Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arne Borgs minne & TYR sprint
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Arrangör: |
SKK |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 25 sep 2022 till den 25 sep 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
50m Frisim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Född |
Klubb |
Nat |
Anm tid |
Status |
|
1 |
176 |
|
Lucas Bouchet |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
27.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
77 |
|
Hugo Hedqvist |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
30.16 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
315 |
|
Eric Söderlund |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
30.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
320 |
|
Folke Duhlin |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
30.38 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
5 |
183 |
|
Anton Hagspiel |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
30.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
381 |
|
Max Alsen |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
30.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
371 |
|
Arvid Larsson |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
30.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
366 |
|
Oscar Smids |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
31.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
26 |
|
Cesar Önnesjö |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
144 |
|
Philip Panagiotidis |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
31.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
425 |
|
Hugo Bentzer |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
SWE |
32.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
104 |
|
Alexander Kvarfordh Andres |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
32.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
345 |
|
Oliver Fridblom |
2009 |
Tyresö Simsällskap |
SWE |
32.83 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
495 |
|
Noé Wikström |
2011 |
Simklubben Neptun |
SWE |
32.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
171 |
|
Felix Bang |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
33.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
50 |
|
Einar Rutberg |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
33.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
36 |
|
Joshua myrnäs |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
33.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
137 |
|
Erik Gylje |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
61 |
|
Maximilian Tedesco |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
33.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
364 |
|
Malte Steinle |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
33.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
225 |
|
Nikola Boskov |
2009 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
32 |
|
Noah Concilio Hansson |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
34.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
28 |
|
Leonard Burström |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
34.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
363 |
|
Luke Granlund |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
34.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
281 |
|
Thor Lieu |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
34.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
352 |
|
Anton Thermaenius |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
34.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
282 |
|
Viggo Hanikat |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
34.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
116 |
|
Henry Arvered |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
279 |
|
Simon Hamzehnejad |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
34.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
29 |
|
Frank Jilkén |
2009 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
35.26 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
76 |
|
Erik Gröhn Singstedt |
2009 |
Norrtälje Simklubb |
SWE |
35.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
278 |
|
Shenol Myumyun |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
285 |
|
Mikael Filinau |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
35.64 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
361 |
|
Jacob Grefberg |
2009 |
Täby Sim |
SWE |
36.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
292 |
|
Elias Tsampazis |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
36.36 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
143 |
|
Christian Nilsson |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
36.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
419 |
|
Viktor Ebenstrand |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
37.01 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
323 |
|
Tim Hermelin |
2010 |
Turebergs Simklubb |
SWE |
37.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
141 |
|
Sebastian Mann |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
37.52 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
303 |
|
Patrik Kwiatkowski |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
38.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
30 |
|
Joel Myrnäs |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
38.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
158 |
|
Torsten Ruder |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
38.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
84 |
|
Viktor Jungner |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
39.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
209 |
|
Dexter Olsson |
2011 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
33 |
|
Mats Dijkstra |
2011 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
39.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
215 |
|
Linus Kramar |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
39.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
195 |
|
Adam Bonderud |
2009 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
39.99 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
66 |
|
Anton Åkerström |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
40.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
90 |
|
Carl Björkholm |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
40.59 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
216 |
|
Oscar Robertsson Gottfriedz |
2013 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
40.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
89 |
|
Axel Westlund |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
40.69 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
471 |
|
Viktor Ignjatovic |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
40.73 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
204 |
|
Karl Ekberg |
2010 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
40.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
283 |
|
Viggo Stenbacka |
2009 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
237 |
|
Samuel Bahtiyar |
2010 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
41.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
161 |
|
Evert Ununger |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
41.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
270 |
|
Christian Inci |
2010 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
41.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
290 |
|
Rasmus Ritzl |
2011 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
42.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
297 |
|
Truls Forsgren |
2012 |
Södertörns Simsällskap |
SWE |
42.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
421 |
|
Ludwig Dehnisch Berg |
2009 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
42.66 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
162 |
|
Viktor Widestedt |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
43.48 |
L |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
92 |
|
Anton Schultz |
2012 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
153 |
|
Artemij Fissoun |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
413 |
|
Maxwell Zolin |
2012 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
44.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
160 |
|
Tom Thyberg |
2011 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
44.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
213 |
|
George Suberkli |
2013 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
45.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
154 |
|
Julian Flores |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
45.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
88 |
|
Sixten Kläppe Lindberg |
2011 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
45.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
164 |
|
Samuel Witt-Hjorth |
2012 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
45.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
474 |
|
Leo Nordin |
2010 |
Stockholmspolisens IF Simförening |
SWE |
45.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
212 |
|
Alexander George |
2013 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
46.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
409 |
|
Oskar Eriksson |
2011 |
Åkersberga Simsällskap |
SWE |
48.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
62 |
|
Carl Joseph Michel |
2009 |
Lidingö Simklubb |
SWE |
48.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
218 |
|
Nikola Stefanovic |
2011 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
54.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
5 |
|
Rune Helander |
2010 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
55.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
86 |
|
Viggo Ek |
2010 |
Skuru Idrottsklubb |
SWE |
59.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
219 |
|
Kian Westrin |
2011 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
220 |
|
Charlie Johansson |
2012 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
222 |
|
Adrian Svec |
2012 |
Södertälje Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
31 |
|
Levi Salamon |
2010 |
Danderyd Simklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
166 |
|
Jack Linde |
2013 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
20 |
|
Marcus Larsson |
2009 |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
SWE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-09-24 12:40:42 |
Resultathantering: WinGrodan 2.9 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|