2022-10-03   16:12:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Program för Arne Borg och TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Arne Borgs minne & TYR sprint
Plats: Eriksdalsbadet Arrangör: SKK
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 25 sep 2022 till den 25 sep 2022
29 50m Bröstsim Herrar
# ID Namn Född Klubb Nat Anm tid Status
1 67 Oscar Andersson 2007 Lidingö Simklubb SWE 33.37
2 330 Vilgot Hårding-Nordkvist 2008 Tyresö Simsällskap SWE 34.01
3 74 Emil Blomberg 2008 Norrtälje Simklubb SWE 35.24
4 39 Ian Kim 2008 Danderyd Simklubb SWE 35.61 L
5 257 Julius Dorch Juliusson 2007 Södertörns Simsällskap SWE 36.02
6 193 Theodor Gladare 2007 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 36.28
7 71 Noah Almén 2008 Norrtälje Simklubb SWE 36.47
8 124 Alexander Lundström-Gars 2007 Skuru Idrottsklubb SWE 36.54
9 242 Felix Tetli 2007 Södertälje Simsällskap SWE 36.90
10 119 Anton Rejnwahl 2008 Skuru Idrottsklubb SWE 37.93
11 328 Otto Andersson 2008 Tyresö Simsällskap SWE 38.07
12 169 Ludvig Axegård 2008 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 38.70
13 181 Lucas Goulet 2008 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 39.17
14 177 Alexander Bouchet 2007 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 39.31
15 426 Isak Sjöblom 2008 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 39.32
16 286 David Negut 2008 Södertörns Simsällskap SWE 39.76
17 194 Yurii Khomiak 2007 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 39.80
18 72 Loke Beronius 2008 Norrtälje Simklubb SWE 40.03
19 355 Caesar Sparacio 2007 Täby Sim SWE 40.11
20 441 Gustav Stridh 2008 Stockholmspolisens IF Simförening SWE 40.89
21 185 Samuel Lönnberg-Flores 2008 Stockholms Kappsimningsklubb SWE 41.08
22 382 Oliver Bronsdon 2008 Täby Sim SWE 41.14
23 431 Viggo Johansson 2008 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 41.22
24 362 Lakira Sasnima Wanasinghe 2007 Täby Sim SWE 41.41
25 424 Elwe Montelius 2008 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 41.50
26 254 Arsenij Gojs 2007 Södertörns Simsällskap SWE 41.76
27 346 Oliver Kamraj 2008 Tyresö Simsällskap SWE 41.81
28 261 Moritz  Karlsson 2008 Södertörns Simsällskap SWE 41.82
29 428 Lucas Tang 2008 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 42.22
30 356 Elias Steinle 2007 Täby Sim SWE 42.34
31 370 William Clason 2008 Täby Sim SWE 43.84
32 453 Oliwer Tin Lundblad 2007 Stockholmspolisens IF Simförening SWE 43.98
33 19 Daniel Khaytan 2007 Botkyrka-Rönninge Simsällskap SWE 44.03
34 429 Melker Larsson 2008 Solna Sundbyberg SS 04 SWE 44.51
35 110 Wilgot Wiklund 2007 Skuru Idrottsklubb SWE 44.79 L
2022-09-24 12:40:39 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner