25 09:22:01 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|